Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku 17 stycznia 2011 nowa oferta dla użytkowników pre-paid ''Nowy Cyfrowy Polsat''.Przed chwila odebrałem telefon i pani poinformowała mnie ze zarówno w usłudze pre-paid jak i post-paid będzie można korzystać z oferty ''Nowy Cyfrowy Polsat''.Szczegóły ukażą się w/w dniu.Wreszcie coś zaczyna się dziać w tej sprawie

 

To bardzo dobra wiadomość !!! Wreszcie :).

Tylko szkoda, że nie bedę mógł z niej skorzystać :(.

CP nadal nie wyłączył mojego pree-paidowego dekodera. A doładowań nie robię :D .

 

Ale rodzinka na drugim pree-paidowym dekoderze na pewno dokona zmiany Familijny -> Familijny HD :).

 

 

 

i co mamy 17.01 a tu cisza.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś puścił plotkę i się zaczęło. Ktoś gdzieś widział chociażby nieoficjalną zapowiedź takiej oferty ? Bo ja nie. I raczej nie ma sensu się na nią napalać. Może być jutro, może za tydzień, może za miesiąc. Trzeba czekać i nikt i nic na to nie poradzi.

 

To nie plotka, ja też miałem telefon z CP w zeszłym tygodniu gdzie miła pani poinformowała mnie że od 17/01/11 bedzie nowa promocja prepaid i prosi o kontakt wiec zrobiłem jak miła pani prosiła i co.... kupa, na infolini nic nie wiedzą więc ja pytam o co kaman? Po co zawracają nam głowy i czemu naciągaja na koszta.....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICOK też żadnych informacji nie ma. CP jak zwykle olewa klientów, nawet tych co płacą nieregularnie. Dobrze, że nie podpisałem z nimi żadnej umowy (a pierwotnie miałem taki zamiar) bo teraz bym tylko siedział i płakał. Wolę inną platformę, której jestem abonentem i bardzo sobie chwalę. A moduł CP w pre-paidzie zostanie. Czasem, jak będzie coś naprawdę godnego uwagi na Polsacie to sobie doładuję i w HD obejrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję za taką ofertę pre-paidową Nowy Cyfrowy Polsat, w której głównym warunkiem jest .... podpisanie umowy o abonament :crazy::brawo::brawo::brawo: .

 

Nie skorzystam. :lol2:

Rzeczywiście oferta prepaid z umową to już nie prepaid. Ale sam Polsat pisze, że to oferta dla Klientów FTA nie wspominając o tym, że jest to oferta przedpłacone. Nowy CP w prepaidzie jeszcze po prostu nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

czy coś się zmieniło w pre-paidzie?

Wczoraj zadzwoniłem na infolinię, żeby zmienili mi familijny na mini max i usłyszałem,

że to niemożliwe. Pani nie miała takiej opcji w systemie. Ja jej na to, że na stronie CP jest oficjalny cennik dla użytkowników

i tam jest wymieniony ten pakiet i w ogóle o co chodzi? Usłyszałem. że mogą mi włączyć minimum familijny.

Podziękowałem i zadzwoniłem jeszcze raz. Tym razem dowiedziałem się, że nie ma problemu i na drugi dzień będzie działał mini max. Oczywiście nie działał. Pan na infolinii

stwierdził, że moja prośba (PROŚBA!!! - zapłaciłem i jeszcze muszę prosić) ma charakter reklamacji i zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Opadło mi wszystko.

Czy ja czegoś nie wiem?

Czy ktoś miał podobną jazdę?

Czy oni oszaleli? Nie chcą mojej kasy?

Trzeba iść do innej platformy, chociaż siatkówki szkoda.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem jak chciałem właczyć sobie pakiet HBO HD,zapłaciłem za niego a nadal go nie mam choć od 16 stycznia powinien być aktywny.Dzwoniąc do nich 17 stycznia mówili że awarie mają ale w ciągu 48 godzin będe miał ten pakiet.I do dzisiejszego dnia nie mam aktywnego pakietu HBO HD,już miałem dość różnych tłumaczeń z ich strony i podziękowalem im za współprace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP z pre-paidem jest trochę dziwnie. Było o tym wcześniej pisane. Otóż jeżeli na pre-paidzie masz okres rozliczeniowy np. na 20 dzień miesiąca to przed tym dniem musisz zadzwonić i zmienić deklarację. Jeżeli zrobisz to po 20 to zmiana pakietu będzie możliwa po 20 dniu następnego miesiąca.

 

Co do HBO HD to co miałeś jeszcze włączonego ? I jaki okres rozliczeniowy Ci się utworzył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy gdzieś można sobie zamówić jeszcze sam moduł cam w pre paid i w jakiej cenie? w serwisach aukcyjnych chodzą "trochę drogo" i niewiele jest, w AP trafiłem na kilka ale wydają tylko dla osób podpisujących umowy o abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS nie ma prepaidów. Cena modułu to aktualnie 399zł. Cena ta jednak nie wynika z ceny modułu ale z jego ograniczonej dostępności. Cyfrowy Polsat nie oferuje już modułów prepaid w cenie 199zł, bo cena zawartego w nim pakietu jest wyższa niż cena modułu. Firma planuje produkować własne moduły ale na razie nie jest w stanie zrobić porządnego dekodera HD, więc trochę to potrwa zanim pojawią się nowe partie na rynku.

 

Jak ktoś potrzebuje to i za 399zł kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie pre-paidu. Posiadam dekoder CP po zakończonej umowie. W tej chwili w ICOK mam go jako FTA.

 

1) Czy w chwili obecnej możliwe jest opłacenie pakietu Mini lub MiniMax jako pakietów najtańszych w CP????

2) Chciałbym opłacić sobie jakiś pakiet np. Sport za 16,90 PLN. Czy po opłaceniu tego pakietu możliwy będzie odbiór kanałów z tego pakietu???? Czy jest to pakiet dodatkowy i na bazie pakietu Familijnego mogę dopiero opłacić sobie pakiet SPORT????

 

Dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...