Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U Ciebie dobrze rozliczane są środki a u innych nie i mają problem z odbiorem. Tylko pozostaje pytanie czy osobom, którym środki rozliczały się prawidłowo są w plecy a osobom, które mają status FTA i środki się nie rozliczają a mają kanały są kilkadziesiąt złotych do przodu ?

 

Myślę, że jeżeli są dostępne w pre-paidzie to nie powinno być żadnego problemu płatnościami elektronicznymi. Jeszcze biorąc pod uwagę, że np. za pakiet Familijny można płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik prawda, mnie też pan na infolinii starał się wmówić, że najpierw musze podpisać deklarację. Natomiast poprzez kontakt w ICOK załatwiłem wszystko bez problemowo bez żadnych deklaracji.

 

Aktywując przez iCOK też taka deklaracja jest włączana tylko Ty nawet o tym nie wiesz ;)

 

I tak rodzą się plotki i ploteczki na forum. Jeden mówi to, drugi tamto, bo mu Pan na infolnii albo APS powiedział, który sam nie wie co mówi.

 

Deklaracja na pakiet familijny i deklaracja na pakiet familijny w promocji 'Wakacje z CP' to dwie różne rzeczy i niestety większość konsultantów nie miała o tym pojęcia.

 

Zwykłe deklaracje są po to, by wybrać z jakiego pakietu (po cennikowej stawce) klient chce korzystać mając dekoder FTA i jakie kanały będą odblokowane gdy będzie odpowiednia kwota na koncie, lub z jakich pakietów chce fakultatywnie korzystać, jeśli ma podpisaną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sqnek z tym się zgodzę, że wiele konsultantów nie rozróżniało tych deklaracji i stąd właśnie te reklamacje gdzie rozmowa będzie odsłuchiwana itp., itd.. I jak zamierza się nie korzystać z dekodera przez dłuższy czas to lepiej zadzwonić i taką deklarację wyłączyć, bo jak się wpłaci niechcący na konto dekodera to po pieniądzach (przynajmniej po części).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam zarejestrowany na siebie dekoder z kartą odbierający w tej chwili tylko FTA. Umowa poprzedniemu właścicielowi skonczyla sie jakies pol roku temu.

Postanowiłem skorzystać z oferty pre-paid i w tym celu zadzwoniłem do CP. Człowiek, z którym rozmawiałem potwierdził, że nie ma żądnych przeszkód, abym korzystał z pre-paid, ale ... muszę wziąć pod uwagę okres rozliczeniowy przypisany do dekodera. Krótko mówiąc: jeśli zakończona umowa opiewała na okres rozliczeniowy np. od 9-go dnia miesiąca, to ja teraz mogę korzystać z pre-paid nie tak, jak mi się podoba, ale tylko od 9-dnia miesiąca. Czyli mogę wpłacić pieniądze nawet dzisiaj a oni włączą mi pakiet dopiero 9-go października i tak dalej co miesiąc w tym samym okresie jeśli oczywiście zechcę opłacać nadal swój pakiet. Czy tak jest faktycznie, bo coś dziwnie mi to wygląda, choć biorę poprawkę na kompetencję albo raczej jej brak ludzi z infolinii. Z góry dziękuję za reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G**no prawda. Pakiet Ci się włącza w momencie wpływu pieniędzy i jest aktywny do analogicznego dnia w kolejnym miesiącu. W dniu wpływu miesięcy tworzy Ci się należność od tego dnia do analogicznego dnia w kolejnym miesiącu ;)

 

Dzięki za info, pakiet włączyli mi oczywiście od razu po otrzymaniu mojego przelewu.

Dziwi mnie natomiast fakt, że w icok widnieje informacja, iż mam opłacony pakiet familijny do ... 8 października mimo, iż wpłaciłem pełną kwotę (42,90) 28 września i tego też dnia aktywowali mi ten pakiet. Do tego cała kwota mojego przelewu znajduje się w "wolnych środkach". Dzwonić tam już nie mam ochoty, bo można dzwonić 10 razy i uzyskać 10 różnych informacji. Zobaczymy co się stanie 9 października :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CAM-ie ciężko o ustawienia fabryczne więc pewnie wyłączyli bo nie powinny świecić a były prawie cztery miesiące. Choć Eurosportu HD też nie powinno być a ciągle jest (przynajmniej był do wczoraj wieczór).

 

To od razu pisz, że nie powinieneś ich mieć. Zniknęły i jeszcze narzekasz :P

 

A skąd to info o Filmboxie w otwartym oknie do końca roku ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie natomiast fakt, że w icok widnieje informacja, iż mam opłacony pakiet familijny do ... 8 października mimo, iż wpłaciłem pełną kwotę (42,90) 28 września i tego też dnia aktywowali mi ten pakiet. Do tego cała kwota mojego przelewu znajduje się w "wolnych środkach". Dzwonić tam już nie mam ochoty, bo można dzwonić 10 razy i uzyskać 10 różnych informacji. Zobaczymy co się stanie 9 października :)

 

W ICOK jest coś takiego jak kontakt, bezpłatne :) ja ostatnio tylko przez to kontaktuję się z CP i udaje mi się sprawy wyjaśnić, nawet związane z promocją Wakacje z CP.

Np dziś na moje pytanie odpowiedzieli w ciągu 1godziny i pakiet f. został włączony bo pieniądze u mnie znajdowały się w wolnych środkach. No chyba że komuś się spieszy, to musi dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ?

 

Mam moduł w Pre-paidzie i korzystałem na nim z oferty Lato z CP. Teraz od 24 października oferują mi płatność 42,90 czyli standardową opłatę. Czy jest jakaś możliwość dokupić kanały HD na sztuki, albo pakiet mini max ?

 

Pytam bo na liście dostępnych opcji nie ma ani jednego ani drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle po bandzie polecieli.

 

Dla mnie prepaid CP jest korzystny.

 

Familijny + Sport = 59,80 (drożej o 8zł niż w przypadku umowy terminowej)

Familijny + RelaxMix = 67,80zł (drożej o 10zł niż w przypadku umowy terminowej)

Familijny + RelaxMix + HBO = 86,90zł (drożej o 9,10zł niż w przypadku umowy terminowej)

 

Myślę, że w skali roku taniej wyjdzie niż wiązać się umową terminową.

Przy założeniu, że w sezonie wakacyjnym opłacamy pakiet Mini / MiniMax.

Sezon zimowy można sobie podkręcić abonament. Chcemy to płacimy, nie chcemy to nie płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...