Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

)Legia no cóż, jak znów nie wylosują czegoś pokroju Dundalk to nie mają żadnych szans na awans. Bądźmy realistami.

 

 

Ta co roku ogrywamy kluby pokroju BATE, Ludogorca, Kopenhagi, Salzburga, Celticu czy Olympiakosu i mamy się ich bać ? Z jakiej paki ?

Jedyne kluby z którymi nie byliśmy w stanie rywalizować w pucharach w ostatnich latach to Włosi (Napoli i Lazio), Hiszpanie (Real) i Niemcy (BVB) ale to półka znacznie wyżej, są jeszcze Holendrzy z którymi przegrywaliśmy ale te mecze nie były jednostronne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest teraz Stilić? :)

W Krakowie. Spokojnie, przejdzie cały cykl przygotowawczy, popracuje do rozpoczęcia sezonu i będzie dobrze. Przecież ten gość nadal technikę ma ponadprzeciętną, chodzi tylko o motorykę. Założymy się, że odpali i będzie czarował w przyszłym sezonie?

 

PP kluby u nas nie traktują poważnie powinni to miejsce zapodać do ligi.

A to tylko wina klubów, bo od czasów Bońka Puchar Polski ma odpowiednią otoczkę i prestiż. A często wystarczy pokonać jednego silniejszego przeciwnika i jesteś w pucharach.

 

Ta co roku ogrywamy kluby pokroju BATE, Ludogorca, Kopenhagi, Salzburga, Celticu czy Olympiakosu i mamy się ich bać ? Z jakiej paki ?

To chyba o coś mi umknęło bo ja to widzę trochę inaczej. Że pokonują nas kluby typu Rosenborg, Steaua, Lazio, Trabzonspor, Ajax, Brugge (to od tych klubów Legia była gorsza w dwumeczu w europejskich pucharach w ostatnich latach). Ostatnio to tylko sezon 2014/15, kiedy faktycznie w grupie wam poszło, ale przeciwnicy wtedy też za mocni nie byli. Trochę lodu na rozgrzane głowy...  :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co roku ogrywamy kluby pokroju BATE, Ludogorca, Kopenhagi, Salzburga, Celticu czy Olympiakosu i mamy się ich bać ? Z jakiej paki ?

Jedyne kluby z którymi nie byliśmy w stanie rywalizować w pucharach w ostatnich latach to Włosi (Napoli i Lazio), Hiszpanie (Real) i Niemcy (BVB) ale to półka znacznie wyżej, są jeszcze Holendrzy z którymi przegrywaliśmy ale te mecze nie były jednostronne. 

 

To jeśli jest tak dobrze, to dlaczego Legia awansowała po 21 latach pokonując w męczarniach Dundalk ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to tylko wina klubów, bo od czasów Bońka Puchar Polski ma odpowiednią otoczkę i prestiż. A często wystarczy pokonać jednego silniejszego przeciwnika i jesteś w pucharach.

 

Ja bym to zorganizował inaczej. Dodatkowy dwumecz między 4 zespołem w tabeli a zdobywcą PP o prawo gry w europejskich pucharach. No chyba że zdobywca PP zajmie miejsce 1-4 to wtedy nie ma potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie. Spokojnie, przejdzie cały cykl przygotowawczy, popracuje do rozpoczęcia sezonu i będzie dobrze. Przecież ten gość nadal technikę ma ponadprzeciętną, chodzi tylko o motorykę. Założymy się, że odpali i będzie czarował w przyszłym sezonie?

 

A to tylko wina klubów, bo od czasów Bońka Puchar Polski ma odpowiednią otoczkę i prestiż. A często wystarczy pokonać jednego silniejszego przeciwnika i jesteś w pucharach.

