Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, przyjdzie nowy trener, zapewne obcokrajowiec. Miło mimo wszystko będę wspominał te lata z trenerem Nawałką, dwa razy zwycięskie eliminacje, historyczna wygrana nad Niemcami. Zrobiła się moda na reprezentację w ostatnich latach. Należą się Nawałce podziękowania i pewnie jak nie za granica, to Legia Warszawa przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Nie trafił że składem bo nie wszyscy byli optymalnie przygotowani. To dla mnie szok, jak taki trener nie rozpoznał że połowa drużyny nie była przygotowana do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie trafił że składem bo nie wszyscy byli optymalnie przygotowani.

To po co brał Peszkę i resztę? Na wakacje do Rosji ?

Przecież to już było to widać po tym słynnym meczu z Danią , że coś jest nie tak z tą kadrą.

Nawałka tylko cały czas powtarza: "Biorę to na siebię" trochę to słabe, mało konkretów....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Boniek poinformował. , że Nasza drużyna na tych mistrzostwach to wykonała najmniej dryblingów.

Nawałka to dosłownie nic konkretnego nie powiedział. Wykute na blachę slogany. Z Bońka słów wynika, że Nawałka odchodzi że względu na ewentualną krytykę. Konferencja wyjaśniła jedynie że Nawałka odchodzi a Boniek wyszuka trenera który zna kilka języków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A dla mnie to wygląda na "nic się nie stało" Jakieś błędy były, trener odchodzi i pracujemy dalej. :/

No i oczywiście nie można krytykować Lewego, który jest dobrym kapitanem.  No ja bym z tym polemizował. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy kapitanem jest po prostu TRAGICZNYM, gdyby istniała miara to musiałbym dać oceny ujemne.  Jeśli ktoś ma zarejestrowane mecze Polski w 4K to radzę śledzić nie piłkę a Lewandowskiego. W HDTV obraz był zoomowany, w 4K było znacznie więcej widoków ogólnych (co ogólnie postrzegam jako wadę, ale mniejsza z tym). On nie tylko nie zagrzewał do boju, a wręcz ciągnął drużynę w dół (oglądałem mecz z Kolumbią i Japonią w 4K). Nawet nie biegał, on po prostu chodził po boisku, zwłaszcza w meczu z Japonią  - nawet moja znajoma to zauważyła mówiąc "zupełnie jak mój nordic walking, ale bez kijków". Jakoś przypominało mi to kiedyś wypowiedź jakiegoś boksera, który narzekał że jego oponent tak skakał i trzymał gardę, bo jakby stał to by go tak lutnął że był knock out. Lewandowski też natrzaskałby bramek, ale obrońcy przeszkadzali a koledzy nie podawali. Taki lajf. Niestety.

 

Co do buzi-buzi przed kamerami z Anią zamiast wspierania kolegów z drużyny, to miałem wrażenie że to ekranizacja powieści Danielle Steel.

 

A jak się mówi o swoim zespole i o oponentach którzy wygrali mecz można było uczyć się wczoraj od Ochoi. Nie tylko świetny bramkarz, ale facet z jajami i sportowiec z charyzmą. Na marginesie, to raczej on mógłby reklamować szampon,  hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji jaka jest po mundialu, to jedyna sensowną opcją było odejście. Trochę się Adam pogubił w ostatnim roku.Nie zmienia to faktu, że był najlepszym polskim selekcjonerem od 90 roku. Dziękuję trenerowi za chwile radości jaką za jego kadencji dała nam kadra, a przede wszystkim za wygraną z mistrzem świata, która dała kopa do przyzwoitych wyników. Czas na zmiany, tylko po wynikach młodych roczników nadzieji za dużych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy pogrzebał nie tylko szanse na transfer,mało tego wątpię by Bayern wiązał z nim nadzieje na dłużej...nie zdziwie się jak już w tym sezonie postawią na kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piłkarze to nie zakonnice, co ty oczekujesz że będą teraz płakać i przestaną żyć normalnie ? Piłkarz to taki sam zawód jak listonosz czy kierowca itd, większość piłkarzy przychodzi jak do pracy na trening czy mecz a potem mają piłkę gdzieś. Nigdy tego nie rozumiem, że jak piłkarz przegra to nagle musi się zamknąć w 4 ścianach bo nic mu nie wolno, to normalnie ludzie jak my tylko zarabiają więcej od większości z nas.  

 

Znowu nie trafisz heh.

