Skocz do zawartości

Jaka to melodia?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam sprawy i nie wiem o czym mowa, ale usprawiedliwianie rozsiewania plotek na podstawie anonimów bo żona coś tam, także mega słabe. Niech się najlepiej każdy zajmie sobą, albo mów o swoich doświadczeniach a nie że ktoś coś powiedział, słyszałam, a może źle usłyszałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

 a nie łykać łzawe opowieści Roberta Janowskiego o hejcie.  

Nie śledzę Pudelka ani żadnego innego plotkarskiego portalu, nie zajmuję się plotkami. A ta Pani powtarzała plotki. Zatem bez wzgl. na to co robi jego żona, w tym przypadku Janowski ma 100% racji. 

Pomówienia na podstawie plotek to bardzo niedobry zwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty często powielasz płotki z Onetu gdzie dziennikarz nie ujawnia źródeł swoich rewelacji. Nic szczególnego nie powiedziała. Bynajmniej trudno uznać to za hejt, a jeśli Pan Janowski uznaje to za hejt niech podejmie kroki prawne. 

To co robi menadżerka Janowskiego( jego zona) w kontekście o którym rozmawiamy ma znaczenie, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fanbonda napisał(a):

Ty często powielasz płotki z Onetu gdzie dziennikarz nie ujawnia źródeł swoich rewelacji.

Tak działa dziennikarstwo. Nie ujawniają swoich źródeł, to jednak coś innego niż posługiwanie się zasłyszaną plotką i przekazywanie jej dalej przez osobę prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, rzeczywiście. To diametralnie zmienia sytuację w tym momencie, czyli odpowiedź na pytanie padła w ramach dziennikarskiego śledztwa jak domniemują. No super :) I na tym możemy zakończyć to plotkowanie o plotkach ;)

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,31171421,iza-krzan-niespodziewanie-zaatakowala-janowskiego-i-jego-zone.html

Cytat

Do nieprzychylnego komentarza odnośnie Janowskiego, dorzuciła jeszcze ocenę jego żony. Krzan twierdzi, że partnerka prezentera ma "pasywno-agresywny styl". Na końcu wypowiedzi o Janowskich była prowadząca "Pytanie na śniadanie" przyznała, że opiera swoje opinie wyłącznie na zasłyszanych historiach, bo kolegi z branży osobiście nie zna.

🤣

Kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Iza Krzan dla tych, którym nie chce sie czytać ze zrozumieniem lub w ogóle nie czytają co nie przeszkadza im pisac kilku postów wypowiedź padła w ramach porannego programu youtubowego kanału o nazwie " Kanał zero" , którego Iza Krzan jest prowadzącą komentując doniesienia prasowe o ponownym zatrudnieniu  Janowskiego do TVP podzieliła się opiniami jakie na jego temat usłyszała.  Niektórzy uważają, ze do tego trzeba jakiś śledztw. Nie widzę w tym nic nagannego. 

2 godziny temu, domka napisał(a):

Ciekawe co z Olą Radwną? Będzie jedna z solistek czy odchodzi z programu?

Z pewnością zniknie. To znajoma Brzozowskiego. Nie jest tajemnicą,że Janowski nie lubi Brzozowskiego. Sam publicznie oskarżał go, ze już wcześniej chciał go wygryźć z obsady. Brzozowski zaprzeczał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Gwarantuje państwu że oglądalność spadnie tego programu. 

Byłbym tu jednak ostrożny, bo równie dobrze może być tak, że w pierwszym okresie nowych odcinków będzie więcej widzów, którzy choćby z ciekawości lub sentymentu zobaczą, jak to będzie wyglądać przy Janowskim. Natomiast wydaje mi się, że tu nie jest tylko kwestia prowadzącego, bo znam osoby, które oglądają ten program z przyzwyczajenia, nawet jeśli o Brzozowskim mają zdanie nieprzychylne, bo nie trafia w ich gusta. Myślę, że warto byłoby choćby przywrócić widownię do studia, bo ona zawsze dodawała pewnej energii do rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fanbonda napisał(a):

Z pewnością zniknie. To znajoma Brzozowskiego. Nie jest tajemnicą,że Janowski nie lubi Brzozowskiego. Sam publicznie oskarżał go, ze już wcześniej chciał go wygryźć z obsady. Brzozowski zaprzeczał. 

Ciekawe kogo dadzą w zamian za Panią Olę? Przyznam że mniej więcej ona dobrze śpiewała ale niestety ten „mini-band" był sam w sobie złym pomysłem. 

W moim odczuciu raczej nie będzie chyba szans na reaktywacje „kultowego" starego zespołu programu gdyż każdy poszedł swoją drogą. 

Dodatkowo myślę że pewnością w ślad za Olą Radwan zniknie DJ Adamus który pasował do programu jak wół do karety. 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fanbonda napisał(a):

 

Iza Krzan dla tych, którym nie chce sie czytać ze zrozumieniem lub w ogóle nie czytają co nie przeszkadza im pisac kilku postów wypowiedź padła w ramach porannego programu youtubowego kanału o nazwie " Kanał zero" 

Ale kogo obchodzi gdzie plotkuje o kokegach z branży na podstawie zasłyszanych historii. Sama sobie świadectwo wystawia. 

To kolejny przykład że Kanał Zero stoi na niezbyt merytorycznym poziomie. 

Dla mnir ważne jest meritum tej wypowiedzi, bo to gdzie ją wypowiada nie ma kompletnie znaczenia. A meritum jest takie jak czytamy, nie znam kolegi ale się wypowiem co słyszałam :D

Wyczuwam tu jakieś rozżalenie z powofu straty posady w TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

To kolejny przykład że Kanał Zero stoi na niezbyt merytorycznym poziomie. 

To akurat było w programie porankowym, gdzie był segment na wieści z tabloidów, nie rzutuje to na cały kanał. Nie wydaje mi się też, żeby komentarz Izy Krzan, dość stonowany w moim odczuciu, byłby znakiem jakiegoś rozżalenia.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie hipokryzji tu rozmawiamy. Jeśli ktoś hejtuje, nie oznacza że w drugą stronę ktoś ma usprawiedliwienie aby tak postępować.

Zresztą jak rozumiem to żona Janowskiego coś pisała a nie sam Janowski, a dostało się obydwojgu. Jakbyś tego nie próbował usprawiedliwiać, dla mnie to żenujące. I nic więcej nie mam do dodania w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...