Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ES6570 z polsatowym modułem CI+ - śmiga bez problemu.

 

 

Bardzo proszę o opinię. Czy jest możliwość tworzenia własnej listy kanałów w TV wedle uznania bez listy narzuconej przez CP? Czy wszystko działa poprawnie? EPG? Kanały HD? Ogólnie proszę ocenić moduł. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł nie gra żadnej roli przy układaniu listy kanałów, czy EPG - to są funkcjonalności odbiornika, czyli w tym przypadku telewizora z wbudowanym odbiornikiem satelitarnym.

 

W moim przypadku na ES6570 listę kanałów układam wg. własnego uznania. Minusem jest to, że trzeba wyszukiwać ręcznie wszystkie kanały (transpondery). Oczywiście można skorzystać z automatu, ale wtedy wykryje tysiące kanałów i trzeba je ręcznie wybierać. Ja osobiście zrobiłem sobie listę kanałów, które mnie interesują, znalazłem na jakim transponderze są nadawane i przeszukiwałem tylko te transpondery.

 

W ES6570 EPG działa, ale niestety bez polskich znaków - w ich miejscu są "krzaczki". Nie wnikałem w temat, być może można zainstalować alternatywny moduł epg.

 

Co do reszty nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

liste polsatowska mozna sobie sciagnac ze strony CP jest taka sama jak w ich dekoderach i dopiero wtedy ulozyc sobie po swojemu...duzo czasu mozna zaoszczedzic :)

krzakow u mnie niema...chociaz mam troche inny model TV,ale mysle ze wystaczy zmienic w menu telewizora tryb wyswietlania napisow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liste polsatowska mozna sobie sciagnac ze strony CP jest taka sama jak w ich dekoderach i dopiero wtedy ulozyc sobie po swojemu...duzo czasu mozna zaoszczedzic :)

krzakow u mnie niema...chociaz mam troche inny model TV,ale mysle ze wystaczy zmienic w menu telewizora tryb wyswietlania napisow

 

Zgadza się. Próbowałem zaimportować tą listę do mojego TV, ale to co jest na stronie Polsatu nie jest kompatybilne z ES6570.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...