Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O tym że Wassiljev odchodzi było wiadomo w przerwie zimowej jak się niedogadali co do kontraktu. Chciał 3 lata to jest sporo zwłaszcza w tym wieku co ma i na jakiej pozycji gra. Po raz kolejny piszę nie ma ludzi nie zastąpionych. Zwłaszcza zwracając uwagę na dyspozycję jaką miał po kontuzji 0 bramek.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Probierz na gorszej stronie Błoń to jednak duża niespodzianka. Czyli z wielkich rewolucji we Wrocławiu nici..

 

czyli w przyszłym sezonie Cracovia czołowe lokaty zajmie.

Oj żebyśmy się nie zdziwili. Filipiak i Probierz są dość specyficzni. A przypomnę, że MP pracował już ze specyficznym właścicielem i to nawet w Krakowie. Jak się skończyło wszyscy wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym że Wassiljev odchodzi było wiadomo w przerwie zimowej jak się niedogadali co do kontraktu. Chciał 3 lata to jest sporo zwłaszcza w tym wieku co ma i na jakiej pozycji gra. Po raz kolejny piszę nie ma ludzi nie zastąpionych. Zwłaszcza zwracając uwagę na dyspozycję jaką miał po kontuzji 0 bramek.

 

 

Jak już zimą wiedzieli, że nie przedłuży kontraktu, to dlaczego nadal nie ma następcy? Kim chcecie zawojować Europę? Lech przynajmniej zakontraktował kilku graczy, a Jaga- Guilherme na pozycję mocno obsadzoną Tomasikiem. Dla mnie bez sensu. I jeszcze zmiana trenera na no name'a. Perspektywy nieciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywy to były i słabe na Mistrzostwo Polski a jak się skończyło wszyscy wiemy. Kto miał pełne gacie do ostatniej sekundy... Ciekawe kogo Wy za kontrakt ujęcie jak odejdzie Ofoe. My 5 meczów bez Kosty graliśmy i zdobyliśmy 12 pkt. Jak wrócił, formy nie odzyskał. Za to w meczu z Lechem wszedł za niego Novikovas w przerwie i jak mecz się potoczył wszyscy wiemy.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie słyszałem aby Mączyński coś takiego mówił. to że czuje się przywiązany do Wisły to wiadome bo tam się wychował ale innych słów nie mówił.

Właśnie odgrzebałem sobie, że jednak Mączyński coś takiego mówił https://youtu.be/jHEYl1z2EE8?t=2m1s Bo w PS znowu artykuł jakoby to Mąka do Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madekp Właśnie odnośnie tego artykułu go wkleiłem, kolejne podchody L, lub bzdury dziennikarzy.

@mad85 Owszem, mówią różne rzeczy, ale piłkarz to też zawód, a w sprawach zawodowych też trzeba mieć jakieś zasady. To byłaby zbyt gruba sprawa, dobrze wiesz że jeśli faktycznie przeszedłby do Legii to na Reymonta by mu tego nigdy nie wybaczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obawiam się, że jeśli Wisła dostanie konkretną kasę to nie odrzucą. Widać, że oglądają każdą złotówkę 5 razy zanim coś zrobią. To już nie czasy Cupiała kiedy klub z Warszawy mógł pomarzyć o naszych zawodnikach. Liczę, że Krzysztof po prostu nie bierze pod uwagę gry w Legii o czym mówił. Tyle w tym temacie.

Tymczasem bardzo ciekawie w Kielcach, ale to nie trzeba było być wróżbitą żeby to wiedzieć po pierwszej konferencji prasowej. Zatrudnienie trenera wuefisty i testy synka Fabianka.. a teraz jeszcze ten wuefista podobno chce pokazać "Polaczkom" jak się trenuje za granicą. Podobno już odbył "rozmowy" z kibicami, którzy go trochę naprostowali, ale nie wszystkim to się podoba. Niezły kabaret...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się Mąka jest tylko opcją rezerwową, jeśli nie uda się zakupić Gunnarssona. Poza tym dla mnie oczywiste jest, że najwyższy kontrakt w lidze może mu zaproponować Legia. W odróżnieniu od Stilica gość nigdy nie śpiewał jakichś piosenek ośmieszających Wojskowych. Gdzie jest teraz Stilić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest opcją rezerwową @Arkon, z Legii odejdzie Jodłowiec(już by go nie było gdyby nie jego pensja bo bardzo chce go Urban) więc Legia chce zakontraktować 2 zawodników do środka. 

 

Kayode na dziś nie realny, jeśli Austria odpadnie z LE i będą sprzyjające okoliczności może temat wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pucharów to wiadomo, że Arka czy Jaga polecą w swojej pierwszej rundzie. Nie wierzę w żadną opcję awansu dla nich. Nie mam nawet zamiaru tego oglądać, żeby się nie denerwować. Najbardziej szkoda mi Lechii i nie nie jestem jej kibicem - chodzi mi tylko o puchary. PP kluby u nas nie traktują poważnie powinni to miejsce zapodać do ligi.

 

Z kolei co do Lecha to może jak się sprężą to osiągną 4 rundę el. LE, ale tam już myślę szanse są niemal zerowe, no chyba, że wylosją jak Legia coś a'la Dundalk :)

 

Legia no cóż, jak znów nie wylosują czegoś pokroju Dundalk to nie mają żadnych szans na awans. Bądźmy realistami.

 

Patrząc więc relanie jak Legia będzie grała w grupie w LE to powiniśmy się cieszyć, bo w tym sezonie (jak co roku w sumie) 2 miejsca w LE oddaliśmy walkowerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...