Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma tuner DiGYBOXX HD C+ i używa w nim modułu Cam . Czy nie ma żadnych kłopotów we współpracy tego dekodera z modułem CAM od CP. Planuję rozwiązać umowę z C+ i nie wiem co zrobić z tym tunerem .

 

Poczytaj, a znajdziesz :)

 

http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... yboxx-hd-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Na forum C+ jestem często i czytam ten dział , ale jest bardzo mało komentarzy na ten temat , jedni piszą , że współpracuje , a inni że ma jakieś kłopoty

Z tego co pamiętam to wspominali coś o problemach w działaniu modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu w tym tunerze, ale chyba tylko, gdy stosowany on jest w parze z kartą CYFRY+, która jest w czytniku kart tego tunera. Wówczas szwankuje odbiór kanałów, przy których stosowany jest Simulcrypt, czyli jednocześnie system kodowania CYFRY+ i Cyfrowego Polsatu. Myślę, że w przypadku samego tylko modułu Cyfrowego Polsatu nie powinno być takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma tuner DiGYBOXX HD C+ i używa w nim modułu Cam . Czy nie ma żadnych kłopotów we współpracy tego dekodera z modułem CAM od CP. Planuję rozwiązać umowę z C+ i nie wiem co zrobić z tym tunerem .

Mam ten tuner , nie ma żadnych problemów (na moim) z jednoczesną obsługą Cameleona z C+ oraz modułu Cam CI + CP. Wszystko mi chodzi od ostatnich aktualizacji softu bez najmniejszych problemów. Zostawiłem sobie do CP właśnie dla modułu i nie żałuję. Ja nie mam zamiaru pozywać się Diggiego dedykowanego do Cyfry +.Gra na module polsatowskim wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma tuner DiGYBOXX HD C+ i używa w nim modułu Cam . Czy nie ma żadnych kłopotów we współpracy tego dekodera z modułem CAM od CP. Planuję rozwiązać umowę z C+ i nie wiem co zrobić z tym tunerem .

Mam ten tuner , nie ma żadnych problemów (na moim) z jednoczesną obsługą Cameleona z C+ oraz modułu Cam CI + CP. Wszystko mi chodzi od ostatnich aktualizacji softu bez najmniejszych problemów. Zostawiłem sobie do CP właśnie dla modułu i nie żałuję. Ja nie mam zamiaru pozywać się Diggiego dedykowanego do Cyfry +.Gra na module polsatowskim wyśmienicie.

 

U mnie również działa właściwie. Sporadycznie czarna plansza z komunikatem ale ogólnie jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy moduł CI+ CP można dobrać zamiast tunera również do najtańszego pakietu Mini HD ?

W sumie ja miałem do końca umowy chyba poniżej 3-4 miesięcy i przy przedłużeniu, gdy zapytałem o moduł była taka możliwość. Oczywiście na zasadzie, że na początku przez okres kilku miesięcy (3 ?) mam Familijny HD w cenie Mini HD, ale po tym okresie jadę do nich i zmniejszam pakiet właśnie do Mini HD i płacę za niego. Nie określiłeś się, czy przedłużasz umowę, czy będziesz nowym abonentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja miałem do końca umowy chyba poniżej 3-4 miesięcy i przy przedłużeniu, gdy zapytałem o moduł była taka możliwość. Oczywiście na zasadzie, że na początku przez okres kilku miesięcy (3 ?) mam Familijny HD w cenie Mini HD

 

Ale skorzystałeś z tej oferty ? I kiedy to było ? Bo już dawno nie słyszałem o ofercie elastycznej Familijny -> Mini (teraz są Rodzinny -> Mini).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79 - tak, skorzystałem. Sierpień ubiegłego roku, choć w sumie w lutym jeszcze babcia dostała też przy przedłużeniu ofertę 3 mies. Familijny HD, a potem Mini HD(z początkiem maja musi jechać do APS). Jednak jak podkreślam, chodzi o przedłużenie, a nie nową umowę(choć papiery przy CAM dostałem nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zainteresowanych, którzy pytają mnie na PW czy polsatowski moduł Cam CI+ chodzi dobrze w Diggyboxx HD+ bez karty Cyfry +. Odpowiadam tak, na moim tunku po ostatniej aktualizacji softu przez Technisata moduł chodzi w Diggym samodzielnie bez żadnych problemów.

 

A jak szybciej przełaczasz kanaly to nie wywala Ci planszy "brak karty" ? U mnie tak wlasnie jest, kontrola na off, tuner byl w serwisie i ponoc jest ok. Modul Ci+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...