 

To chyba o coś mi umknęło bo ja to widzę trochę inaczej. Że pokonują nas kluby typu Rosenborg, Steaua, Lazio, Trabzonspor, Ajax, Brugge (to od tych klubów Legia była gorsza w dwumeczu w europejskich pucharach w ostatnich latach). Ostatnio to tylko sezon 2014/15, kiedy faktycznie w grupie wam poszło, ale przeciwnicy wtedy też za mocni nie byli. Trochę lodu na rozgrzane głowy...  :mrgreen: 

 

Z Trabzonem 2-0-2, ze Steauą bez porażki. Są to kluby mam na myśli ogólny ich poziom z którymi rywalizujemy od lat raz wygrają oni, raz my. O wynikach decydują szczegóły, rywalizacja jest wyrównana.  I takie kluby są w drodze do LM w 4 rundzie. Z nimi rywalizujemy jak równy z równym ale nie oznacza, to że zawsze wygramy, z Realem, Napoli, Lazio czy BVB każdy gol, każdy urwany punkt to jest cud i  z góry wiadomo, że nie ma szans.

 

Poziom IV rundy LM jest bardzo wyrównany, tam nawet rozstawienie nie daje przewagi bo co roku 2-3 na 5 rozstawione odpadają. 

Przypomnę tylko, że Bate odpadło z Dundalk rok temu, Olympiakos z Hapoelem Ber Sheva, Salzburg z Dinamo Zagrzeb. Ludogorec z Milsami Orgiejów a Celtic z nami i Mariborem 2 lata temu.  Więc nie nie boimy się tych klubów i nie mamy prawa ich bać.

 

To jeśli jest tak dobrze, to dlaczego Legia awansowała po 21 latach pokonując w męczarniach Dundalk ? :)

A kogo to obchodzi ? Liczy się awans a nie styl w eliminacjach. Ja sobie mogę po meczu ponarzekać, że nie wygraliśmy 10-0 ale tydzień później mam to gdzieś, bo za styl kasy nie dają a za awans.  A co do ubiegłego roku trzeba też wziąć pod uwagę aspekt zmian w klubie,Euro, konflikt w szatni na linii trener - piłkarze więc tym bardziej doceniam ten awans. Okoliczności nie były sprzyjające mimo słabych rywali ale doświadczenie i indywidualności pozwoliły awansować. Dodam przykład, czy kogoś w Realu obchodzi dziś remis z nami ? Mają to gdzieś, po meczu trochę ponarzekali, że kompromitacja itd ale dziś liczy się tylko, to że wygrali LM a nie styl w jakim doszli do finału.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 - piszesz znacznie wyżej, że szanse Legia ma duże, bo ogrywają drużyny pokroju BATE, Olympiakosu itd. A ja zadaje Ci pytanie to dlaczego awansowali ledwo po wymęczonym zwycięstwie z półamatorami z Dundalk? A wcześniej awansowali? Udało się kiedykolwiek po 96? Jakoś nie pamiętam....Przez to oceniam ich szanse na 5% i to i tak jeśli trafią znów na kogoś pokroju Dundalk - sorry, ale przeszłości się oszukać nie da. I w ogóle mnie nie interesuje styl, nad którym się tam rozwodzisz tylko udane "awanse" do LM.

 

Bo widzisz jakoś nie udało im się awansować jak za przeciwników mieli kogoś silniejszego niż Dundalk ;) I to nie jest złośliwość tylko szczera prawda.

 

 

Remis z Realem był tylko i wyłącznie dlatego, że Real olał Legię na maxa + Legia miała szczęście na maxa - taki mecz się już nie wydarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniac nawet tu grasuje. :) Legia od kilku lat to nasz najlepszy towar eksportowy, niezależnie jak nienawidzony w tym pięknym kraju. Wszelkie rankingi to pokazują. Mączyński, gdyby był mądry, sam prosiłby o transfer do nas. :) Kilka dobrych meczów w LM, a nawet w LE, mogłyby ułatwić mu znalezienie dobrego klubu na zachodzie, bo na razie to ma propozycje ze Slavii Praga albo Jagi. Sam fakt, że w spekulacjach pojawiają się piłkarze tej klasy jak Gunnarsson lub Kayode pokazuje, że Mioduski poważnie traktuje walkę o LM. Martwią tylko problemy ze zdrowiem Radovicia czy Kucharczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Trabzonem 2-0-2, ze Steauą bez porażki. Są to kluby mam na myśli ogólny ich poziom z którymi rywalizujemy od lat raz wygrają oni, raz my. O wynikach decydują szczegóły, rywalizacja jest wyrównana.  I takie kluby są w drodze do LM w 4 rundzie. Z nimi rywalizujemy jak równy z równym ale nie oznacza, to że zawsze wygramy, z Realem, Napoli, Lazio czy BVB każdy gol, każdy urwany punkt to jest cud i  z góry wiadomo, że nie ma szans.

