Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie wszystko zależy od tego kto czego oczekuje. Ja jestem wielkim fanem Canal Plus, ogladam go od lat i uważam, że jest to najlepszy kanał filmowy Premium dostrepny w Polsce. Szczególnie uwidacznia się to, kiedy TVN czy Polsat zaczyna sezon powtórek - a to jest w tej chwili prawie pól roku. Wówczas faktyfcznie nie ma co ogladać w otwartych stacjach. Według mnie n jest jest bardziej zaawansowana technologicznie, ma tez cieakwe rozwiazanie: n seriale. Mimo wszystko, kiedy na szalę położy się NG oraz Planete a także FoxLife - ktorych nie ma w N - wybieram Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że CYFRA+ jest lepsza niż N pod względem oferty programowej to C+ bije N na kolana i to że można używać też w C+ splitera i oglądać Cyfre + można na innych tunerach niż daje operator a w NFILM lecą same starocie sprzed 10 -15 lat i karta chodzi tylko w ich N-BOXACH...... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cyfrę+ i jestem z niej zadowolony mam w ofercie Comedy Central z n Zone Romantica z CP :D

Animal Planet HD oraz NGC HD :jupi: brak mi tylko NGC Willd HD Boomerang, XXX Treme Blue Hustler i Nicelodeon oraz Discovery HD co do sprzetu to jestem Zadowolony z tego co mam chociasz ma jakiś przyzwoity wygląd nie to co Pace HD PVR :lol2:

 

Pozdrawiam :oops:

 

I życze Wszystkim Urzytkownikom oraz Gością Wesołych świąt i obfitego w nowości roku 2010 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem N i Cyfre+ teraz została mi tylko Cyfra+ :)

Najlepszą oferte sportową, filmową i dokumentalną ma Cyfra+

Podział uprawnień na kilka dekoderów splitter czy multirom Cyfra+

wybór różnych dekoderów tylko Cyfra+

jakośc kanałów HD C+ sport HD czy C+film HD i jest tam co oglądać w porównaniu do kanału nfilm i nSport

Promocje!!!!! Tylko Cyfra+ kończyła mi sięteraz umowa nawet do nich nie dzwoniłem sami zadzwonili zaproponowali dekoder PVR za 0 zł prawie wszystkie kanały HD 0 zł oprócz FilmBox Canal+ za 14,50 przez cały czas trwania umowy, pakiet Komfortowty+ 50% tańszy przez 11 miesiecy :) Prosty wybór wybrałem Cyfre+ i jestem bardzo zadowolony :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia( DVB-T,podłaczenie do TV,VOD.etc ) C+-N 1:0

 

VOD to oferta, z DVB-T może masz i rację, bo w n trzeba dodatkowe urządzenie, a podłączenie pod TV - kable i ilość gniazd taka sama, a Tobie chyba chodzi o sławny "błąd HDCP".

Na mój gust to temu szrotowi Philips PVR TROCHĘ brakuje do recordera nki. Zaczynając od przetopowego menu a'la lata 90 z Mediasatów, na ogólnej sprawności, stabilności działania kończąc. Wiem co piszę, bo mam oba. Dla mnie w tej kwestii N - C+ 1:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy :wink: Czysto teoretycznie, załóżmy, że Cyfra+ znika (i nie mam tu na myśli połączenia się z inną platformą; poprostu znika) z polskiego rynku, wtedy co robisz :roll: W ramach protestu wyrzucasz tv za okno i postanawiasz już nigdy w życiu nie oglądać tv - czy to naziemnej, satelitarnej czy ewentualnie kablowej :?: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna przewalanka. To tak, czy brunetka, czy blondynka. I po co toczyć "naukową" rozprawę o kolorach włosów. Są tacy, co opowiadają się za jedną ze stron. A innym będzie wszystko jedno. To i tamto „dziewczę” A o gustach się nie dyskutuje.

Jakoś nic nie przychodzi mi do głowy, ale się czuje, jak na jakimś sympozjum. C h o l e r a tu też "zebranie?" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo? Przecież nka jest droższa od Cyfry!

Porównaj sobie cenę Komfortowego+ z ceną jaką byś płacił biorąc w n wszystkie pakiety.

Ok - w nowej promocji nka kosztuje 48zł, Komfortowy+ kosztuje od 49 zł z groszami, ale za to masz do niego gratis paczkę CANAL+ przez całą umowę, a w nce nFilmy przez kilka miesięcy tylko a potem musisz płacić osobno, więc zawartość gorsza a cena wyższa niż w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wziąć pierwszy lepszy TV magazyn do ręki i porównać, jakie filmy lecą na nfilm i na C+, na tym pierwszym są "nowości" z 94 roku :) Miał być wspaniały kanał filmowy, a wyszło jak zwykle. Najbardziej mi się chciało śmiać, jak jeszcze miesiąc temu wisiały plakaty chwalące nfilm z reklamą filmu Iron Man. Faktycznie na C+ też był ten film...rok wcześniej :)

 

A tak na poważnie, to n nigdy nie będzie lepsza od Cyfry z jednego prostego powodu: Canal+, cała reszta to podobnie upchane takie same programy, tylko czasami inaczej się nazywają.

 

A takie pytanie do miłośników nki, czy czasem słyszycie nad uszami: kupiłeś marchwkę? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra oczywiście najlepsza ale mam N bo płacę 48 PLN i mam rekordera oraz 10 kanałów HD.Bo 2 konsulatantów się pomyliło i przyznało mi styczeń za darmo N to uznanł to bo nagrywa rozmowy.Bo dostanę dekoder Technisata i tak napawdę N bedzie mnie kosztować 48+(12*48)-technisat z TNK-ok.200=424/13=32 PLN.Bo za Polsat płaciłem 63 PLN i kanały HD wchodziły z bólami.I dlatego mam N choć Cyfra jest najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy zachwycają się dekoderem lub kanałami (pseudo) HD. Przecież najważniejsza jest zawartość kanałów telewizyjnych a nie ich jakość.

A co do ceny cyfry+ to obecnie za 59,90 (64,90 na 13 miesięcy) dostajemy usługi które są standartowo wycenione na 151,70 zł (196,60 zł przez pierwsze 5 miesięcy) Więc dostajemy około 60% zniżki (70% przez pierwsze 5 miesiecy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy zachwycają się dekoderem lub kanałami (pseudo) HD. Przecież najważniejsza jest zawartość kanałów telewizyjnych a nie ich jakość.

 

Taaa jasne.Pooglądaj sobie włoskie niekodowane z HB to zobaczysz czy na pewno jakość nie jest ważna, jakbyś ciągle oglądał mydło i latające piksele.

A co do tunera - po co jeździć Audi czy tam Mercedesem, skoro można Maluchem/ Polonezem? W końcu i tu i tu JEŹDZI. Ale wszystko rozbija się o wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta matematyka :D - filmy przewaga cyfry, dokument - przewaga cyfry, sport - przewga cyfry/ pomimo LM w N/, bajki - przewaga N, Informacja - remis, sprzęt przewaga N/ przynajmniej na chwilę obecną/, cena - parę groszy w tą czy w tą - żadna róznica. pakiety - układ programów wg. uznania,jakośc HD na cyfrze b. dobra - co do N się nie wypowiadam w ostatnim czasie nie miałem możliwości porówania. No i logo marki - wygrywa cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...