Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co w tym nadzwyczajnego ? Od dawno wiadomo przecież jest, że jego jedyny atutu to szybkie bieganie bez piłki tylko.

 

Arka nie spadnie,  Smuda mimo wszystko to Łęczną odmienił i też powinni zostać. Kandydat nr 1 to Termalika (podobna sytuacja do Podbeskidzia rok temu mentalnie) I o 2 miejsce będzie walka i wcale się nie zdziwie jak będzie to Cracovia która wygląda fatalnie wiosną.

Smuda odmienił Łęczną, od teraz 1 liga. :D Pora na nowe wyzwania? :D

http://www.90minut.pl/news/278/news2788305-Franciszek-Smuda-odszedl-z-Gornika-Leczna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąka jak nic nie wymyśli znowu, to przechodzi do Legii.

 

@up Smuda się wkur... i tym pier... Zostało mu 6 zawodnikó na okres przygotowawczy i propozycje obniżek kontraktów dla niego i zawodników.

 

Piekairo napisał, że dealu nie będzie, a Vadis wraca! :lol2:

https://twitter.com/sportmar_mario/status/882217458391805955

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmienił choć tylko optycznie.  Sam przyznasz, że lepiej tą Łęczną się oglądało za Smudy wiosną niż jesienią ? Punktów z tego było mało chyba mniej nawet ale lepiej to wyglądało. Skoro nie ma kasy, nie ma zawodników to co on tam będzie robił ? Jakby nie było nazwisko ma duże aby bawić się w takie rzeczy.

 

 

Jak Piekario żartuje to deal już jest heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy  trener się skończył jak przestaną dzwonić a do Smudy dzwonią ciągle, więc jeszcze nie. Można go różnie oceniać ale ten jego Górnik Łęczna grał dość ładnie dla oka, pewnie do czołówki nie trafi ale w tych słabszych zespołach jest atrakcyjny też ze względu na nazwisko i emocje jakie budzi.

 

@eLBeG wiem wiem, ale z tym VOO to może być i prawda a nie żart bo jakieś poruszenie takie zapanowało dziwne heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli przydatność do zespołu i wpływ na grę, Mączyński jest dla Wisły ważniejszym graczem niż Brlek. Oczywiście najlepiej by było jakby KM przedłużył z Wisła, ale to co się od wczoraj wyprawia to jakaś dziecinada.

Halilović przyszedł typowo za Brleka, Brlek ze Stiliciem grać nie potrafią a ja jakoś mam słabość do Bośniaka  :wink: . Reszta co powypisywałeś to jakieś nieporozumienia, Cywka w środku pomocy? Videmont, skoro sobie nawet na skrzydle nie radzi? Wojtkowski to też typowe skrzydło..

 

A jednak coś czuję chłodne przyjęcie na Reymonta w październiku na Wisła-Legia, jeśli do transferu dojdzie. Za dużo było zapewnień, że do Warszawy nie pójdzie.. ludzie zapamiętają jak ktoś robi z gęby cholewkę.

Brlek 8 bramek i 2 asysty. Czemu Brlek z Stiliciem grac nie potrafią? Zmienić trochę ustawienie. Zamiast 4-2-3-1 dać 4-1-4-1 Videmont mało grał 8 meczy tylko jeden 90 minut i jeden 76 minut reszta mniej niż pół godziny a nawet 9,5 i 4 minuty a i tak ma 3 asysty na 2:2 z Wisła Płock (gol Stilić) i na 2:1 zwycięskiego (gol Brlek) z Piastem w Gliwicach.

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak granie w Legii mu się przecież nie uśmiecha, jeśli transfer padł, to pewnie piłkarz z managerem będą nalegali na Olympiakos, który żydzi. :)

To raczej Rosjanie podobnie jak Chińczycy z kasą zbytnio się nie liczą. 

 

Oficjalne menagero VOO potwierdził.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Brlek z Stiliciem grac nie potrafią? Zmienić trochę ustawienie. Zamiast 4-2-3-1 dać 4-1-4-1 Videmont mało grał 8 meczy tylko jeden 90 minut i jeden 76 minut reszta mniej niż pół godziny a nawet 9,5 i 4 minuty a i tak ma 3 asysty na 2:2 z Wisła Płock (gol Stilić) i na 2:1 zwycięskiego (gol Brlek) z Piastem w Gliwicach.

A widziałeś mecze w których Brlek grał ze Stiliciem? Bo ja specjalnie się im przyglądałem, byłem bardzo ciekaw jak będą wyglądać razem, myślałem że to będzie strzał w 10 a był klops. Jak Stilic grał przed Brlekiem to Chorwat tracił 90% kreatywności a i Stilic wydawał się zagubiony. Jak znowu Stilic schodził do boku to.. szkoda gadać, nie było Semira. Dlatego uważam, że jak tylko Stilic będzie w formie to Brleka będzie łatwiej zastąpić niż KM.

Co do Videmonta - nie grał bo ze składu wygryźli go Małecki z Boguskim, co niezbyt dobrze o nim świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się Krzysztof Mączyński nie wypowiedział na temat swojej przyszłości, a zaraz zachód słońca. :)

VOO ponoć ma jakiś problem z kolanem, tak więc jaką Legia ma pewność, że ktoś z topowej ligi(jak pisały media) zdecyduje się na transfer? Czyli jest jakiś promyk nadziei, że zostanie.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOO ponoć ma jakiś problem z kolanem, tak więc jaką Legia ma pewność, że ktoś z topowej ligi(jak pisały media) zdecyduje się na transfer? Czyli jest jakiś promyk nadziei, że zostanie.

On miał operacje, pauzował pół roku w Norwich z tego powodu. To taka trochę ściema aby wyjść z tego transferu bo w Rosji doskonale o tym wiedzieli. A on sam nie palił się na ten transfer a to jest najbezpieczniejsze wyjście dla niego.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla obcokrajowca pierwsze pół roku jest zawsze trudne, Brlek tez nic nie grał pierwsze pół roku. Co do Stilicia i Brleka ile razy grali razem? to też trzeba zeryfikowac zreszta to Brlek ma byc cofniety nie rozumiem określenia jak ten. Stilić jest ofensywnym lub bocznym pomocnikiem Brlek (defensywny, środkowy i ofensywny). Trener Ramirez nie bardzo przepada za Stiliciem lub walczaków na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...