 

Poziom IV rundy LM jest bardzo wyrównany, tam nawet rozstawienie nie daje przewagi bo co roku 2-3 na 5 rozstawione odpadają. 

Przypomnę tylko, że Bate odpadło z Dundalk rok temu, Olympiakos z Hapoelem Ber Sheva, Salzburg z Dinamo Zagrzeb. Ludogorec z Milsami Orgiejów a Celtic z nami i Mariborem 2 lata temu.  Więc nie nie boimy się tych klubów i nie mamy prawa ich bać.

Tylko, że w Twoich postach to wygląda jakbyśmy w cuglach zdobywali grupę LM i porównujesz Legię do zespołów które faktycznie w grupie są niemal co rok, zahaczają nawet o 1/8. Nie ten rozmiar kapelusza, uświadomcie to sobie w końcu.

 

Legia od kilku lat to nasz najlepszy towar eksportowy, niezależnie jak nienawidzony w tym pięknym kraju. Wszelkie rankingi to pokazują. Mączyński, gdyby był mądry, sam prosiłby o transfer do nas.

:lol2:  :lol2:  :lol2: Typowe myślenie mistrzów wszechświata i okolic. Zejdźcie na ziemię. :lol2:

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwię się o rzeczy na które nie mam wpływu. Teraz jesteście na topie ale macie zbyt wysokie mniemanie o sobie, dlatego życzę Wam jak najgorzej. Kiedy my byliśmy na topie wy mieliście problemy, nic nie trwa wiecznie. Obecny stan rzeczy też się odwróci kiedy Wam potknie się noga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wysokie? Adekwatne do aktualnej wartości Legii. Ja już tu pisałem, że uwielbiałem oglądać Wisłę za czasów Cupiała. Byłbyś w stanie to napisać o obecnej Legii? Ja jestem kibicem Wojskowych od wielu lat i w końcu doczekałem się złotych czasów, więc mam się nie cieszyć? Wcześniej rządziła Wisła, teraz Legia. Nie ma co się napinać. Nienawidzę tych wojenek międzyklubowych. Jakoś nikt nie miał pretensji do Żurawskiego, że poszedł do Wisły. Jak już wspomniałem w europejskich pucharach trzymam kciuki za wszystkie polskie drużyny.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 - piszesz znacznie wyżej, że szanse Legia ma duże, bo ogrywają drużyny pokroju BATE, Olympiakosu itd. A ja zadaje Ci pytanie to dlaczego awansowali ledwo po wymęczonym zwycięstwie z półamatorami z Dundalk? A wcześniej awansowali? Udało się kiedykolwiek po 96? Jakoś nie pamiętam....Przez to oceniam ich szanse na 5% i to i tak jeśli trafią znów na kogoś pokroju Dundalk - sorry, ale przeszłości się oszukać nie da. I w ogóle mnie nie interesuje styl, nad którym się tam rozwodzisz tylko udane "awanse" do LM.

 

Bo widzisz jakoś nie udało im się awansować jak za przeciwników mieli kogoś silniejszego niż Dundalk ;) I to nie jest złośliwość tylko szczera prawda.

 

 

Remis z Realem był tylko i wyłącznie dlatego, że Real olał Legię na maxa + Legia miała szczęście na maxa - taki mecz się już nie wydarzy :)

Odpisałem ci Euro, zmiany, nowy trener, konflikt trener- zawodnicy. Żaden inny polski klub nie dałby rady awansować nawet z tak słabymi rywalami co nie raz polskie kluby pokazały.

