Skocz do zawartości

Jaka to melodia?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, bo jak zdradzisz, to co Ci zrobią? :D

Nie ogarniam tego. TVP nie potrafi ogarnąć outsourcingu ludzi, żeby nie popaść w konflikt z ZUSem, a ma ogarnąć odpowiedzialność cywilną za zdradzenie szczegółów nowego regulaminu? Na jakiej podstawie prawnej?

 

Nawet, jakby taka istniała (a nie istnieje), to odpowiedzialność jest rozmyta na jakieś 100 osób, które pracują na planie. Udowodnienie czegokolwiek, to mission impossible.

 

O zdolnościach prawników zpr chyba nie ma co się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto że ja mam informacje od informatora który był na planie ale nie pozwala mi bym zdradzał jaki jest regulamin na forach medialnych.
Wczoraj Telewizja Polska przejęła od Media Corporation profil na Facebooku a dzisiaj udostępniła na nim nowe logo programu w pełnej okazałości:
403476771_qesxxqr.jpg
Adres do profilu jest następujący: https://www.facebook.com/JakaToMelodiaTVP
Tymczasem fani "Jakiej to melodii" odpowiadają Telewizji Polskiej za nazwanie ich sektą przedstawiając kulisy programu: https://natemat.pl/247651,jak-wyglada-udzial-w-programie-jaka-to-melodia

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto że ja mam informacje od informatora który był na planie ale nie pozwala mi bym zdradzał jaki jest regulamin na forach medialnych.

Wczoraj Telewizja Polska przejęła od Media Corporation profil na Facebooku a dzisiaj udostępniła na nim nowe logo programu w pełnej okazałości:

404850811_qesxxrn.jpg

Adres do profilu jest następujący: https://www.facebook.com/JakaToMelodiaTVP

Tymczasem fani "Jakiej to melodii" odpowiadają Telewizji Polskiej za nazwanie ich sektą przedstawiając kulisy programu: https://natemat.pl/247651,jak-wyglada-udzial-w-programie-jaka-to-melodia

Polandzie sektą nazwał ich "SE" ,a nie TVP. Swoją drogą w tym materiale uczestnicy potwierdzają to co "SE" nazwał sektą, czyli przyjacielskie relacje z prowadzącym, wielokrotne granie, zloty i istnienie tzw. zawodowców, z którymi normalny gracz nie miał szans, gdyż zrobili sobie z teleturnieju sposób na życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie porównaj, co napisał SE i co jest w tym artykule. To że pani Basia widziała w Robercie przyjaciela, to nie oznacza, że nim rzeczywiście był. Trudno nie przywitać kogoś po imieniu, skoro ma tabliczkę z imieniem na piersi.

 

Z osób, które znam to może jedna zrobiła sobie sposób na życie z programu, ale to na dłuższą metę nie zdaje egzaminu, bo trzecia runda to losowość i każdy może odpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo,że tabloid wyolbrzymia, nadużywa słów itd. Mnie dziwi,że tyle się uwagi poświęca na dementowanie tego co napisał tabloid. Naprawdę to już nie ma znaczenia, zmiany zaszły i koniec. Być może dalej będą zjazdy dawnej melodii , być może powstanie jakiś konkurencyjny projekt tylko,że nie ma co ukrywać,że "JTM?" oglądały w dużej mierze osoby starsze i wcale duża stacja może nie być zainteresowana tego typu programem. Nikt nie odmawia kunsztu i jakości "Kocham Kino" ,ale jednak tego formatu nie w TVN czy w Polsacie. Wbrew temu co się mówi i pisze to w TVP znajduje się miejsce na tzw. programy misyjne, na które miejsca w komercyjnej stacji nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest nadawany pierwszy odcinek z Norbim, był trochę inny początek, bo najpierw pokazano jak nowy prowadzący zajeżdża kabrioletem z dziewczynami pod siedzibę na Woronicza, potem zaśpiewano "We will rock You" (ale tego Norbi nie robił), następnie głosem z offu zaprezentowano dzisiejsze zawodniczki, aktorki z serialu "Dziewczyny ze Lwowa", a one zapowiedziały Norbiego, który wyszedł przez ten klatkowy tunelek. Potem czołówka, niezmieniona i od razu pierwsza runda, w której jak na razie zmiana jest taka, że do odgadnięcia było 7 utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast powiem tyle, że aż tak źle nie jest. Rzeczywiście widać, że format nieco odmłodniał bo Janowskiego - bez urazy - szczególnie w ostatnich latach nie dało się już strawić. O ile dwa tygodnie temu uznawałem jeszcze angaż Norbiego za ponury żart, o tyle teraz jestem w stanie dać mu szansę. Chociaż patrząc na komentarze na Facebooku programu widać, że wielbiciele teleturnieju - zapewne nieco starsi wiekiem - tak jednak nie uczynią. Z kolei także raziły w oczy marginalne błędy i "odkopy" występów jeszcze za czasów Media Corporation, ale na pierwszy raz mogę to wybaczyć.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na coś ciekawego. Kuba Wojewódzki powiedział mu jak był ostatnio u niego,że powinien prowadzić programy telewizyjne,a nie śpiewać. Może Norbiemu to dało do myślenia i zgłosił się do castingu do "JTM?" ? Powiedział,że byłby jednym z najlepszych prowadzących programy telewizyjne. Od 2:16 w poniższym materiale :

