Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak, ale mówiliśmy tu o możliwości zerwania umowy, związanej ze zmianą oferty, a tu wchodzą w rachubę wyłącznie zmiany w regulaminie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko, że na to był raczej odpowiedni czas od momentu zniknięcia tego kanału. Trochę dziwne byłoby to, że nagle po kilku latach od zniknięcia kanału ktoś sobie przypomniał jak to lubił ten kanał, a przez ten czas mu nie przeszkadzało, że kanału nie ma już w ofercie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wiecej zawierania umów przez telefon ! Dziś sie dowiedziałem, że umowa zawarta z Cyfrą jest aż do 30 czerwca :o. Babka dzwoniła w lutym ubiegłego roku z ofertą przedłużenia, jak widać mojego tate zrobiła w bambuko bo on sam myslał, że umowa jest do marca, kwietnia (13 miesięcy) a tu zonk. Do tego jeszcze Ci co odpisują na maile codziennie zmieniają zdanie. Wczoraj konsultantka odpisała, że propozycja nowej umowy będzie na początku kwietnia. Dziś za to konsultant odpisał, że będzie dopiero od 1 maja. Bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że umowa jest rozwiązana z końcem kwietnia. Teraz już na Media2 o tym jest napisane. Mnie interesuje tylko czy jak wyslę wypowiedzenie mam szanse otrzymać jakąś atrakcyjną ofertę? Przerabiał to już ktoś? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba źle Cię poinformowano. Tak w ogóle ja wysłałem maila, zobaczymy co mi odpiszą. Ale na stronie Cyfry+ pojawił się już nowy regulamin z NOWYMI CENAMI i jest on podpisany, że obowiązuje od 18 marca, a dla abonentów, którzy zawarli umowę przed 18 marca, obowiazuje on od 1 maja:

http://cyfraplus.pl/cyfra_regulaminy.html

 

Czyli chyba jednak obowiązuje podwyżka także obecnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba , ale na pewno. :) Jak chcecie zostać to przygotujcie trochę więcej złotówek do wydania :D

 

P.S. Oj te polsaty musiały być drogie :P A tak a propo polsatów to jeszcze nikt nie zauważył , że w regulaminie nadal nie ma ani jednego słowa o kanałach Polsatu w ofercie :?: :>

 

Np. kanały BBC są , ale polsatów nadal brak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poinformowało mnie na infolinii osoby które podpisały umowę do końca lutego br i do 17 marca nowy cennik nie obowiązuje,podpisałeś umowę na dany pakiet wybrany,to tyle płacisz bez zmian.

 

Bzdury, bzdury ,bzdury......

Właśnie jestem po rozmowie z panią z infolinii która wyliczyła mi pakiety po podwyżce także dla osób, które przedłużały umowę lub brały wcześniej.

Podwyżka obowiązuje wszystkich.

Można wypowiedzieć umowę z tego powodu w ciągu 7 dni od otrzymania listu z cyfry.

 

Strzał w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podwyższą od 1 maja bo w umowie nie ma podanej stałej ceny przez cały okres umowy tylko rabat kwotowy od ceny standardowej :D

 

Jak to co robić :] Brać w marcu nową umowę dla abonentów innych tv :] Wyjdzie znacznie taniej i umowa skończy się w styczniu 2013r. Pakiet Optimum za 50zł i przez 22 miesiące masz spokój bo ci nie podwyższą :)

 

P.S. Multiroom także za 1zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...