W ostatnich 6 latach graliśmy 5 razy w fazach grupowych pucharów, 2 razy odpadliśmy raz z LM raz z LE po bardzo wyrównanych meczach a to jest wystarczający argument abyś te swoje 5% które nie wiem skąd wziąłeś schował w buty.

 

Polecam kurs czytania ze zrozumieniem bo kontekst Realu poruszałem w kontekście Realu a nie naszym. Zwisa mi czy nas Real olał czy nie ale dla kibica Realu remis z nami to kompromitacja.

 

Tylko, że w Twoich postach to wygląda jakbyśmy w cuglach zdobywali grupę LM i porównujesz Legię do zespołów które faktycznie w grupie są niemal co rok, zahaczają nawet o 1/8. Nie ten rozmiar kapelusza, uświadomcie to sobie w końcu.

 

:lol2:  :lol2:  :lol2: Typowe myślenie mistrzów wszechświata i okolic. Zejdźcie na ziemię. :lol2:

To ty to tak interpretujesz, ja takiej tezy nie postawiłem.

 

6 sezonów 5 x faza grupowa pucharów 3x 1/16 LE.  Kto inny może do tego podejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wysokie? Adekwatne do aktualnej wartości Legii. Ja już tu pisałem, że uwielbiałem oglądać Wisłę za czasów Cupiała. Byłbyś w stanie to napisać o obecnej Legii? Ja jestem kibicem Wojskowych od wielu lat i w końcu doczekałem się złotych czasów, więc mam się nie cieszyć? Wcześniej rządziła Wisła, teraz Legia. Nie ma co się napinać. Nienawidzę tych wojenek międzyklubowych. Jakoś nikt nie miał pretensji do Żurawskiego, że poszedł do Wisły. Jak już wspomniałem w europejskich pucharach trzymam kciuki za wszystkie polskie drużyny.

Nie byłbym w stanie bo po czym, po takich meczach jak z Dundalk? Dla mnie gracie nieatrakcyjnie, a porównanie do Wisły Cupiała to delikatnie rzecz mówiąc nadużycie. Nikt się nie napina, ale pisanie "najlepsi, znienawidzeni, niech proszą o transfer do nas, jacy to my jesteśmy super" nie jest w porządku.

@mad85 W Polsce nikt, ale te europejskie kluby które wymieniłeś jednak trochę Was przewyższają, nie sądzisz?

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mad

Myślisz, że transfer Gunnarssona jest możliwy?

@Wisl@k

Legia Magiery gra nieatrakcyjny futbol? Przecież wiadomo, że szczególnie wiosną wobec braku dobrego napastnika i graniu z kontuzją Rado lub Kuchego czasem grali brzydziej. Z całym szacunkiem, ale w Europie to Wisła się parę razy skompromitowała, więc porównania jak najbardziej mają sens. Jeśli Legii uda się ponownie awansować do LM, to już nikt nie będzie miał prawa twierdzić, że to przypadek. Co do Mąki w Legii, jakoś w Bundeslidze Bayern kupuje najlepszych, nawet wychowanków typu Goetze, podobnie Juve we Włoszech. Czemu w Polsce nie może być normalnie?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym w stanie bo po czym, po takich meczach jak z Dundalk? Dla mnie gracie nieatrakcyjnie, a porównanie do Wisły Cupiała to delikatnie rzecz mówiąc nadużycie. Nikt się nie napina, ale pisanie "najlepsi, znienawidzeni, niech proszą o transfer do nas, jacy to my jesteśmy super" nie jest w porządku.

@mad85 W Polsce nikt, ale te europejskie kluby które wymieniłeś jednak trochę Was przewyższają, nie sądzisz?

Nie wszystkie ale tak. BATE jest na pewno słabsze a Celtic i Olympiakos lepsze ale też do ogrania bo szansę moim zdaniem są 45 % do 55% w rywalizacji z nimi. O pozostałych można polemizować i ja oceniam je 50/50.

