Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim meczu ŁKS Łódź-Jagiellonia Białystok remis 0:0.Co do meczu Wisła Kraków-Kolporter Korona Kielce mecz troszke nudny za mało się działo.Napewno dobry debiut Łobodzińskiego i Matusiaka.Troche słaba gra obronna dzisiaj Wisły Kraków.Dobrze w bramce bronił Wojtek Kowalewski.Jednak przez ostatnie miesiące gdy siedział na ławie w Rosji nie zapomniał jak się profesjonalnie gra w piłkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim meczu ŁKS Łódź-Jagiellonia Białystok remis 0:0

Co ciekawe "fachowcy" twierdzili, że Jagiellonia na wiosnę będzie slabiutka po odejsciu Konona, Geworgiana - a tu proszę remis. Co prawda, to pierwszy mecz, ale z drużyną, która piekielnie potrzebuje punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczu ze Zniczem tydzień temu gdzie zagrał ten sam skład można było się spodziewac takiego wyniku. Dopiero Bury coś około 70 minuty oddaje 1 celny strzał. O napastnikach to można tyle powiedzieć a w szczególności o Grzelaku, że nie wiem jakim cudem taki połamaniec może grać w takim klubie. To co dziś pokazał na boisku to istan kpina.

 

Najlepszy na pewno transparent C+ : ITI 1-0. Ale to tylko jedyny plus tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - Legia nic w tym sezonie nie osiągnie. Pozostaje nadzieja, że w następnym będzie lepiej.

Legia nic nie osiągnie dopuki banda waltera będzie nia rządzić. Miklas, Trzeciak to są ludzie którzy szkodzą Legii.

 

Nie ma kasy na transfery bo kasa zaletenie transfery poszła na projekt stadionu - Projekt stadionu został wykonany 2 lata temu"

 

Legia nie ma kasy na transfery bo buduje stadion" - stadion budowany jest z kasy miasto.

 

To najciekawsze kłamstwai Trzeciaka odpowiedające na pytanie co się stało z kasą za Janczyka, Fabianskiego, Bronowickiego i dlaczego nikt nie doszedł do Legii.

 

W sumie chyba znam odpowiedz na to pytanie zapewne poszła kasa na inną spólę gdzie wiceprezesem jest Zygo.

 

Oby już nie długo klub uwolnił się z pod zaborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Trzeciak ma do gadania? Jak ITI nie da mu kasy na transfery to on nic nie jest w stanie zrobić. To nie od niego zależy ile kasy da Walter czy tam Wejchert (właściwie to który z nich jest szefem bo już nie wiem?? ). Moim zdaniem Trzeciak jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tylko, że Trzeciak ma doświadczenie i zna sie na piłkarzach, transferach itp. Nie wiem nic o żadnych kłamstwach, nie wnikam, ważne aby Legia stała się w końcu silnym klubem, chociaż póki co się na to nie zanosi.

 

I w końcu kto jest szefem? Walter czy Wejchert????? Bo gdzieś widziałem że szefem ITi jest Wejchert, ale zwykle w różnych wypowiedziach, w protestach itp pojawiało sie nazwisko Walter. To ja już nie rozumiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się ze struktura firmy. W sumie 3 osoby maja tyle samo co do powiedzenia a w Legii zawsze Walter sie wszedzie pojawia.

 

Piersze kłamstwo.

Maciej Rowiński (Życie Warszawy): 29 lutego kończy się w Polsce okres transferowy. Poza wypożyczeniem Mario Booysena nie dokonał Pan żadnych transferów.

 

Mirosław Trzeciak - Bo mamy dobrą drużynę.

 

Wisła Kraków się zbroi. Zatrudniła do tej pory dwóch kadrowiczów, Wojciecha Łobodzińskiego i Radosława Matusiaka, a Legia nikogo.

 

- Polityka klubu jest taka, by stawiać na młodych piłkarzy, na których będzie można zarobić. Oni w przyszłości będą identyfikować się z klubem, a kibice z nimi. W ciągu trzech, czterech lat musimy wprowadzić tych młodych graczy do pierwszej drużyny. Nie wyobrażam sobie, byśmy co roku zmieniali skład i kupowali nowych zawodników, jak ostatniego lata. W tym okienku transferowym nie spotkałem piłkarza, który byłby wzmocnieniem dla Legii. A ja ciśnienia nie mam. Wciąż szukam napastnika. Mam czas do końca lutego.

 

Czyli prowadzi Pan z kimś rozmowy?

 

- Prowadzę intensywne rozmowy z zawodnikami z Polski i zagranicy. Na razie nie zdradzę ich nazwisk.

 

Są pieniądze na transfery?

 

- Tak, ale nie pozwalają nam na kupno lepszego zawodnika od tych, których mamy.

