Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Frog

Źle rozumiesz :)Umowę masz do końca maja czyli 31 maj 2012,więc jak wyślesz wypowiedzenie i nie zaakceptujesz przedłużenia na mega,super warunkach,sprzęt oddajesz do końca czerwca-30 czerwiec 2012.Ale gdzie obejrzysz Euro w czerwcu? :lol2::lol2: hahahahahahahah :lol2::lol2:

 

A czyli zle zrozumialem tylko date konca umowy nie 28 tylko koniec maja. I od tego tak jak pisalem 30dni.Przedluzenia pewnie nie zaakceptuje, chyba ze dadza mi warunki lepsze lub conajmniej rowne jak nowemu klientowi a to moze byc ciezko.. No ale to najwyzej w lipcu wezme sobie nowa umowe ;) Ok... Euro mnie nie obchodzi... Z pilki noznej intersuje mnie tylko druzyna z mego miasta zadna inna ;>

@Zbychu poprawka. TEz moge wybrac PRestiz HD+..... Kurde wydawalo mi sie ze wczoraj tam bylo Superpremium HD+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dadzą ci warunków lepszych lub co najmniej równych jak nowemu klientowi - ja to przerabiałem - niby wszystko prawie prawie a jednak o 3 zł na miesiąc gorzej niż dla nowego, więc rozwiązałem na amen i wziąłem nową - moim zdaniem dla nich straty bo musieli stary dekoder wziąć ode mnie i nowy dać, papiery nowe wszystkie he he no ale jak kto głupi to nie przetłumaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli umowe najlepiej 2giego jakiegos miesiaca podpisywac ? Tak mysle jak mam umowe do konca maja to zrezygnowac,,, karte trzymac do ostatniego czy tam bezpiecznie przedostatniego dnia czerwca i oddac do punktu i od przedostatniego czerwca do 2lipca byc bez TV i umowe nowa dopiero 2lipca podpisac.. Tak bedzie najkorzystniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem mejla jak i również zadzwoniłem :)Pan z Cyfry powiedział że w systemie mają 99zł i w ciągu 48h będzie poprawione.Ciekawe czemu nikt nie zrobił tego w terminie naliczenia :?::?: Dam znać w tygodniu co i jak :!:

 

Edit: po godzinie już jest 99zł na ICA jak i również emajl z ''PRZEPROSINAMI". Ciekawe ile jest takich osób co nie zwraca uwagi i płaci zawyżone rachunki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Mianowicie posiadam w Cyfrze + abonament miesięczny 72 zł... zdarzył mi się mały poślizg jak pewnie nie jednej osobie na tym forum i zebrały mi się dwa rachunki. Do dzisiaj miałem termin zapłaty na to 144 zł w przeciwnym razie miałem mieć wyłączony sygnał. No i tak się stało. Chciałem dziś robić przelew, a przed chwilą dostałem sms że muszę zapłacić w ciągu 5 dni 341zł 10 gr! Czy ktoś wie skąd taka kwota? Czy wpłata tych 144 zł dzisiaj jeszcze coś pomoże? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

 

Pozdrawiam Ryszard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...