Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciwwaga dla TVN24 w jakim sensie? Prezentują bardzo umiarkowany konserwatywno-liberalny światopogląd, w porównaniu z nimi TV Trwam to ultraradykałowie... i nie sprzyjają PO, jeśli ktoś tak uważa to naprawdę od paru ładnych lat tej stacji nie widział ;)

Przepraszam że co ?konserwatywno-liberalny TVN 24 ? "konserwatywno" przepraszam bardzo a gdzie o której ? Jaki dziennikarz ?Tak na szybkiego wystarczy przejrzeć się sprawie Radwańska & TVN i co dzis TVN robi a cała Anglia i świat sportowy tego nie zauważa tylko TVN 24.Tak tak Trwam sprzyja konserwatywnej myśli lecz kasa i osoba O.Rydzyka to przyćmiewa.Konserwatyzm - więzy rodzinne/żyć przekładnie zgodnie z wyzna

Reasumując TVN/PO-Liberalny pogląd Trwam PIS /Konserwatyzm lecz nie do końca "czysty" za sprawą O.Rydzyka itd to nawet widać po układzie News ów w wydaniach programów informacyjnych.

Nie będę się kłócił też na forum każdy może mieć swoje zdanie ale "siedzę" w polityce od strony teoretycznej więc pozwoliłem sobie na komentarz Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należało się miejsce w multiplexie. Bo dlaczego nie? Dużo osób ogląda tv trwam, a większość z was pewnie nie widziało co tam nadają. Ja sam w ogóle nie oglądam, raz mi się zdarzyło coś o Smoleńsku wywiad z tym profesorem, a tak to też ciężko bo nadają z AStrya reszta z Hotbirda. Ale niech zobaczą ci co nie mieli dostępu i sie okaże czy warto przyznać koncesje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura!! Hura!! . To,że komuś stacja nie odpowiada to nie znaczy,że jak będzie w NTC to trzeba ją oglądać ,dlatego głosy ja nie chcę oglądać i tej telewizji ma nie być są śmieszne. Inna sprawa- jestem katolikiem,ale ta stacja mi odpowiada.. Przepraszam bardzo- katolikom nie odpowiada Msza Św. ,Apel Jasnogórski i piosenki religijne?? Kto powiedział,że że trzeba akceptować całą zawartość programową danej stacji i że jak nie odpowiada nam publicystyka to oznacza,że cała telewizja jest do szamba. Naprawdę trochę logiki i myślenia.

Parafrazując Twoje jakże trafne słowa. To, że komuś nie odpowiada TVN to nie znaczy, ze jego obecność w NTC czy na satelicie zmusza widza do oglądania tej stacji. Czytając jednak komentarze tutaj czy pod artykułem o przyznaniu koncesji odnoszę wrażenie, że Was obrońców Trwam Tusk z Walterem przypięli do foteli z głową skierowaną w ekran, gdzie non stop leci TVN. A może Tusk konstytucyjnie zmusza ludzi do oglądania tego kanału? Słynne "nie chcesz nie musisz oglądać" które wymyśliliście idealnie pasuje do Was, nikt Wam TVn oglądać nie kazał a skamlecie nad tym jak szczeniak, któremu przydepczesz ogon. Gdzie sens gdzie logika?

 

A nie lepiej po prostu odejść od telewizora? ja swój wykorzystuje tylko do oglądania filmów, które lubię. Nie mam stresu, że TVP podało coś tak a Trwam tak. W ogóle dla mnie to śmieszne ejst mówienie, że Trwam podaje tylko prawdę, po obejrzanych programach stwierdzam, że w wielu sprawach na pewno nie, zwłaszcza w tych które dotykają drażliwych tematów Kościoła. Rydzyk już przedstawiał księży pedofilów jako ofiary, to ma być prawda>

Do mnie kierujesz te słowa?? Fakty TVN oglądam raz na kilka miesięcy, TVN-u prawie wcale ,bo nie ma tam za wiele dla mnie( oglądam głównie sport) ,a TVN24 nie mam. No cóż o różnych sprawach dowiaduję się z netu dotyczących TVN24.

 

 

Pisze do ogółu zwolenników tych mediów. Ciągle piszą, że dosyć kłamstw TVN, dlatego zadałem pytanie kto każe im te kłamstwa oglądać, bo przedstawiają to jakby ktoś ich zmuszał. Człowieka można zmusić do różnych rzeczy ale na pewno nie do oglądania TV, jeżeli ktoś ma z tym problem to proponuję udać się do specjalisty od leczenia uzależnień, bo nie jest normalnym oglądanie czegoś co traktujemy jako najgorsze zło. Trwam oglądałem kilka razy, mieszkając z babcią i dziadkiem musiałem słuchać RM, mimo ciągłej indoktrynacji nie złapałem się na manipulacje Rydzyka, tak samo jest z tymi manipulacjami TVN.

