Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ZG Master Najpierw to powinni oni pojawić się na Hot Birdzie bo obecnie (przynajmniej do kwietnia) ich zmiana ramówki nic nie da jak nie mają dla kogo nadawać drogą satelitarną bo z kablówkami to właściwie nie mają problemów.

Ale w czym problem? Ci co oglądają TV Trwam mają Astrę, a ten kto chce oglądać ma zeza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Ci co oglądają TV Trwam mają Astrę, a ten kto chce oglądać ma zeza.

W sumie problem jest i trochę się dziwię FLV, że nie chce zawalczyć o tych wszystkich, których anteny skierowane są na 13,0E, a nie jest tego mało.

Od przybytku głowa nie boli, a wybór Astry jest w sumie nie do końca trafiony, bo Europa Zachodnia niekoniecznie jest zainteresowana tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że problem leży w zupełnie innym miejscu. TV Trwam stara się odizolować od innych polskich stacji,po części manipulując swoimi widzami.Stacja ta ma swój punkt widzenia Polski i świata. Oczywiście mamy wolne media i każdy może głosić to co uważa za stosowne. Ale na bardziej obcej dla nas Astrze niż na "polskim" HB jest łatwiej o realizację swojej wizji programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. w mojej kablówce TV Trwam w wersji cyfrowej pojawiła się dopiero w marcu tego roku.Do tej pory była dostępna jedynie w analogu. Co było przeszkodą w alokacji tego kanału ? Jak myślisz ? Kwestia finansowa ? Chyba nie do końca.Ani kablówce ani samej TV Trwam nie zależało jakoś specjalnie na większej dostępności.Tym bardziej że kwestie techniczne też nie były żadną przeszkodą,bo miejsca na nowe kanały jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZG Master Najpierw to powinni oni pojawić się na Hot Birdzie bo obecnie (przynajmniej do kwietnia) ich zmiana ramówki nic nie da jak nie mają dla kogo nadawać drogą satelitarną bo z kablówkami to właściwie nie mają problemów.

 

Jak nie mają dla kogo? A dla mnie? :D Poza tym, co to za różnica z jakiego satelity nadają, jak i tak nie biorą udziału w badaniach telemetrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6, różnica jest i to zasadnicza, szczególnie jeśli założyciele TV TRWAM mają poczucie misji.

 

To kanał polskojęzyczny, więc warto kierować go po prostu do Polaków, a jak mówiłem wcześniej, gros anten jest skierowanych na 13,0E, a nie na 19,2E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6, nie wiem dlaczego nie chcesz zrozumieć, że z faktami się nie dyskutuje, a one są takie, że tylko nikły procent anten "zezuje" na 19,2E.

 

Jeśli zatem niemal wszystkie "patrzą" na 13,0E, to dlaczego nie wykorzystać tego potencjału?

 

Nie mówię, że od razu wszyscy ci, którzy mają anteny skierowane na HB zaczęliby oglądać TV TRWAM, ale przynajmniej mieliby taką szansę i pewnie wielu by z niej skorzystało, choćby z ciekawości, a tak, jest jak jest.

 

Pytałem kiedyś o to i FLV, ale nie mieli na ten temat nic mądrego do powiedzenia, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie kierują go do Polaków? To, kto ma na jaką satelitę skierowaną antenę to już jego sprawa - ja uważam, że w Polsce lepiej byłoby korzystać z 19,2E, bo ma silniejszy sygnał.
@pavl6, nie wiem dlaczego nie chcesz zrozumieć, że z faktami się nie dyskutuje, a one są takie, że tylko nikły procent anten "zezuje" na 19,2E.

 

Jeśli zatem niemal wszystkie "patrzą" na 13,0E, to dlaczego nie wykorzystać tego potencjału?

 

Nie mówię, że od razu wszyscy ci, którzy mają anteny skierowane na HB zaczęliby oglądać TV TRWAM, ale przynajmniej mieliby taką szansę i pewnie wielu by z niej skorzystało, choćby z ciekawości, a tak, jest jak jest.