 

Rozumiem, że piłkarze mogą chlać do woli, bo to nie zakonnice i że w latach 70-80 też chlali itd. Odpowiem ble, ble, ble. W latach 70-80 jak mój dziadek pracował jako księgowy to chlali w biurze ile wlezie, na porządku dziennym była flaszka na dzień i tak samo robili piłkarze. Dziś pokaż mi pracownika korpo czy polskiej firmy, który chleje w robocie? Tego samego wymaga się od piłkarzy, bo tak zmieniły się czasy, a jak ktoś się nie umie dostosować to wylatuje, jak z roboty....tak więc piłkarze muszą spełniać takie same normy...

 

 

Co do naszej reprezentacji to była najgorszą na mundialu. Ogładałem prawie wszystkie mecze i nie widziałem takiego braku walki, widziałem to już w 2002 roku i 2012...i w 2006 poza meczem z Niemcami. Opcje są dwie padli fizycznie, albo faktycznie zlali temat, w co nie wierzę. Mecz z Japonią "B" to była juz zabawa, wygrali, bo Japończycy im na to pozwolili, a twierdzenie, że piłkarze się w innych meczach też ugadywali, tylko lepiej było to wyreżyserowane pozostawię bez komentarza....Nie widziałem, żeby Francuzi i Duńczycy stanęli i nie chcieli odebrać sobie piłki... 

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji jaka jest po mundialu, to jedyna sensowną opcją było odejście. Trochę się Adam pogubił w ostatnim roku.Nie zmienia to faktu, że był najlepszym polskim selekcjonerem od 90 roku. Dziękuję trenerowi za chwile radości jaką za jego kadencji dała nam kadra, a przede wszystkim za wygraną z mistrzem świata, która dała kopa do przyzwoitych wyników. Czas na zmiany, tylko po wynikach młodych roczników nadzieji za dużych nie ma.

Podpisuję się pod tą opinią. Nieważne kto będzie trenerem, ważne żebyśmy w końcu zaczęli odpowiednio szkolić. Choćby tak jak Belgowie, że o Niemcach czy Francuzach nie wspomnę. Tak a propos naszych zachodnich sąsiadów, to mimo kompromitacji w Rosji Loew prawdopodobnie zostanie i jakoś wcale się nie zdziwię jak wygra już najbliższe Euro, bo zaplecze tam jest niesamowite, nie to co u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Lewy pogrzebał nie tylko szanse na transfer,mało tego wątpię by Bayern wiązał z nim nadzieje na dłużej...nie zdziwie się jak już w tym sezonie postawią na kogoś innego.

Lewy niech stara się do Angli. Może tam się odbuduje.

No chyba, że jego Ania lubi ten Niemiecki "ordnung" :lol2:;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki klub?Przecież dziś żaden topowy klub go nie kupi.Można z całym przekonaniem powiedzieć że Lukaku walczy 150 razy lepiej niż on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że piłkarze mogą chlać do woli, bo to nie zakonnice i że w latach 70-80 też chlali itd. Odpowiem ble, ble, ble. W latach 70-80 jak mój dziadek pracował jako księgowy to chlali w biurze ile wlezie, na porządku dziennym była flaszka na dzień i tak samo robili piłkarze. Dziś pokaż mi pracownika korpo czy polskiej firmy, który chleje w robocie? Tego samego wymaga się od piłkarzy, bo tak zmieniły się czasy, a jak ktoś się nie umie dostosować to wylatuje, jak z roboty....tak więc piłkarze muszą spełniać takie same normy...

 

Sam sobie odpowiedziałeś, nic się nie zmieniło. Znaczy zmieniło jedno dziś trzeba się ukrywać i robić to po cichu a nie jak kiedyś wprost.

 

Lewy kapitanem jest po prostu TRAGICZNYM, gdyby istniała miara to musiałbym dać oceny ujemne.  Jeśli ktoś ma zarejestrowane mecze Polski w 4K to radzę śledzić nie piłkę a Lewandowskiego. W HDTV obraz był zoomowany, w 4K było znacznie więcej widoków ogólnych (co ogólnie postrzegam jako wadę, ale mniejsza z tym). On nie tylko nie zagrzewał do boju, a wręcz ciągnął drużynę w dół (oglądałem mecz z Kolumbią i Japonią w 4K). Nawet nie biegał, on po prostu chodził po boisku, zwłaszcza w meczu z Japonią  - nawet moja znajoma to zauważyła mówiąc "zupełnie jak mój nordic walking, ale bez kijków". Jakoś przypominało mi to kiedyś wypowiedź jakiegoś boksera, który narzekał że jego oponent tak skakał i trzymał gardę, bo jakby stał to by go tak lutnął że był knock out. Lewandowski też natrzaskałby bramek, ale obrońcy przeszkadzali a koledzy nie podawali. Taki lajf. Niestety.

