Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracająć do promocji "Lato z CP", reklamacja została uznana, oglądam od dzisiaj przez 2 mies.(wcześniej przez lipiec i sierpień) a do wpłaty na koncie 40 zł dopłacę 2,90 i mam jeszcze jeden mies. do oglądania. Długo to trwało ( od 10 września) ale się udało, jedak jest jakaś sprawiedliwość i kompetentni konsultanci w CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma mam taki "problem".

 

Uruchomiłem dekoder CP (był FTA) w promocji Wakacje z CP. Do 12/10/2010 miałem opłacone pakiety. W iCOKu widzę FTA do 31/12/9999, nastepna wpłata 42,90zł i termin płatności bieżąca data ... a full pakiet gra i śmiga nadal :) Karty nie doładowałem.

 

Do kiedy pakiety będą aktywne? Dotychczas pakiet w pree-paidowym dekoderze CP wyłączał mi 2-go dnia po braku wpłaty.

O co tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie, przeszedłem na pakiet mini a mam familijny, jeszcze kilka innych kanałów i hbo hd... W icok widać moje wpłaty ale pokazuje je jako wolne środki.

Pewnie system coś nie złapał... :>

A i namieszało się tak jak chciałem rozwiązać umowe z relaxmix i zgodziłem się na pakiet mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sluchajcie! Mam "Lato z CP" oplacone do jutra (26.10), bo placilem 40zl co miesiac od 26 lipca tego roku. Domyslam sie, ze jutro to juz odlacza, jesli nie zaplace np. 42,90zl za familijny.

I teraz pytanie:

Czy jesli zadzwonie i poprosze o zmiane na pakiet Mini i zaplace te 15zl czy iles ile tam jest, to dostane promocyjne kanaly z tej promocji "26 kanałów w „otwartym oknie” w Cyfrowym Polsacie"?

https://satkurier.pl/news/59568/26-kanal ... sacie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sluchajcie! Mam "Lato z CP" oplacone do jutra (26.10), bo placilem 40zl co miesiac od 26 lipca tego roku. Domyslam sie, ze jutro to juz odlacza, jesli nie zaplace np. 42,90zl za familijny.

I teraz pytanie:

Czy jesli zadzwonie i poprosze o zmiane na pakiet Mini i zaplace te 15zl czy iles ile tam jest, to dostane promocyjne kanaly z tej promocji "26 kanałów w „otwartym oknie” w Cyfrowym Polsacie"?

https://satkurier.pl/news/59568/26-kanal ... sacie.html

Oczywiście że będziesz miał "otwarte okna",bo ja tak mam i jak mi powiedzieli na infolinii to jest do końca roku :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę podpisywał żadnej lojalki. zadzwonię jutro i powiem ze chce mini w pre-paid(bede mial familijny,bo są te otwarte okna) i za miesiąc tez tak zrobie.Myśle ze to jest w tej chwili najlepsze rozwiązanie,bo nie trzeba podpisywać żadnej lojalki a na święta będą lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze chce mini w pre-paid(bede mial familijny,bo są te otwarte okna)

 

Nie bedziesz mial familijnego. Bedziesz mial mini i nastepujace programy:

 

Comedy Central - pozycja 46 (w Twoim dekoderze)

Nat Geo Wild - pozycja 89

Cartoon Network - pozycja 69

TCM - pozycja 44

Discovery Channel - pozycja 90

Animal Planet - pozycja 88

TLC - pozycja 98

Discovery World - pozycja 91

Discovery Science - pozycja 92

Zone Club - pozycja 97

Travel Channel - pozycja 93

Wedding TV - pozycja 96

 

A to jest roznica, bo nie masz dalej np. AXN, a ja lubie.

 

Ja doczytalem o tej promocji i zdecydowalem sie na zwykly familijny z dodatkowymi niektorymi programami z relax mix gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Informacja , dla osób które maja pre-pad a nie wszystkim świeci Fox HD ( świeci tym co maja fuks :D lub wykupiony pakiet HD )

 

 

Szanowny Panie

 

 

Uprzejmie informuję, że promocja "Otwarte okno" przewidziana na jest dla Klientów posiadających obowiązek abonamentowy do regulowania comiesięcznych opłat abonamentowych.

 

 

________________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowny Panie

 

 

Uprzejmie informuję, że promocja "Otwarte okno" przewidziana na jest dla Klientów posiadających obowiązek abonamentowy do regulowania comiesięcznych opłat abonamentowych.

 

 

________________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

bzdura. jestem w pre-paid familijny i mam gratisy. zauwazyliscie, ze pakiet rozrywka jest w tej samej cenie co sam daring tv? LOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W icoku mają taki bu....l, że głowa boli.

 

Zadzwonisz raz powiedzą jedno, zadzwonisz drugi raz co innego, a korespondowanie z nimi za pomocą maila to jest dopiero mistrzostwo świata :)

 

Wracając do tematu otwartego okna potwierdzam, że abonenci prepaid familijnego mają dostęp do kanałów wymienionych w "otwartym oknie".

 

Zastanawia mnie czy można przejść jakoś na familijny HD pozostając dalej w prepaidzie, kombinował ktoś z szanownych forumowiczów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miki111 od wczoraj 15.11 „otwarte okna” Cyfrowego Polsatu dołączyły wszystkie kanały AXN. Promocja dotyczy stacji: AXN (pozycja nr 35 na liście platformy), AXN Crime (36), AXN Sci-Fi (37), a także AXN HD (114). Także dzisiaj do akcji włączono zapowiadany kanał Kino Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miki111 od wczoraj 15.11 „otwarte okna” Cyfrowego Polsatu dołączyły wszystkie kanały AXN. Promocja dotyczy stacji: AXN (pozycja nr 35 na liście platformy), AXN Crime (36), AXN Sci-Fi (37), a także AXN HD (114). Także dzisiaj do akcji włączono zapowiadany kanał Kino Polska.

Sprawdziłem, niestety żaden z tych kanałów u mnie nie "świeci". Czy tylko u mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...