Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak najbardziej są oferty z modułem. Moduły są dostępne na udostępnianie przy pakiecie RelaxMix i SuperFilm na 15 lub 29 miesięcy. Koszt udostępniania wynosi 99 zł.

Warto jeszcze wspomnieć, że moduł jest także dostępny przy ofercie Premium dla nowych klientów za 99 zł, a dla obecnych(po okresie podstawowym) przy podmianie sprzętu za 1 zł! Oczywiście w jednym i drugim przypadku jest to opcja udostępniania.

Źródło: materiały szkoleniowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udostępnienie,podczas zakupu gościu twierdził ze na własność jest po za tym,nie płacę żadnych durnych kwot co miesiąc wiec chyba jasne że jest mój a nie ich.Ciekawe czy po wypowiedzeniu umowy za okres podstawowy będzie możliwości włączenia w pre pide pakietu mini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież napisałem o aktualnej ofercie, a nie o tym co Ty masz. Obecnie jest tylko możliwość dzierżawy. Nie ma możliwości zakupu modułu na własność. Poza modułem pre-paid, którego koszt kształtuje się na poziomie 199 zł.

Ja też nie płacę co miesiąc za moduł i jakoś nie mam go na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie modulu to sa 2 zasadnicze opcje:

1) modul pre paid 199 PLN i wtedy jest na wlasnosc

2) modul przy umowie - zawsze wypozyczenie - kwota aktywacji 99 PLN dla nowych klientow - natomiast przy podmianie sprzetu moze byc i za 1 PLN ale zawsze wypozyczony

 

 

Modul CAM przy umowie mozna wziac w kazdej opcji w ktorej mozliwy jest dekoder HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Eurosport działa? typowe problemy na różnych dekoderach to: Eurosport nie działa, nie działa Cartoon, TCM oraz nie działa Filmbox HD, dowolne kombinacje tych zestawów :)

 

jest jeszcze TVP2 czy TVP1 nie działa ale wynika to z faktu że w CP z innego transpondera jest TVP1 a z innego TVP2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój moduł nie dekoduje Cartoon Network,TCm oraz Comedy Central Polska.Jedynie w przypadku ustawienia się na którymś z tych kanałów,wyłączeniu tunera i ponownym włączeniu kanał wskakuje.Moduł pracuje z tunerem Ferguson 8900

 

To pewnie masz podobny układ jak ja na "Globo HD S1", tzn. kartę np. "Cyfry" z uprawnieniami na te kanały masz w czytniku, a na module "CP" masz niższy pakiet i wtedy on (moduł "CP") Ci blokuje dekodowanie kanałów w "simulcrypcie" (tzn. takich gdzie ten sam kanał, z tej samej częstotliwości kodowany jest jednocześnie dla "Cyfry" i "CP"), których nie masz wykupionych w "CP"" ("Cartoon Network", "TCM", "Eurosporty", czy wszystkie kanały "TVN" oprócz "CNBC Biznes" i oczywiście "TVN Warszawa" to właśnie "simulcrypt")...

 

Jeśli sprawa jest w tym to po prostu przed przełączeniem na te kanały wyciągaj moduł "CP", a potem wkładaj spowrotem, albo wykup wyższy pakiet w "CP" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój moduł nie dekoduje Cartoon Network,TCm oraz Comedy Central Polska.Jedynie w przypadku ustawienia się na którymś z tych kanałów,wyłączeniu tunera i ponownym włączeniu kanał wskakuje.Moduł pracuje z tunerem Ferguson 8900

Zmień soft w 8900 :wink: .

Ten "feler" pojawia się we wszystkich softach powyżej 1.20.4A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, aktywowałem moduł CAM w Ferdku Ariva TT i strasznie szarpie obraz i dźwięk, a korzystam tylko z z oferty Polastu, zainstalowałem najnowsze oprogramowanie ze strony Ferdka, ale nic to nie daje, kanały SD szarpie, ale HD nie da się oglądać, co zrobić w takiej sytuacji, ps mam HBO i HBO2 aktywne, miła niespodzianka, tylko ciekawe przez ile tak będzie, z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie modułu w instrukcji jest uwaga, że moduł trzeba aktywować maksymalnie do 1 miesiąca po zakupie. Może ktoś potwierdzić jak to jest z tym wymogiem.

Kupiłem nowy moduł pod koniec kwietnia. Ale mam jeszcze stary i chcę na nim skorzystać z tej letniej promocji. Ale mam pytanie, czy po skończeniu tej promocji (wrzesień) dam radę jeszcze aktywować ten nowy moduł? Czy ten wymóg 1 miesiąca jest tak restrykcyjnie przestrzegany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...