https://www.youtube.com/watch?v=49dLP59oWnU

 

Czekałem na te nowe zasady z 300 zł i się nie doczekałem. Natomiast rzecz, która mnie irytuje to fakt,że pieniądze z programów charytatywnych, które będą w każdą niedzielę(dziś wyjątkowo także) będą szły na Caritas Polska. W Polsce jest wiele osób i instytucji, które robią wiele dobrego , dlaczego wspierać tylko jedną organizację? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowe zasady, to mam pewne przeczucie, że one mogą wejść na przykład od poniedziałku, jak już wejdą zwykli uczestnicy.

 

A z organizacjami charytatywnymi... nie chcę tu odmawiać Caritasowi zasług, jednak moim zdaniem powinno to wyglądać tak jak w innych programach rozrywkowych TVP, że to sami uczestnicy wybierają, na jaki szczytny cel chcą przekazać wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to i taki te odcinki charytatywne są ustawione - i to są chyba te chwile kiedy uczestnicy znają tytuły piosenek, które się pojawią...

Dzisiaj w pierwszej uczestniczka się pomyliła przy jednym tytule podając Celebration, która to piosenka pojawiła się przy innym wykonawcy - przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nie widzicie wpadek Norbiego? Może nie jestem typowym Januszem, ani typowym Sebą oglądającym ten teleturniej, ale po chwilowym zerknięciu aż boli od jego błędów. W 2 odcinku emitowanym mówi do uczestniczki: "różnych ancymonów już tu miałem(...)". Określenie "I Love Rock and Roll" mianem największego hitu muzyki rock?

 

Rozumiem, że jedzie na świeżości i jara go oglądanie występów na telebimie i z radością zaprasza "kiedy tylko chcecie", żeby wpadali, ale sorry, to szybko mu minie.

 

Kompletnym dla mnie mind[beep]iem było z kolei po odgadnięciu piosenki "Coś optymistycznego" wyemitowanie wykonania piosenki "[beep] i sól". Norbi: "Coś optymistycznego czyli piosenka <<[beep] i sól>>"

WTF?!

 

Zastanawia mnie, czy przed każdym odcinkiem będzie ten fragment z jeżdżeniem kombi pod siedzibą TVP i szczegół, że nie po tej stronie, gdzie JTM jest nagrywana.

 

Jako wnikliwy obserwator, aż razi mnie amatorszczyzna wszystkiego. Tło napisów końcowych rodem z disco star, zwisający kabel z sufitu w czasie rundy, zaglądające vip-zawodniczki na ekrany z wynikami, bo prowadzący im nie powie, oblizywanie ust przez prowadzącego i sekundę później buziak w czółko zawodniczki (szczerze bym haftował na wizji).

 

Pomijam już język prowadzącego, który jest, fakt młodzieżowy, ale czy poprawny? Oj, wątpię.

 

Osobom, które miałby mi zarzucać bycie stronnikiem RJ, mam na niego wyj***ne, ale szacun dla niego, że przynajmniej po polsku potrafił mówić.

Opinia tylko po krótkich fragmentach. Po obejrzeniu całości odcinków znalazłbym więcej kwiatków. U RJ takowe zdarzały się może raz na tydzień i były często winą montażu. U Norbiego to będzie kwestia nagminna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...