Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W okresie podstawowym ( umowa z CP na pakiet ) masz z tym lepiej , że taniej płacisz za pakiet i masz pewność , że w tym okresie ( czas aktualnej umowy ) nie zmienią się ceny , bez względu na dodawane kanały do pakietów na które podpisałeś umowę .

A swoją drogą ja obecnie bardzo żałuję , że jak ja kupowałem mój tuner to nie było takich możliwości z zakupem za 100 zł.

Ktoś pisał na forum , że te tunery z Allegro odbierają kanały FTA nawet po wyjęciu karty .

Podobno mają inny soft wgrany , niż te z CP . Dzisiaj byłbym bardziej rozsądny i nie przepłacał bym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do 5-7 sprzedawców tego tunera i żaden z nich nie potrafił mi odpowiedzieć jak wygląda sprawa podpisania umowy i oglądania Polsatu po miesiącu. Jeden mi nawet odpisał, że pierwszy miesiąc nie jest gratis. Wszyscy odesłali mnie na infolinię i stronę Polsatu. Chyba wyślę zapytanie do osób, które kupiły ten dekoder ponad miesiąc temu i dowiem się czy udało im się bezproblemowo załatwić wszelkie formalności. Ja chciałbym podpisać umowę na czas nieokreślony, a nie związywać się na 12 czy tym bardziej 24msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem kilku osób, które kupiły tego samsunga ponad miesiąc temu o to jak wyglądają sprawy umów i to odpowiedzi jakie dostałem:

 

"Jeśli się chce to można płacić pree-pide na pakiet familijny (

bez umowy) a na niższy pakiet podpisuje się bez terminową (wypowiedzenie

3 miesiące)."

 

"Po miesiącu w rozmowie telefonicznej z boa zaproponują umowę lub formę na przedpłatę czyli za ile zapłacisz za tyle oglądasz przy czym minimalny pakiet to familijny i za 42,80 zł za miesiąc plus brak możliwości oglądania kanałów HD."

 

"Po okresie gratisowym ma Pan możliwość pozostać na zasadach prepaid (ja tak narazie zrobiłem) bądź też podpisać umowę (można telefonicznie jak i u przedstawiciela).

Jeśli wybierze Pan tylko pakiet familijny to może Pan podpisać umowę na czas nieokreślony oczywiście z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Natomiast jeśeli zdecydowałby się Pan na pakiet MINI bądź pakiet FAMILIJNY+RELAX MIX to wtedy obowiązuje umowa na 12 miesięcy.

Żeby oglądać kanały HBO należy podpisać dodatkowo POROZUMIENIE na te kanały"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kupujac na tych aukcjach dekoder i 1miesiac gratis, moge po prostu nie wykorzystywac tego miesiaca i po prostu skorzystac z promocji 6miesiecy gratis plus wykupienie kanalow HD?

Po prostu tak jakbym miala juz swoj dekoder i po prostu kupowala tylko abonament jako nowa osoba?

Chodzi o to, ze 120zl za sam dekoder to dobra cena, jesli polsat kaze sobie placic za niego 299zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zostać na zasadach pre-paid czy płacić kiedy chcesz. Jak nie będziesz płacił to będziesz miał FTA.

 

Załóżmy, że kupiłem ten tuner i aktywowałem kartę 1-go lutego. Po miesiącu (w marcu) zostają mi tylko FTA.

I teraz moje pytanie brzmi czy mogę np. w maju opłacić sobie abonament (pre-paid) na ten tylko 1 miesiąc i oglądać ?

 

Wole się wszystkiego dowiedzieć od was niż w punkcie sprzedaży, bo już raz się przejechałem. Miało być tak a było inaczej... :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zostać na zasadach pre-paid czy płacić kiedy chcesz. Jak nie będziesz płacił to będziesz miał FTA.

 

Załóżmy, że kupiłem ten tuner i aktywowałem kartę 1-go lutego. Po miesiącu (w marcu) zostają mi tylko FTA.

I teraz moje pytanie brzmi czy mogę np. w maju opłacić sobie abonament (pre-paid) na ten tylko 1 miesiąc i oglądać ?

 

Wole się wszystkiego dowiedzieć od was niż w punkcie sprzedaży, bo już raz się przejechałem. Miało być tak a było inaczej... :evil::evil:

 

Jak sobie umyślisz w maju to wpłacasz 42,80 i wtedy po wpłynięciu środków na konto Polsatu, masz aktywny pakiet przez miesiąc. Jeśli nie zapłacisz za następny miesiąc to po tym miesiącu Ci odłączą i będą czekali na kolejną wpłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...