 

Czyli dziewięć mln euro, które klub zyskał na sprzedaży Fabiańskiego, Janczyka, Bronowickiego, Włodarczyka i Surmy, nie wystarczy na kupno bardzo dobrego napastnika?

 

- Te pieniądze, które mamy, nie wystarczają.

 

To co się stało ze wspomnianą sumą?

 

- W części została przeznaczona na projekt nowego stadionu.

 

Za pozostałe pieniądze można było kupić jednego z zawodników, którzy trafili do Wisły. Dlaczego Pan tego nie zrobił?

 

- Ci piłkarze chcieli początkowo grać za granicą. Wisła czymś ich skusiła. Podejrzewam, że bardzo wysokimi kontraktami. Zresztą po co nam Łobodziński, skoro mamy Radovicia, Grosickiego i Szałachowskiego? Po co nam Garguła, skoro na jego pozycję mamy Rogera i Gizę? Czy ci piłkarze byliby dla nas niezbędni? Czy podnieśliby poziom sportowy? Być może, ale nasza druga linia jest już i tak bardzo mocna. Nie graliśmy gorzej od Wisły. Brakowało nam tylko skuteczności.

 

Lekiem mógł być Matusiak.

 

- On chciał grać w Wiśle.

 

Na rynku z wartościowych piłkarzy został m.in. Mariusz Jop. Wobec 10 straconych goli w trzech meczach sparingowych podczas zgrupowania w Campoamor może warto byłoby go zatrudnić?

 

- Jesienią straciliśmy siedem goli. Podczas pierwszego obozu w Esteponie – żadnego. W Campoamor graliśmy z silnymi zespołami. Nie widzę powodów do niepokoju.

 

Ale w lidze grał Dickson Choto. Wiosną zabraknie go z powodu kontuzji.

 

- Nie chodzi o Dicksona, bo ligę też zaczynaliśmy bez niego i nie traciliśmy goli. Problem może pojawić się wówczas, gdy kolejni zawodnicy doznają kontuzji lub będą pauzować za kartki. Ale wszystkie kluby mogą mieć podobne problemy.

 

Ponoć właściciel klubu Mariusz Walter nie był zadowolony z faktu, iż nie załatwił Pan zimą żadnego transferu.

 

- To nieprawda. Cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym i rozmawiamy na tematy transferowe. Ale wiem, że i tak będę krytykowany przez media. Dla mnie priorytetem jest jednak zatrzymanie zawodników, których mamy.

 

 

Piersze kłamstwo projket jest od prawie 2 lat więc jakim cudem kasa został przeznaczona na coś co zostało dawno zrobione?

Cały wywiad to farsa którą zobaczyliśmy w meczu z Groclinem.

 

Obecny budżet transferowy wynosił około pół miliona euro, a za taką kwotę można kupić co najwyżej średniej klasy zawodnika - powiedział Trzeciak

Czyli co sie stało z kwotą 8,5 mln Euro? To jest praktycznie drugi budrzet Legii. Wsiąkła pod ziemie nagle?

 

 

A co do Trzeciaka jakie on ma doświadczenie? JAk praca w Legii jest jego pierwsza jako dyrektor sportowy. A jego suckesy transferowe to Jacek Bąk czy MarcinŻewłakow którzy byli do wzięcia za darmo i Seydu Yahaya i Ricardo Osei którzy nie dostali ponoć wiz na kraje UE a dziwnym trafem tydzien potem tranowali w innych klubach UE.

Z Trzeciaka taki dyrektor sportowy jak z Kononowicza kandydat na prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedziecie po ITI a pomyślcie sobie gdzie by dzisiaj była Legia gdyby nie oni. W 3 lidze? W 4? Z takimi długami długo by w Ekstraklasie nie pociągnęli. Podzielili by los Pogoni Szczecin, Stomilu Olsztyn czy GKSu Katowice. Wystarczy zresztą spojrzeć co jeszcze niedawno przeżywał CWKS - był na krawędzi bankructwa. Gdyby nie ITI to Legia byłaby nadal jego częścią i kibice oglądali by przy Łazienkowskiej maks. 4 ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Legia ma taką markę, że sponsor znajdzie się zawsze. A ITI? Kompromituje Legie na każdym kroku. Dla ciebie liczy się kasa w klubie dla mnie zupełnie co innego szacunek do klubu do jego barw i historii a tego w śmiesznej bandy waltera brak.

Zresztą to nie przypadek, że inne firmy nie chą wykupić miejsca na koszulkach. I na na pewno nikt nie będzie lizał komuś .... dlatego, że daje kase. Moment uwolnienia się z pod zaborów ITI będzie świetem na Łazienkowskiej.

Polityka transferowa, polityka w około klubowa, wojna każdym kim popadnie (kibice, miasto, C+, wydział szkolenia,) takie działani przynosza wstyd Legii, nie mówiąc o skopiowanej stronie interenetowej czy śmiesznym sklepiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...