Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto odpowiedź z CP odnośnie poprawy kodowanie na kanale Nick Polska:

"Uprzejmie informuję, że ze strony Cyfrowego Polsatu sygnał jest nieprzerwanie nadawany.

Jednocześnie informuję, że przed dokonaniem zakupu modułu CAM Klient powinien zapoznać się z możliwościami jego współpracy z posiadanym dekoderem. Wyjaśniam, że Cyfrowy Polsat nie odpowiada za pracę modułu z posiadanym przez Pana dekoderem."

 

Wychodzi na to że nasze tunery są be bo mają kłopot z ich super produktem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego modułu to niezły kibel.Dziś włączyłem tuner i przełączałem kanały z paczki polsatu (te które nie są z C+).Po kilku minutach wyskoczył mi komunikat TEGO KANAŁU NIE MA W TWOIM ABONAMENCIE dla wszystkich kanałów z paczki polsatu.Jedynie kanał DLA ABONENTÓW działał.Ustawiłem się na nim na 3 minuty i kanały zaskoczyły.To już mam tak zawsze robić że powiedzmy po 24 godz. nie używania moduł/karta musi ściągnąć sobie uprawnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że tak miałem po g:21,00 oglądam Polsat film a tu nagle ciemność cały pakiet wyłączony i dryndam i wysłała uprawnienia i pojawiły się, masakra co się dzieje z tym Polsatem lub modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemow z modulem CP a mam go z 3 lata , dziala na AFx18 , FX 7600 , Globo HD i raz smigal HF8800 ( okolo 8 dni) tez bez zajakniecia oraz w Ariva 200 tego tunera malo o sciane nie rzucilem ( nie dosc ze serisy to wysiadal z modulem CP wiec go sprzedalem) , a dzialal w miedzy czasie inny modul i inne karty w innych slotach ( nic nie zacinalo i wszystkie 4 karty dzialaly poprawnie).....

 

 

Wiekszosc bledow jest po stronie oprogramowania tunera , tam bajer tam cos poprawili a inne sknocili.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis z Kościana przetestował wszystkie 10 modułów które ma na stanie i na żadnym z nich nie stwierdził BŁĘDU 09 na żadnym kanale.

Czyli musi być jakaś część modułów z ostatniej serii produkcyjnej która tak się zachowuje.Czy może HOLLEX to sprawdzić?

Przy używaniu samego modułu występuje charakterytyczne zacięcie na każdym z kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie też występuje problem z odbiorem (zacinanie sie ) na kanale Nickelodeon Polska,

mam Technisat HD8-S, dodatkowa karta TNK.

Zadne proby przelozenia modułu do innych kieszeni nie dało pozytywnego efektu.

Powinni dac nowe oprogramowanie do modułow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z pytaniami:

 

Czy jest taka opcja: Mieć nieopłacony moduł CP z kartą pre-paid i oglądać Comedy Central ?

Przypominam: Cyfrowy Polsat ma obecnie w/w kanał w ofercie w okienku niekodowanym.

 

Czy rzeczywiście na modułach CP pojawiają się plansze "Tego kanału nie ma w Twoim abo" ?

 

Ja takie plansze od lat przerabiam na "wykupionych" dekoderach ze słonecznym logo i powiem jedno.

Nigdy więcej Cyfrowego Polsatu. Żebym nie mógł oglądać na sprzęcie wykupionym od nich

na własność za ok 900zł nic! Kompletnie nic! Nawet FTA - wszystko kodują co leci z sat!

 

Skandal! Zastanawiam się czasami czy np BOKiK nie potwierdziłoby złamania umowy przez Cyfrowy Polsat.

Skoro sprzedali mi dekoder za 900 zł na własność z opcją oglądania FTA to FTA nie powinni mi kodować!

 

Dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie:

 

Czy możliwy jest odbiór Cyfrowego Polsatu poza ich dekoderami i modułami CI

lub chociaż paru kanałów na karcie włożonej do innego czytnika lub modułu ?

 

 

Chodzi mi o to czy można włożyć kartę CP do modułu z Nagra

i złapać chociaż jeden kanał z oferty CP. Próbował ktoś ?

 

 

Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange TP niby też moduły są parowane z kartą.

 

Wkładam kartę Orange TP do innych odbiorników z czytnikami uniwersalnymi

i udało mi się odkodować Eurosport, Eurosport 2 i Orange Sport Info.

Do tego chyba jeszcze parę kanałów TVP i niektóre z grupy TVN.

 

W każdym razie wszystkich nie odkodowało a do oferty TNK

mam 3 kanały sportowe: ESP, ESP2 i ORANGE SPORT INFO.

 

A co można złapać na starą kartę Cyfrowego Polsatu ?

 

Taka niebieska karta ze słoneczkiem - nie zabrali mi jej.

Do tego jeszcze stary pilot od dekodera mi zostawili heh!

Może się jeszcze do czegoś przydać ?

 

Nowa CP jest cała żółta w Nagra 3 a stara w Nagra 2 była niebieska.

Ciekaw jestem czy mając jakiś moduł jest szansa na odkodowanie

czegokolwiek z oferty Cyfrowego Polsatu.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Moduły są parowane z kartą.

Po 1 jest taka mozliwosc , karta taka dziala na tunerach linux ....... Ale jest to NIELEGALNE ...... Nie mozna grzebac w czyms co nie ma sie praw autorskich oraz operator na to nie zezwala ........

 

 

@Fishburger dziala wszystko , 2 transportery maja w Dvb-S2 i kazdy kanal dziala bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nawet nie wiedziałem! Może mi ktoś dać dokładne namiary na ofertę Orange TP na satelicie ?

Mi z opłacanych kanałów odkodowało na Opticum 7300 i 9600 TS jedynie te w/w.

 

 

A wydawało mi się, że przeszukałem i sprawdziłem już chyba wszystko. :roll:

Skoro mówicie, że działają wszystkie kanały to ponownie zerknę.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...