 

Co do buzi-buzi przed kamerami z Anią zamiast wspierania kolegów z drużyny, to miałem wrażenie że to ekranizacja powieści Danielle Steel.

 

A jak się mówi o swoim zespole i o oponentach którzy wygrali mecz można było uczyć się wczoraj od Ochoi. Nie tylko świetny bramkarz, ale facet z jajami i sportowiec z charyzmą. Na marginesie, to raczej on mógłby reklamować szampon,  hehe.

Ale czego ty się spodziewasz po Lewym ? To napastnik, to napastnik pola karnego a nie ktoś kto będzie biegał i harował na boisku. To nie typ napastnika jak Suarez. który walczy i biega. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 - serio, nic się nie zmieniło ? Nie znam nikogo kto chlałby po pracy w korpo, co nie oznacza, że ich nie ma, ale nie jest to norma, raczej patola i problemy psychiczne. Jeśli piłkarze chleja na zgrupowaniach (czyli w pracy), a potem rzekomo chleją jeszcze po niej, to jest to normalne ? :) Ciekawe ile taki korpopracownik czy robotnik popracuje jeśli będzie chlał....Kultura się zmieniła i sport się zmienił, a jak ktoś nie ma profesjonalnego podejścia to do widzenia, bo potem mamy co mamy...

 

To jest mniej więcej tak jak próbowałeś udowodnić, że VAR to zło, a burdy na stadionach to efekt zaspokojenia rywalizacji, która objawiała się wojnami w średniowieczu ;)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje, że nie :) Oczywiście wyłączając Rosję...Nie wierzę, znając niemiecki Ordung, że ktoś tam chleje. W niemieckiej robocie za szampana w sylwka jest wypad, gdzie u nas w korpo zdarzają się takie poczęstunkowe....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś, nic się nie zmieniło. Znaczy zmieniło jedno dziś trzeba się ukrywać i robić to po cichu a nie jak kiedyś wprost.

 

Ale czego ty się spodziewasz po Lewym ? To napastnik, to napastnik pola karnego a nie ktoś kto będzie biegał i harował na boisku. To nie typ napastnika jak Suarez. który walczy i biega. 

 

No przecież takie podejście jest passe. I nie tylko Suarez, Brazylijczycy wczoraj choćby też. Lewandowski swą aktywnością jako żywo przypomina schyłkowego, spasłego Maradonę...Tylko dorobek i klasa piłkarska ździebko mniejsza. Z drugiej strony Lewy ma tę przewagę że nie wciąga koki. Dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje, że nie :) Oczywiście wyłączając Rosję...Nie wierzę, znając niemiecki Ordung, że ktoś tam chleje. W niemieckiej robocie za szampana w sylwka jest wypad, gdzie u nas w korpo zdarzają się takie poczęstunkowe....

Dobry dowcip.  Serio skąd ty w takie głupoty wierzysz ?  Piłkarze czy to  Niemczech, Polsce czy Hiszpanii niczym się nie różnią o Anglii nie będę pisał bo tak to zawsze są legendarne imprezy. Piłkarze piją, pili i będą pić i nikt tego nie zmieni i czy to w Polsce czy gdziekolwiek na świecie oprócz krajów islamskich. Nie rozumiem tylko dlaczego media przestawiają ich jako świętych.

 

Alkohol mniej szkodzi piłkarzom, sportowcom, wytrenowanych organizmom niż zwykłemu człowiekowi, on szybciej się regeneruje. Ale oczywiście też ma negatywny wpływ, ktoś kto ostro baluje raczej do 40 grać nie będzie.

 

@PrzemekS taki jest profil Lewandowskiego, to napastnik w starym stylu, taki król pola karnego do dostawiania nogi, on się paru rzeczy nauczył ale nigdy nie był i nie będzie energetycznym piłkarzem, nigdy nie walczył jakoś fizycznie, nie ma do tego warunków ani wydolności.  On żyje z podań, bez nich go nie ma, czy Lewy coś kiedyś sam wykreował sobie w Bayernie ? Nie, bez kolegów on goli nie strzela.  Czy widziałeś, żeby kiedyś w Bayernie rozbijał się z 2 -3 obrońcami ?   Nowy trener 1 co musi zrobić to poszukać do Lewego właśnie takiego 2 napastnika który będzie energetyczny, lubi się rozbijać z obrońcami, który nie koniecznie będzie strzelał dużo golu ale robił przede wszystkim Lewemu miejsce w polu karny, sytuacje 1 na 1 z obrońcą czy wyjście na czystą sytuacje. Wtedy Lewy coś tej kadrze będzie dawał.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...