 

Śmieszą mnie ludzie, którzy uważają siebie i tylko siebie za wolnych nie dostrzegając tego, że tak jak ich oponenci płyną w tę samą stronę tylko ich kapitanem jest kto inny.

 

Ludzie domagają się państwa prawa, ja tez tego chcę. Dziwi mnie zatem dlaczego media Rydzyka dalej istnieją, w państwie prawa już dawno zakończyłby swój żywot tak jak to zrobiono w Niemczech z radiem w którym Rydzyk miał swój udział. Polska to kraj absurdów i absurdalnych ludzi.

 

 

PS: MOŻE moderator z łaski swojej określi jaki znowu punkt regulaminu łamię swoimi słowami? Po raz kolejny usuwa mój post, cenzura jak w komunie normalnie, człowiek nie może mieć odmiennego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham RM sporadycznie oglądam TV Trwam ale powinna być przeciwwaga dla TVN a najmocniejszą telewizją propagująca konserwatywny światopogląd jest TV Trwam.

Pic na wodę, nie powinna być przeciwwagą dla nikogo, lecz ostoją dla ludzi mających dość polityki i chcących poświęcić swoją uwagę Kościołowi. A tak to mieszają go w sprawy polityczne, a siebie w bardzo biznesowe jak na katolicko-społeczną stację. Niestety, wybór TV Trwam do KRRiT to koniec demokracji w Polsce i pokazanie uległości polskich urzędów przy próbach wymuszenia pewnych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niestety, wybór TV Trwam do KRRiT to koniec demokracji w Polsce i pokazanie uległości polskich urzędów przy próbach wymuszenia pewnych decyzji.

Polemizowałbym. :) Fundacja Lux Veritatis jako jedyna spełniła wszystkie wymogi, w tym finansowe, więc nie było powodów, aby odmówić jej miejsca na MUX-1. :)

Tylko ciekawe jest to, że finansowanie inwestycji jaką jest nadawanie na multipleksie, zapewniła sobie w taki sam sposób jak słynna "firma krzak" - Stavka, czyli promesą. :) No i druga ciekawa rzecz to to, że Fundacja we wniosku wystąpiła o rozłożenie opłaty koncesyjnej na raty. :) A wszyscy przecież pamiętamy, że były to podstawowe elementy, którymi media sprzyjające Fundacji Lux Veritatis grały przeciwko KRRiT. :) Mam nadzieję, że dzięki temu, część czytelników tych mediów, przejrzy na oczy i dostrzeże obłudę jaką prezentują te media. :D

Jeszcze raz gratuluję Fundacji Lux Veritatis. :)

 

Kolejna ciekawostka. Fundusz założycielski Fundacji Lux Veritatis wynosi 10 000 zł, czyli jest 9 razy mniejszy niż kapitał zakładowy "firmy krzak" - Stavki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze "Stavka" to było kosmiczne przegięcie i parodia - no ale... papiery złożyć może każdy ;p Szkoda, bardzo szkoda, że LV nie miała godnego konkurenta - jeszcze bardziej szkoda że nie startowała np. Religia TV ("made in TVN").

 

I w sumie o finansowanie LV bym sie teraz nie martwił - jednak Kasa Stefczyka to dość mocna marka, a jak LV zacznie płynąć nurtem reklamy razem z innymi - to sobie da rade. Muszą sie tylko "nauczyć" Nielsena i innych... No cóż, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskodawca (LV) zadeklarował, że po rozszerzeniu koncesji nie zamierza wprowadzać zmian w nadawanym programie ...i to mnie przeraża. Żeby nie ta polityka nie było by tragedii... Zaraz podniosą się głosy, że polityka musi być bo..., polityka to..., bez polityki to..., społeczeństwo musi... itd. Chyba wszyscy kojarzą Radio Watykańskie i audycje retransmitowane m.in. przez Polskie Radio Program I. Z taką "polityka" jaką prezentują audycje są akceptowalne. Konserwatyzm jak najbardziej pielęgnować, ale nie kierunkować go tylko i wyłącznie polityką. Należy podkreślić słowo "kierunkować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wybór TV Trwam do KRRiT to koniec demokracji w Polsce i pokazanie uległości polskich urzędów przy próbach wymuszenia pewnych decyzji.