 

Masz racje tamta Wisła grała ładniejszą piłkę ale co z tego skoro z tego nie było wyników w Pucharach poza tym jestem fajnym sezonem. I mimo że odpali w 2 rundzie UEFA z Porto, Interem czy Parmą to jednak tamta 2 runda jest odzwierciedleniem dzisiejszej 4 rundy kwalifikacji jeśli chodzi o siłę rywali. Wisła miała wtedy dość słaby ranking a kiedy go troszkę zbudowała to odpadała z słabszymi jak PAO, Guimares nie wspominając już późniejszego okresu gdzie zaczynały się problemy. Nikt tak regularnie nie grał w pucharach jak my, dziś jest znacznie ciężej niż kiedyś bo niestety trzeba zagrać znacznie więcej meczów aby się tam pokazać. 

 

@Arkon to zależy od niego czy chce tylko dużo zarabiać czy ma jakieś cele sportowe, oprócz nas ma ofertę z Izraela znacznie lepszą finansową ale ponoć nie pali się aby tam jechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 - wiesz skąd 5%? Przez 20 lat udało się polskiemu klubowi awansować raz, 1/20 = 5%.

 

Bądźmy poważni, ale Wisła 2003 czy 2004 była o wiele silniejsza od dzisiejszej Legii, i nie nie jestem kibicem Wisły ;) To był chyba najsilniejszy klub, który przegrał z PAO tylko dlatego, bo taktyka była niedopracowana. Pamiętam ten mecz jak dziś. Dzisiejsza Legia nie miałaby szans ani z tamtą Wisła, ani z tą z meczów z Lazio, Schalke czy Parmą...ach :)) Mecz z Barcą 3-4, która grała na serio wtedy....

 

Co do Legii i LM, problem już mogą mieć w 3 rundzie jak źle wylosują, a w 4 to już muszą mieć mega szczęście, żeby się pokusić. Z resztą 1-2 miesiące i się przekonamy. Ponadto jak znam życie to znając znów przygotowanie naszych klubów będą niemiłosiernie męczyć się z tymi Finami, choć to akurat wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bądźmy poważni, ale Wisła 2003 czy 2004 była o wiele silniejsza od dzisiejszej Legii, i nie nie jestem kibicem Wisły ;) To był chyba najsilniejszy klub, który przegrał z PAO tylko dlatego, bo taktyka była niedopracowana. Pamiętam ten mecz jak dziś. Dzisiejsza Legia nie miałaby szans ani z tamtą Wisła, ani z tą z meczów z Lazio, Schalke czy Parmą...ach :)) Mecz z Barcą 3-4, która grała na serio wtedy....

 

 

Matematyka w pucharach mówi coś innego, a też trzeba pamiętać że wtedy była mniejsza intensywność bo nie trzeba było grać 6 czy 8 meczów w lipcu i sierpniu w pucharach jak teraz.  Inne porównania są bezsensowne bo dziś piłka jest inna niż wtedy.

 

A co mnie obchodzi co było 20 lat temu, ja oceniam ten zespół jak radził sobie w pucharach w ostatnich latach. Legia na 34 mecz w kwalifikacjach do pucharów w ostatnich 6 latach przegrała tylko 2 mecze, na 17 dwumeczów tylko 2 razy odpadła. A to jest wystarczająca odpowiedź. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze bawi mnie porównywanie siły obecnej Legii z dawną Wisłą. Zupełnie bez sensu, bo piłka się przez te lata strasznie zmieniła. To tak jak niektórzy porównują siłę GSW z Bullsami Jordana. Bez sensu, powtórzę.

Jak już pisałem Gunnarsson mógłby być super wzmocnieniem, ale ja czekam głównie na typową 9. Tym bardziej wobec przedłużającego się leczenia Rado. Oby Mioduski trafił z transferami. Islandczyka chciał już Hasi, a to najlepszy skaut Legii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP kluby u nas nie traktują poważnie powinni to miejsce zapodać do ligi.

 

A to tylko wina klubów, bo od czasów Bońka Puchar Polski ma odpowiednią otoczkę i prestiż. A często wystarczy pokonać jednego silniejszego przeciwnika i jesteś w pucharach.

