Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze że utrzymali degradacje. Chociaż z drugiej strony szansa na powiększenie ligi do 18 zespołów znacznie się oddaliła :(

Niemniej jednak lepiej, że przynajmniej 3 z 4 klubów, które na to zasłużyły dostały odpowiednią karę. Nadal nie mogę zrozumieć dlaczego Widzew jest lepszy niż wszyscy inni i może mu wszystko uchodzić na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem dlaczego Widzewowi anulowano karę. Ale mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze ;).

Co do ilości drużyn w Ekstraklasie to powinno ich być conajwyżej 12. Po cztery mecze w sezonie (no może by się troszkę zajechali).

Reszta (drużyny, które awansowały przy stoliczku) nie nadaje się do ekstraklasy....

 

BTW Ekstraklasa nie dla Korony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Żydzew jest poza prawem?

Jeszcze bezczelnie chcieli pozbawić licencji Polonii Bytom i dzięki temu nawet by zyskali na korupcji! To by były dopiero jaja :evil:

Człowieku nie rożmieszaj mnie. Polonia nie dostał licencji słusznie a przyznano ją w sposób dziwny. nawet pomijać fakt dlaczego nie daną im licencji to ostateczne przyznanie jej było bezprawne bo nawet jesli zrobiono wcześniem bład, ja tak nie uważam to nie można go tak naprawiać. Prawo mówi co innego. Dzięki lobbingowi Śląskich działczy dostała licencje.

Co do Widzewa to prawa i spodziewałem się tego dziwie się dlaczego nie anulowano też degradacji Zagłębiu Lubin bo u nich sprawa dotyczy wczęsniejszego okresu.

Zagmatwaliśmy się w całej aferze po przez wymiar medialny, Bo gdyby zrobiono to inaczej dawno by ukarano all i byłoby po kłopocie. Teraz jak najszybciej mądra abolicja bo karania klubów nie ma sensu ze względu na niespójne przepisy i różnego roadzaju szopki.

 

Jak myślicie? Komentatorzy będą mówić Piotr Świerczewski czy Piotr Ś. jest przy piłce? :lol2: Bo do tej pory nie pozwalał używać swojego pełnego nazwiska.

 

Dziwi mnie nagonka na nich. Jak każdy wie policja to największe skur.... . Kto miał jakikolowiek kontakt to wie. A słuchając w szczególności tego co mówi Majdan jestem pewien, że racja leży bardziej po ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w końcu ją dostali i zasłużyli grą na boisku! Szacunek dla nich. Grali, byli lepsi, tylko nie mieli takich możliwości finansowych, ale uporali się ze wszystkim, a oni mimo to chcieli uniknąć degradacji! Mimo, że sportowo spadli to jeszcze korupcja! To samo Zagłębie. Korupcja to korupcja, bezwzględna degradacja. To Ty nie rozśmieszaj takim gadaniem.

 

Co to Świra i Majdana to też jestem z nimi. Choć Świr nie raz już odpier'dalał niezła jaja, to myślę, że zostali sprowokowani. Podobał mi się komentarz Szamotulskiego: "gdybym ja tam był z nimi to musieli by wzywać antyterrorystów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o utrzymaniu degradacji dla Korony i Zagłębia sprawiedliwa i raczej prawidłowa, ale jak sprawiedliwosć to dla wszystkich. Widzew powinien grać w II lidze (czyli trzeciej), bo jak to jest że starsze sprawy Korony i Lubina się nie przedawniły, a nowsze Widzewa tak. Je*any Boniek sroniek ma jednak wtyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja dla Korony i Zagłębia sprawiedliwa i raczej prawidłowa

 

He, he, he, he! Byli pod presją społeczną i niemieli innego wyjścia.

Myślę, że sprawa Widzewa nie jest jeszcze ostatecznie przesądzona?

Za całe te zamieszanie, winię śmieszny mały "pzpn" :>

Do czorta! Z nimi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom ty masz pojęcie o prawie wogole? Widze, że nie. A ja powiem tak to nie koniec. Klubom przysługuje jeszcze odwołanie do Sądu Najwyższego. Z punktu widzenia prawnego decyzja w sprawie Widzewa jest słuszna i tak samo powinno się stać z Koroną i Zagłebiem.

i Tu dochodzimy do precedensu bo winnych praktycznie nie ma jak ukarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym prawie mówię - to jest chore, że klub może złożyć odwołanie a potem kolejne, następne i tak do [beep] śmierci. Powinna przysługiwać jedna możliwość odwołania i tyle.

Konstytucja. Pozatem w sprawie licencji jest jedna instancja i co się dzieje? Stwierdza ona, że klub A nie dostaje licencji i jest to ostateczna decyzja i więcej rozpatrywań nie będzie a tu nagle zbiera się i znowu rozpatruje. Ilość instancji odwoławczych nie zmieni tego.

Gdyby wydawano wyroki na podstawie wyroków sądowych nie byłoby problemu a takto dalej jest to domniemanie winny.

 

Ta afera nie ma na celu oczyszczenie polskiej piłki a zmiane stołków. I jest specjalanie pompowana przez media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto lidera! Bełchaów miasto lidera! ... Ahh. Fajny mecz, piękne zwycięstwo.

 

A w/ogóle to wczoraj mecz oglądałem przez neta. Na tej stronie: http://www.justin.tv/directory/sports

 

Może ktoś mi coś o niej więcej powiedzieć? Nigdy takiego czegoś nie oglądałem. Czy to jest coś takiego ja sopcast? I czy są jakieś inne strony gdzie moge obejrzeć polskie kanały?

 

brawo GieKSa :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto lidera! Bełchaów miasto lidera! ... Ahh. Fajny mecz, piękne zwycięstwo.

 

A w/ogóle to wczoraj mecz oglądałem przez neta. Na tej stronie: http://www.justin.tv/directory/sports

 

Może ktoś mi coś o niej więcej powiedzieć? Nigdy takiego czegoś nie oglądałem. Czy to jest coś takiego ja sopcast? I czy są jakieś inne strony gdzie moge obejrzeć polskie kanały?

 

brawo GieKSa :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

 

Jeszcze kolejka się nie skończyła, a Ty już się z lidera cieszysz i to po 1 kolejce. Wyluzuj już dzisiaj Bełchatów nie będzie na czele ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...