Polemizowałbym. :) Fundacja Lux Veritatis jako jedyna spełniła wszystkie wymogi, w tym finansowe, więc nie było powodów, aby odmówić jej miejsca na MUX-1. :)

Tylko ciekawe jest to, że finansowanie inwestycji jaką jest nadawanie na multipleksie, zapewniła sobie w taki sam sposób jak słynna "firma krzak" - Stavka, czyli promesą. :) No i druga ciekawa rzecz to to, że Fundacja we wniosku wystąpiła o rozłożenie opłaty koncesyjnej na raty. :) A wszyscy przecież pamiętamy, że były to podstawowe elementy, którymi media sprzyjające Fundacji Lux Veritatis grały przeciwko KRRiT. :) Mam nadzieję, że dzięki temu, część czytelników tych mediów, przejrzy na oczy i dostrzeże obłudę jaką prezentują te media. :D

Jeszcze raz gratuluję Fundacji Lux Veritatis. :)

 

Kolejna ciekawostka. Fundusz założycielski Fundacji Lux Veritatis wynosi 10 000 zł, czyli jest 9 razy mniejszy niż kapitał zakładowy "firmy krzak" - Stavki. ;)

 

Co do promesy, rat, itp. - ja to rozumiem tak - skoro inni mogą, to czemu my nie możemy tak zrobić? Skoro Dworak uważa, że firmy krzaki mają więcej kasy jak my to postępujmy jak oni ;).

 

Nie słucham RM sporadycznie oglądam TV Trwam ale powinna być przeciwwaga dla TVN a najmocniejszą telewizją propagująca konserwatywny światopogląd jest TV Trwam.

Pic na wodę, nie powinna być przeciwwagą dla nikogo, lecz ostoją dla ludzi mających dość polityki i chcących poświęcić swoją uwagę Kościołowi. A tak to mieszają go w sprawy polityczne, a siebie w bardzo biznesowe jak na katolicko-społeczną stację. Niestety, wybór TV Trwam do KRRiT to koniec demokracji w Polsce i pokazanie uległości polskich urzędów przy próbach wymuszenia pewnych decyzji.

 

Pomyliła ci się telewizja religijno-społeczna z religijną. Poza tym nie wmówisz mi, że osoby wierzące nie chodzą na wybory, nie interesują się polityką. Jak mawiają niektórzy: „Wiara to nie zgięte kolana i złożone ręce, wiara to styl życia” i taka definicja jest najbliższa prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do promesy, rat, itp. - ja to rozumiem tak - skoro inni mogą, to czemu my nie możemy tak zrobić? Skoro Dworak uważa, że firmy krzaki mają więcej kasy jak my to postępujmy jak oni ;).

Czyli potwierdzasz moją ocenę i dodatkowo do grona obłudników dołączasz Fundację Lux Veritatis - wytykamy innymi, a sami tak robimy. :lol2: No, ale skoro Ci to nie przeszkadza to ok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie obłuda, tylko rozsądek. Skoro KRRiT ocenia na opak to i my róbmy na opak. To, że FLV nie zgadza się ze sposobem oceniania wiarygodności finansowej przez KRRiT nie zmienia faktu, że to KRRiT ocenia i FLV chcąc wygrać musiała się upodobnić do podmiotów, które wygrały. Inne sposoby (wykazywanie zdolności finansowej, marsze, protesty) nie przyniosły odpowiedniego skutku to trzeba było zastosować broń przeciwnika ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To, że FLV nie zgadza się ze sposobem oceniania wiarygodności finansowej przez KRRiT nie zmienia faktu, że to KRRiT ocenia i FLV chcąc wygrać musiała się upodobnić do podmiotów, które wygrały.

Czyli oznacza to tyle, że KRRiT ocenia wszystkie podmioty w taki sam sposób. Bo przecież nie muszę przypominać, że nierówne ocenianie podmiotów było jednym z argumentów, którymi Fundacja grała przeciwko KRRiT. :) Gdyby w poprzednim konkursie Fundacje przedstawiła promesę oraz porządną dokumentację pożyczki, to nie wykluczone, że ich finanse zostałyby ocenione pozytywnie już wtedy. ;)

 

Inne sposoby (wykazywanie zdolności finansowej, marsze, protesty) nie przyniosły odpowiedniego skutku to trzeba było zastosować broń przeciwnika .

Przyniosły, bo Fundacji zostanie rozszerzona koncesja o nadawanie naziemne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety tak to już jest z Fundacją, że sama wymyśla problem, a potem protestuje przeciwko niemu. :) Już naszdziennik.pl i radiomaryja.pl nakręcają czytelników na to, że Telewizja Polska nie będzie chciała opuścić MUX-1. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oznacza to tyle, że KRRiT ocenia wszystkie podmioty w taki sam sposób.

 

Być może, ale jak pokazuje doświadczenie jest to sposób niewłaściwy, bo stawia na wyższym miejscu firmy krzaki niż te działające od wielu lat, z doświadczeniem, które dowiodły, że mogą się utrzymać na rynku.

 

BTW. Tak sobie teraz myślę - czy z racji nadawania TV Trwam w NTC Nielsen może zacznie ją badać z automatu (ale tylko biorąc pod uwagę NTC, z pominięciem kablówek, itd), czy nawet mimo tego jak FLV nie podpisze umowy to będzie po prostu jedynym kanałem w NTC z nieliczoną oglądalnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...