Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanko, czy zdanie które jest napisane na stronie"Hollex", jest prawdziwe i aktualne?

Pani w APS-ie powiedziała, że po promocji, można tylko na wyższy pakiet niż mini, a w "Holexie" stoi :

"Od czerwca 2010 istnieje możliwość po okresie promocyjnym pozostania w ofercie prepaid i zejście z abonamentem do pakietu Mini (14,90zł m-c) lub Mini Max (24,90zł m-c)." Jak udowodnić tej pani , że się myli, bo "Hollex" raczej nie wystarcz ;(

Wie ktoś może też dlaczego na stronie Polsatu nie ma nic o module?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy odesłać Panią konsultantkę do cennika dla użytkowników, który jest dostępny na stronach Cyfrowego Polsatu.

 

Dlaczego nic nie ma o modułach? Zgaduję: bo bardziej opłaca im się "opychać" tunery, a i mniej kłopotu z nimi (kupi taki jeleń moduł i nie wie co z nim zrobić, gdzie wsadzić, jak kanały wyszukać, a to tuner jakiś wiekowy i nie współpracuje... i tak dalej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwoniła Pani z BOA mydląc mi oczy jakąś super ofertą wymiany posiadanego samsunga na nowoczesny dekoder SD lub HD na wieki trwającą umowę :lol2: . Zadałem pytanie o moduł zamiast dekodera lub właśnie zakup pree-pade i późniejsze przekształcenie na stałą umowę to nie dowiedziałem się nic, Pani została zbita z tropu, pojęcia nie ma o cenniku dla "użytkowników" a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ moduł możesz nabyć wyłącznie u dystrybutora w swoim mieście lub w necie np. hollex. BOA ani sklep internetowy CP nie oferuje modułu bezpośrednio nawet z aktualnymi promocjami, o pre paid nawet nie ma co pytać. Jedyne drogi to wspomniane wyżej. A dla dziewczyn z BOA moduł i dekoder to jedno i to samo, ponieważ tak mają w systemie.

 

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w swoim(?), bo chcę spróbować w sąsiednim, większym, licząc na to , że wiedza obsługi i doświadczenie również będzie większe.

 

 

Przeklkałem stronę Polsatu - nic.

Te moduły to chyba podejrzana sprawa, lub ściśle tajna.

Pokręcone to bardzo...

Pozdrowienia dla APS-ów i BOA-ów . :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem minimaxa po przejściu z prepaida, obecnie znowu mam prepaida (promocja letnia)

 

ale to była parodia, w moich czasach w ogóle nie dało się w APSie podpisać żadnej umowy, ale podpisałem przez BOA najpierw na familijny nieokreslony a potem na minimax, obecnie można bezpośrednio a po zakończeniu prepaid dostajesz porozumienie na mini z którego możesz podskoczyć na minimax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modułu nie kupisz przez infolinię, musisz udać się do najbliższego dystrybutora gdzie bez problemu go dostaniesz, o ile oczywiście chcesz od razu podpisać umowę w aktualnej promocji. Bo jeżeli chcesz np. na początek prepaid to jedyna droga zakupu jest prze internet, np. hollex. Ot i cała prawda. A co do kompetencji ludzi pracujących na infolinii, to szkoda na to czasu i miejsca.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien działać, tylko jeżeli nie jest to dekoder HD (a podejrzewam że nie jest) to będą działały tylko kanały SD bez tych HD. Czyli raczej jest to inwestycja nieopłacalna. Będzie bowiem działał tylko pakiet familijny.

 

Proponował bym raczej wpierw kupić dekoder HD - np jakiegoś fergusona typu Ariva i dopiero moduł zakupić - wtedy nawet na TV kineskopowym kanały HD będą działały, jednak wiadomo bez efektu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w abonamencie tak to wygląda: http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 6-2010.pdf czyli cena tych dwóch: 51,80

 

Można wiząć też moduł z kartą na wypożyczenie za 99 zł i odrazu zamówić pakiet familijny + kanał sport - choć moim skromnym zdaniem lepszy byłby Relax mix bo w tym jest i sport i fiml i coś jeszcze. A cena nie wiele wyższa.

 

Dodam że sam się zastanawiam nad takim abonamentem z modułem (tylko u mnie to byłby pakiet familijny + pakiet z kanałami HD), bo cena tego jest zdecydowanie niższa w abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...