 

Ja bym to zorganizował inaczej. Dodatkowy dwumecz między 4 zespołem w tabeli a zdobywcą PP o prawo gry w europejskich pucharach. No chyba że zdobywca PP zajmie miejsce 1-4 to wtedy nie ma potrzeby.

Też tak uważam ale my nie możemy sobie zmienić bo decydują wytyczne UEFA. I są jednakowe dla wszystkich krajów. Na wniosek Bońka we wszystkich krajach zmieniono, że finalista pucharu nie może grać w LE.

Nie możemy ustalić, że 4 drużyna w pucharach zamiast zdobywcy PP bo przepisy UEFA tego zabraniają. Musiała by to UEFA we wszystkich krajach zmienić, że zdobywcy pucharów nie grają w LE.

I tak samo to od której rundy zaczynają. Uważam, że to Jaga powinna grać od 3 rundy a Arka od 1 ale wytyczne UEFA są takie, że zdobywca pucharu ma być traktowany jako najsilniejszy przedstawiciel danej ligi w LE i PZPN musi się dostosować. Nie możemy nie dopuścić zdobywcy PP do LE i nie możemy zmienić tego, że zdobywca PP zaczyna później niż 2 miejsce w lidze

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale w Europie to Wisła się parę razy skompromitowała, więc porównania jak najbardziej mają sens. Jeśli Legii uda się ponownie awansować do LM, to już nikt nie będzie miał prawa twierdzić, że to przypadek. Co do Mąki w Legii, jakoś w Bundeslidze Bayern kupuje najlepszych, nawet wychowanków typu Goetze, podobnie Juve we Włoszech. Czemu w Polsce nie może być normalnie?

Z całym szacunkiem ale w Europie to się już skompromitowała każda polska drużyna  :mrgreen: .

Nie uważam, że to normalne. W tamtych ligach stworzono hegemona, który potrafi wygrywać ligę z przewagą kilkunastu punktów. U nas stworzenie takiego hegemona nie pomoże w rozwoju naszej ligi, bo jesteśmy za słabi. Tylko równomiernie punktujące kluby w pucharach podniosą poziom ligi.

 

Nikt tak regularnie nie grał w pucharach jak my, dziś jest znacznie ciężej niż kiedyś bo niestety trzeba zagrać znacznie więcej meczów aby się tam pokazać. 

Też graliśmy regularnie, ale nie pisz że dzisiaj jest ciężej. Ile razy graliście w el. LM z Realem czy Barceloną? Dostać się do LM (czyli największej kasy) jest jeszcze najłatwiej w ostatnich latach.

 

Bądźmy poważni, ale Wisła 2003 czy 2004 była o wiele silniejsza od dzisiejszej Legii, i nie nie jestem kibicem Wisły ;) To był chyba najsilniejszy klub, który przegrał z PAO tylko dlatego, bo taktyka była niedopracowana. Pamiętam ten mecz jak dziś. 

Przegraliśmy ten mecz z dwóch powodów: a) Zieńczuk który spartaczył x sytuacji; b )sędzia Riley.. nie chce się doszukiwać teorii ale chodziły różne słuchy o czystości tego meczu.

Tyle, bo to nie temat Wisła 2002 vs Legia 2017.

Ciekawe transfery na Reymonta, napastnik i bramkarz wyglądają interesująco. Śląsk też z grubej rury, ciekaw jestem zwłaszcza Chrapka. No i plusem u nich jest to, że robi się wreszcie polska szatnia.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapowiada się bardzo ciekawie w każdej formacji zawodnik z Hiszpanii.

 

 

 

 

jakoś w Bundeslidze Bayern kupuje najlepszych, nawet wychowanków typu Goetze, podobnie Juve we Włoszech. Czemu w Polsce nie może być normalnie?

 

To chyba raczej nie kwestia normalności tylko tego ile Legia jest w stanie przepłacić za tego typu transfer tak jak to robi np Bayern.Jeśli chodzi o Mączyńskiego to nie ma się co oszukiwać piłka to biznes i jak dostanie dobrą ofertę to odejdzie .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...