Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w sklepie sprawdzić ten moduł polsatu. Na 2 odbiornikach hd pokazuje się ,, Błąd 04 moduł zablokowany,, ale problem tutaj jest w samej wersji oprogramowania. Jest to stara wersja, a nowa nie chce się pobrać. Włącza się inicjalizacja, ale to wszystko, brak danych o pobieraniu nowej wersji. Co ciekawe mój Triax nie wyświetla Błąd 04, ale z modułem z wersją najnowszą taki napis jest w grafice modułu, ponieważ moduł i karta sprzedawcy nie zostały aktywowane. Pozostaje mi wysłać ten feralny moduł i czekać na pozytywne załatwienie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie o ten modul. Czytałem gdzieś i to samo mówił mi jeden ze sprzedawców, że Polsat już nie produkuje tych modułów i są tylko dostępne u tych sprzedawców co mają ja na stanie. Ja planowałem kupić sobie ten moduł dopiero w grudniu. Teraz to nie wiem czy w grudniu bedę dostepne i czy wogóle polsat będzie je chciał aktywował? Myślałem w takim razie kupić sobie teraz, a w grudniu dopiero aktywować.

 

Spytam jeszcze raz o możliwość podpisania umowy na abonament familijny + pakiet dodatkowy HD (nie interesują mnie pojedyncze kanały HD, chcę cały pakiet) po tych 4 darmowych miesiącach i na ile miesięcy musze podpisac umowę. Pytam ponowie, bo również słyszałem różne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w tej chwili mam juz siodmy moduł Polsatu cyfrowego i nie narzekam. W pierwszym miesiacu chodzi wszystko oprócz XXX i HBO HD ale to rzeczywiscie niezla oferta za niecałe 50 zł miesiecznie. Szczególnie że w internecie mozna czasem kupic ten modul za cene ponizej 200 zl z wysylką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Golden Interstara GI-980 2CR CI HD PVR a w nim moduły Cyfrowego Polsatu i Cyfy+ (Aston 2.20). Mam na tym tunerze następujący problem z modułem Cyfrowego Polsatu. Otóż jak tuner przełączę w stan czuwania lub wyłączę go z prądu (obojętnie) a potem włączę mojego GI-980, to tuner go nie widzi. Czasami moduł sam "zaskoczy" po 30 minutach, czasami po 2 godzinach a czasami konieczne jest wyjęcie modułu z kieszeni i włożenie go tam z powrotem. Próbowałem przekładać moduł Cyfrowego Polsatu do dolnego slotu. Tam również zachowuje się tak samo. Próbowałem również używać na tym tunerze tylko samego modułu Cyfrowego Polsatu. W dalszym ciągu to samo. Co ciekawe moduł Cyfry+ chodzi bez zarzutu. Dla ciekawości podam, że do niedawna używałem obu modułów przez jakieś 1,5 roku w Golden Interstarze GI-780 XSpeed i tam oba chodziły (i współpracowały) wzorcowo. Problem pojawił się po "przesiądnięciu się" na tuner HD. Wersję oprogramowania modułu mam następującą: 1.07.014. Czy ktoś z Was miał tego typu problem? Jeśli tak, to co było jego przyczyną i jak został on rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cena nie jest zależna od Cyfrowego Polsatu - moduły się kończą i wiadomo, że przez jakiś czas ich nie będzie, więc sprzedawcy próbują zahamować sprzedaż. Z pewnością, gdy moduły wrócą do powszechnego obiegu - cena wróci do normy. Póki co zakup tylko dla desperatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wróci, cena 199zł to była cena ustalona za 4 msc familijnego i cztery kanały HD, w tym momencie gdy zmienia się oferta naprawdę trudno sądzić że nie zmieni się oferta modułów HD, poza tym Polsat zaczął inwestować w swoje dekodery HD więc po co miałby rozdawać moduły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem zauważyłem, że CAM Polsatu zgłosił mi raz dostępną aktualizację nowego firmware. Nie zdecydowałem się jednak by jej dokonać. Postanowiłem coś poszukać co wnosi. Po czym po restart tunera moduł szuka długo aktualizacji i póki co nie znajduje jej ponownie - cały czas 'Wyszukiwanie nowego oprogramowania. Prosze czekac ...' i tak przez kilka minut. Czy macie podobny objaw? Może ktoś coś wie czy są na CAM planowane update? A może już ktoś aktualizował niedawno CAMa?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CSA - Cena na podobnych warunkach jak bylo do tej pory wydaje mi sie juz nieprawdopodobna. Ja bylbym w stanie łyknąc max 250 zł. Spróbuje po zakonczeniu (w grudniu) waznosci modułu negocjowac z Polsatem pozostanie na umowie rocznej. Własciwie inne kanały HD poza POLSAT HD I PSHD nie są mi potrzebne (mam wiekszosc z Cyfry)wiec jakis Familijny + Sport moge podpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na obu modułach (abonamentowym i "prepaidzie") żadnej aktualizacji "softu" nie zauważyłem, a co do ewentualnego wycofania modułów "prepaid", to jeśli "CP" to zrobi, to moim zdaniem "strzeli sobie w stopę", zwłaszcza, że moduł teraz wypuszcza "TNK HD"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to aby CP wycofał moduły, najprawdopodobnie będzie zmiana oferty i pewnie po nowym roku w innej cenie i z inną ofertą się pokażą.

Słyszałem też takie plotki że CP chce w swojej firmie CP Technology produkować moduły ale nie wiem ile z tego jest prawdy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...