Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze. Podpiszę to porozumienie otrzymane wcześniej od dotychczasowego właściciela dekodera i wyślę do CP. Czy muszę od razu płacić abonament? Ja chce na razie używać dekodera do FTA w 2 pokoju, bo oglądam pakiet familijny na starym Sagemie, a nowy dekoder zacznę używać dopiero za kilka miesięcy, po modernizacji instalacji antenowej w domu. chcę jednak mieć już nowo zakupiony dekoder przerejestrowany na siebie, aby jego sytuacja prawna była jasna ( w razie gdybym chciał go odsprzedać np. na allegro). I stąd moje pytanie - czy mogę przerejestrować i nic nie płacić, czy przerejestrowanie na siebie jest równoznaczne z podpisaniem nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również będziesz mógł je dokupować. Aczkolwiek po wprowadzeniu nowego cennika będą droższe (Nowy cennik wobec pakietów dodatkowych na chwilę obecną jeszcze nie obowiązuje).

 

Z tego co pamiętam przykładowo pakiet Bajeczka będzie kosztował 6.90 zamiast 5.20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna/tv-sat_regulaminy_i_cenniki_tv.cp

 

Cennik jest zrobiony chyba specjalnie po to aby nie wymagać od CP dodatkowych akcesoriów. Przykład : Pilot do dekodera teraz kosztuje 60 zł, a na Allegro można go mieć za 4,99 :lol2::lol2::lol2: Ale w sumie nie ma loga CP a to jego duży minus :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widziałeś cennik cyfry bo on niczym sie nie różni od polsatu - piloty też są warte w cyfrze 50 ( na allegro 9,9 - do pionierów), kabel telefoniczny wraz z gniazdem telefonicznym (dawany przez lata - 20), kabel Euro - 20. Co najważniejsze piloty z cyfry mają loga :) Jak dla mnie ważniejsze jest, że polsat zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku miesięcy rozwija swoją ofertę i wprowadza nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam do Was szybkie pytanie, bo skończył mi się prepaid w CP który miałem na pakiet mini na okres 1,5 roku. :twisted: Jak teraz można to przedłuzyć. Czy jedyną opcją jest umowa - mnie interesuje na czas nieokreślony.

 

I najważniejsze, gdzie mam teraz uderzyć - na infolinię czy od razu do punktu CP i tam po numerze modułu przydzielą mi jakiś numer konta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej u dystrybutora podpisz umowę, z infolini dostaniesz umowę może po dwóch tygodniach i musisz ją odesłać podpisaną.

Szkoda ze nie miałeś konta na https://icok.cyfrowypolsat.pl/icok/

Tam powinien być podany numer konta do wpłat prepaid.

tak to wygląda>>>

Stan rachunku dla Kontraktu TV

Twój numer rachunku abonamentowego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zalozylem tam konto w aps dostalem odpowiedz zeby wplacic na indywidualny nr konta wiec zlecilem przelew w sobote przez mbank i cały czas jest wyswietlone w ten sposób:

Ostatnia wpłata:   	 2010-02-13 - 9,90 zł
Termin następnej płatności: 	2010-03-08
Kwota następnej płatności: 	9,90 zł
Wolne środki: 	9,90 zł

 

Kiedy będę miał aktywowany ten pakiet, czy mam to gdzieś samemu z tych wolnych środków zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...