Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja służę dodatkowo "gotowcem" maila do "CP" w sprawie deklaracji pakietów w "prepaidzie", tylko przed wysłaniem sprawdź pod http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/regulaminy_i_cenniki_tv.cp jaką ma datę "cennik dla użytkowników" oraz jaką nazwę mają pakiety, które Cię interesują i odpowiednio zmodyfikuj treść "gotowca" :D .

 

Witam !

 

Chcę zadeklarować chęć odbioru za pomocą posiadanego przeze mnie

dekodera w wersji "prepaid" następujących pakietów,

wymienionych w "Cenniku dla Użytkowników" ważnego od dnia 1 lipca 2011 roku: "Pakiet Familijny" oraz pakietów

dodatkowych: "Pakiet Film", "Pakiet Sport",

"Pakiet Bajeczka", "Pakiet HD" i "Pakiet HBO

HD". W związku z moją deklaracją poproszę o umożliwienie mi

dokonywania wpłat za wybrane pakiety przy pomocy funkcji "Płatności

Elektroniczne" w "Internetowym Centrum Obsługi Klienta"

("ICOK").

 

Pozdrawiam.

 

Aha, tego maila wyślij przez formularz kontaktowy w "ICOK".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w jaki sposób mogę użyć wolne środki na swoim koncie? Posiadam 6 zł wolnych srodków i za każdym razem kiedy opłacam wybrane pakiety płacę dokładną sumę za nie ,a wolne srodki pozostają takie same, płace karta płatniczą. Chodzi o to, że chciałbym wpłacić wiekszą sumę jednorazowo aby potem z tego pobierali. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Samsungu kanały się dają sortować, można układać własne listy kanałów. Generalnie obraz też jest dobry. Nie pamiętam ile się zmieści kanałów, ale nigdy nie było problemu z dołożeniem następnych. Ręczne dodawanie transponderów czy kanałów jest bezproblemowe.

Jest to już mało nowoczesny tuner, ale również tanio można używany kupić. No i jest jednak nie uniwersalny, przypisany wyłącznie do CP razem z kartą.

Ceny abo masz na str. CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem z góry opłacone za pakiet mini no i ostatnio dostałem około miesiąca temu telefon i nie będzie kontynuowany pakiet mini tylko mini HD więc podziękowałem, bo nie mam dekodera HD no i poprosiłem o zwrot wpłaconej kwoty, a oni napisali że to rozpatrzą. Śmiechu warte rozpatrzą czy mają mi oddać moje pieniądze. Kwoty nie odzyskałem do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...