Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Szkopuł jest w tym że żeby mieć kanały HD z CP musisz podpisać umowę na minimum Familijny a dokupując do tego pakietu kanały HD nawet tylko te których nie ma na C+ czyli Discovery HD , Polsat Sport HD czy AHN HD wychodzi drożej niż kupienie następnego modułu CI za 199zł. Tak było do czerwca tego roku dlatego używam już 3 modułu na i bez konieczności podpisywania "cyrografu " na lata. Może ktoś wie czy coś się zmieniło z modułami CI mój aktualnie używany "kończy " mi się 31 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopuł jest w tym że żeby mieć kanały HD z CP musisz podpisać umowę na minimum Familijny a dokupując do tego pakietu kanały HD nawet tylko te których nie ma na C+ czyli Discovery HD , Polsat Sport HD czy AHN HD wychodzi drożej niż kupienie następnego modułu CI za 199zł. Tak było do czerwca tego roku dlatego używam już 3 modułu na i bez konieczności podpisywania "cyrografu " na lata. Może ktoś wie czy coś się zmieniło z modułami CI mój aktualnie używany "kończy " mi się 31 lipca.

 

Mi (właściwie to komu innemu w moim domu, ale przyjmujemy, że chodzi o mnie) chodzi tylko o to, żeby wraz z innymi kanałami mieć poprzez jeden tuner Polsat (bo jak dla mnie to ten kanał jest słaby), czyli po tych 4 miesiącach za free podpisałbym porozumienie na Mini i to wszystko. Korzystałbym z TNK SD na doładowanie i CP Mini. Na ten moment mi to wystarczy, z polskimi HD na stałe, zaczekam do pojawienia się jakiejś satysfakcjonującej mnie oferty.

 

CSA, dziękuję za potwierdzenie ;) Mam zamiar korzystać z Golden Media Uni-box 9080, który oczywiście jest HD ;) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór!

 

Mam dekoder Ariva HD Combo i moduł Cyfrowego Polsatu razem z kartą. Mam również wgrany najnowszy soft ze strony producenta: S020.

 

Mam również wykupiony na nim pakiet familijny w promocji lato z Cyfrowym Polsatem.

 

Problem jest taki (od kilku dni), że normalnie mam wyświetlany napis na wszystkich kanałach - kanał został zablokowany. Gdy wejdę w icok CP i dam aby został wysłany sygnał do odblokowania pakietu, to po chwili już wszystko ładnie działa.

 

Jednak po około 2 - 3 godzinach jest znów to samo co wcześniej - muszę w icok dawać o ponowienie sygnału - co jest nie tak proszę o pomoc, może ktoś podpowie ?

 

--------------------------

 

ps. dopowiem jeszcze że kanał dla abonentów działa bardzo dobrze i nie krzyczy że jest kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moduł chodzi na Fergusonie 8900 i nie ma problemu.Blokują się jedynie kanały TCM,Cartoon Network czy Comedy Central dlatego że mają również kodowanie CryptoWorks a posiadam również moduł Cryptoworks i stąd ten problem.Ale w konfiguracji typowo polskiej C+,TNK,CP Ferguson sprawdza się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie- niedługo skończy mi się umowa, zamierzam nadal korzystać z modułu do odbioru CP. Czy lepiej wziąść przy przedłużeniu nowy (będzie to pewnie kosztowało- ile?) czy mogę spokojnie pozostać przy obecnym na kolejne 2 lata?

Boję się, że mógłby się popsuć, a wtedy co robić, jeśli gwarancja minęła (wszak dają tylko 2 lata)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to obecnie moduły są tylko w dzierżawę (przy nowej umowie terminowej), a więc nie ważne jak długo z niego będziesz korzystał to ciągle będziesz miał "gwarancję".

Możesz wypowiedzieć umowę (a jeśli moduł jest Twój to zostaje u Ciebie) i podpisać nową, tylko będziesz musiał ponieść koszt "aktywacji" (nie wiem jaki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowej umowie modul jest traktowany jak dekoder HD, wiec jest wypozyczany i cena jego aktywacji jest zalezna od pakietu, przy:

-Familijny+RelaxMix z mozliwoscia zejscia do Familijnego jest to 99 PLN

-Familijny+SuperFilm z mozliwoscia zejscia do F+RelaxMix+HBO lub F+HBO jest to 1 PLN

-opcji Premium jest to 1 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...