Skocz do zawartości

ME w siatkówce kobiet


mariusz B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę.W czasie przerw grany jest kawałek Put Your Hands Up In The Air,Danzela.Jest to taka przeróbka w której jakaś kobietka śpiewa "manina".Czy ktoś może ma link do tego kawałka,albo zna strone z której można to ściągnąć??Jakby ktoś wiedział o co mi chodzi niech pisze na PW lub na forum.

 

 

Więc ponawiam prośbę.Czy ktoś mi pomoże??Będe bardzo wdzięczny :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zgodzę się z Kami; - z taką grą, jaką pokazały wczoraj nie należy się spodziewać dobrego miejsca naszych siatkarek, mimo, że grają u siebie. Powinno być 3:0, było tylko 3:2 (z 43. zespołem rankingu FIVB, Polki są na 9.), boję się co będzie w meczu z Holenderkami - przecież już dwukrotnie z nimi przegrały 0:3 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki zagrały dwa pierwsze sety bardzo dobrze i pewnie je wygrały. Później nastąpił brak koncentracji. Według mnie za pewnie się poczuły i stąd dwa kolejne sety zostały przegrane. Coś mi się wydaje, że wcześniejsze pesymistyczne posty są napisane przez osoby, które interesują się kobiecą siatkówkę tylko przy okazji ważnych imprez. Chyba już zapomnieliście jak beznadziejnie grały na World Grand Prix. Wczoraj można było zobaczyć zupełnie inną reprezentację, na duży plus oczywiście. Pierwszy mecz na przetarcie wypadł dobrze, chociaż ten tie break zgotowały sobie na własne życzenie. Najważniejsza jest wygrana.

Zdaje mi się, że za daleko w tym turnieju to Polki nie zajdą.

Nie wyobrażam sobie by Polki nie awansowały do 2. rundy. Musiałyby chyba stać i nic nie robić na boisku.

Z takim przeciwnikiem powinno być gładkie 3-0.

To są Mistrzostwa Europy i wszystko może się wydarzyć. Jakby o wyniku decydował ranking to można by rozdać medale na jego podstawie i nie było by po co rozgrywać meczów. Przynajmniej były emocje i było na co popatrzeć. Poza tym im więcej setów rozgrywają tym dłużej możemy cieszyć oczy naszymi najpiękniejszymi na świecie siatkarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że wcześniejsze pesymistyczne posty są napisane przez osoby, które interesują się kobiecą siatkówkę tylko przy okazji ważnych imprez.

Ja tam się interesuję nie tylko przy takich imprezach. :wink:

Nie wyobrażam sobie by Polki nie awansowały do 2. rundy. Musiałyby chyba stać i nic nie robić na boisku.

Ja też sobie tego nie wyobrażałem, jak widać już awansowały. Ale druga runda w turnieju u siebie to nie jest zbyt odległa faza. Miejmy nadzieję, że awansują do półfinału, ale żeby tak się stało trzeba będzie wygrać albo z Holandią, albo z Rosją.

Poza tym im więcej setów rozgrywają tym dłużej możemy cieszyć oczy naszymi najpiękniejszymi na świecie siatkarkami.

Według mnie Holenderki są równie ładne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga runda w turnieju u siebie to nie jest zbyt odległa faza. Miejmy nadzieję, że awansują do półfinału.

Też mam taką nadzieję ale jak mawiał trener Benchałer: "krok po kroku". Wierzę, że siatkarki nie skończą tak jak piłkarze.

Według mnie Holenderki są równie ładne.

Holenderki są urodziwe ale Polki i tak nad nimi górują. Nie ulega wątpliwości, że na meczu Polska - Holandia będzie pięknie nie tylko po jednej stronie siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pesymista tylko realista, Polski jest niestety za słaby aby obecnie podjąć walkę z najlepszymi zespołami europejskimi, najlepszym przykładem jest mecz z Hiszpanią, gdy w 3 i 4 secie Polki były bezradne, a Hiszpanki to nie jest zespół z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki przegrały z Holandią 0:3 (18:25, 13:25, 23:25) podejmując wyrównaną walkę tylko w 3 secie wtedy to odrobiły 7 punktową stratę mając szansę na zwycięstwo, jednak błędy w końcówce zdecydowały o zwycięstwie Holenderek. W następnej fazie turnieju Polki zagrają z Rosją, Bułgarią i Belgią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...