 

Pytałem kiedyś o to i FLV, ale nie mieli na ten temat nic mądrego do powiedzenia, niestety.

Dziwna dedukcja. A jak była Wizja TV, to nikomu, to nie przeszkadzało. Nie wspominając oczywiście o walorach technicznych i finansowych, tych pozytywnych.

Znowu jakieś teorie spiskowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425, o czym Ty na miłość Wielkiego Konstruktora mówisz?

 

Jakie teorie spiskowe?

 

To zwykła i żelazna logika, bo skoro większość anten w Polsce "patrzy" na 13,0E, to umieszczanie stacji która ma podobno jakąś misje do spełnienia na innym satelicie jest kompletnie niezrozumiałe.

 

Sorry, ale prościej już nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6, to czy to jest dla Ciebie zrozumiałe, czy nie jest zupełnie bez znaczenia i liczą się brutalne fakty, a one są takie, że niemal wszystkie anteny w Polsce skierowane są na 13,0E.

 

Jeśli więc TV TRWAM ma trafić do posiadaczy tych anten, to trzeba nadawać via HB, a nie poprzez Astrę.

 

Wydawałoby się, że zarząd FLV powinien takie oczywistości rozumieć, bo to niezbyt skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykła i żelazna logika, bo skoro większość anten w Polsce "patrzy" na 13,0E, to umieszczanie stacji która ma podobno jakąś misje do spełnienia na innym satelicie jest kompletnie niezrozumiałe.

Sorry, ale prościej już nie umiem.

Jeszcze tych anten nikt nie policzył ile patrzy na HB, ile ma zeza a ile w końcu patrzy na samą Astrę. Bardziej "zorientowani" twierdzą, że nie ma prowadzonych badań odnośnie oglądalności, czy ilości abonentów TV Trwam.

Gdybanie z przymrużonym okiem zdrowiu szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gdy mają koncesję w którą nie wierzyłeś to już bez znaczenia i tak zrezygnują z satelity.

A jesteś pewien? Trwam ogląda się także w innych krajach Europy, bo Astra może nie jest popularną pozycją w Polsce, ale na zachodzie owszem. Jeśli mają odpowiednio dużo wpływów z zagranicy, to nie widzę sensu odbierać tym widzom dostępu do "prawdy". Czysty biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Święta" Barbara" -film fab. prod. włoskiej (2011),(1h51’) [0]

Akcja filmu rozgrywa się w IV wieku po Chrystusie, podczas fali prześladowań chrześcijan wywołanej przez cesarza Dioklecjana.

Barbara, córka surowego dostojnika rzymskiego Dioskura, wypowiada posłuszeństwo ojcu i staje po stronie prześladowanych chrześcijan, przyjmuje chrzest

i z odwagą ponosi konsekwencje swego wyboru. Wzruszająca opowieść o miłości, wierze i poświęceniu.

Kiedy? Niedziela 2013-09-29 o godz. 06:00 – 07:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZG Master Najpierw to powinni oni pojawić się na Hot Birdzie bo obecnie (przynajmniej do kwietnia) ich zmiana ramówki nic nie da jak nie mają dla kogo nadawać drogą satelitarną bo z kablówkami to właściwie nie mają problemów.

 

Jak nie mają dla kogo? A dla mnie? :D Poza tym, co to za różnica z jakiego satelity nadają, jak i tak nie biorą udziału w badaniach telemetrycznych?

Nie są badani, ale gdyby byli na HotBirdzie (czyli na satelicie, z której korzysta kilka milionów abonentów platform satelitarnych) mieliby szansę na pozyskanie kolejnych widzów/darczyńców. Może nadawanie na satelicie Astra jest tańsze, ale chyba nikt nie policzył jakie straty ponosi Fundacja Lux Veritatis w wyniku nieobecności na satelicie HotBird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...