Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze się zastanawiałem, czy jeśli miałbym zawartą umowę przez internet, albo telefon, to musiałbym dekoder odsyłać, zamiast odnosić do punktu?

 

W C+ przez internet zgłaszasz tylko chęć podpisania umowy. A samą umowę podpisujesz w punkcie i tam też zdajesz sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zmniejszyć. W umowie masz karę umowną, sprawdź ale 300 zł za całkowite zerwanie umowy.

 

Racja pakietu nie można zmniejszyć. A co do rozwiązania umowy to się mylisz w regulaminie nie jest napisane że ab "od tak sobie" zerwać umowę , jest napisane w jakich przypadkach umowa może zostać rozwiązana. Nie ma podstaw do rozwiązania jeśli obydwie strony wywiązują się z niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie dołączyc się do tematu.

Każdą umowę można rozwiazać.

W umowie jest podana kara za rowiązanie umowy z winy abonenta.

Nie wiem czy mam rację poniewaz nie zagłębiałem sie w temat, ale wydaje mi sie że mogę w każdej chwili wysłac wypowiedzenie np miesiąć wczesniej i zapłacic karę 299zl. dokumentując że nie jestem już zadowolony z oferty, lub że mam trudności finasowe itp.

Wiadomo że platforma będzie wszystko robiła aby utrzymać abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w okresie minimalnym np.do 31.12.2012 napiszesz wypowiedzenie np. że chcesz rozwiązać umowę z końcem tego miesiąca, cyfra i tak zaplanuje wypowiedzenie na koniec okresu minimalnego. W regulaminie jest określone co to jest wina abonenta i tylko tak umowa może być rozwiązana (bądź z winy cyfry plus). Oczywiście są rożne wyjątki w których cyfra idzie na rękę abonentom. Ale w żadnym przypadku wg regulaminu, umowy nie można rozwiązać od tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej umowie gdzie na początku wybrało się c+hbo superpremium nie można zmienić pakietu na niższy. I od czasu kiedy weszły nowe pakiety w każdej umowie nie można zmienić pakietu na niższy. Jeśli masz taki zapis w umowie musiałeś ja podpisać w dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej umowie gdzie na początku wybrało się c+hbo superpremium nie można zmienić pakietu na niższy. I od czasu kiedy weszły nowe pakiety w każdej umowie nie można zmienić pakietu na niższy. Jeśli masz taki zapis w umowie musiałeś ja podpisać w dawno temu.

Umowa przedłużana 31.01.2012r po wysłaniu wypowiedzenia więc nie tak dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wpisuje post w zlym miejscu prosze moderatora o przeniesienie w odpowiedni watek ...

 

mianowicie zapytuje was koledzy i kolezanki czy istnieje techniczna nawet odplatna mozliwosc zmiany pakietu CYFRY z wyzszego na nizszy podczas umowy lojalki ?

kiedys dawno dawno temu mozna bylo i do kolejnego miesiaca byla do abonamentu doliczana tzw jednorazowa kara wlasnie za takowa zmiane

bylbym wdzieczny za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to zgłosić w punkcie Cyfry że rezygnuje z podpisania umowy?, czy w ogóle się tam nie udawać i zapomnieć o całej sprawie?

 

Wypadałoby zadzwonić i bez tłumaczenia się powiedzieć o co chodzi, "dziękuję, przepraszam do widzenia" i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wykupiony abonament z opcją CANAL+HBO SUPERPREMIUM i do tej opcji wykupione dodatkowo opcje CINEMAX HD I FILMBOX HD. Przed chwilą dzwoniłem do Cyfry w sprawie odłączenia opcji dodatkowych tj. CINEMAX HD I FILMBOX HD. Pytanie kiedy Cyfra+ odłączy mi te kanały z mojej oferty??? Nie ukrywam że 2 marca będę chciał podłączyć je ponownie by oglądać te dwie opcje przez najbliższy miesiąć tj. marzec za friko. Może mi ktoś to rozjaśnić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...