Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ja jego opinia się od nie przejmuje jakbyś czytał wielokrotnie to podkreślałem. Ja bym powiedział więcej ta forma kontrowersji z L+ Extra jest bez sensu, bardziej ciekawsza jest forma w Po Godzinach czyli omawianie przepisów na podstawie wybranych sytuacji, na pewno też bez problemu znalazło się kilku lepszych byłych sędziów do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regres Zagłębia jest niesamowity, a ja trzymam kciuki za Ruch, choć z punktu widzenia finansowego to ich dawno w lidze być nie powinno.

@Madek

Z całą sympatią, ale ja nie chcę Jagi w pucharach. Przecież to dla Was pocałunek śmierci, a ja Ci dobrze życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch już dawno powinien być wywalony z ligi za wszelakie nieprawidłowości finansowe. Ich stadion też woła o pomstę do nieba. Zawsze ciągnięci za uszy i utrzymywani w lidze za wszelką cenę przez trzęsących PZPN-em, śląskich związkowych aparatczyków. Tzw baronowie. Mam nadzieję, że w tym roku skończy się ten kabaret, chociaż kto wie, czy jak będą na miejscu spadkowym, to nie zaczną się wałki z licencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak byłoby remis bo bramka Jagiellonia  wynikała z rozluźnienia po golu Korony a co ważniejsze za [beep]two Probierza się płaci. I nie Kwiatkowski a jak już to Siejka.

I co ma piernik do wiatraka? Błąd sędziego, to błąd sędziego. Jednym się gwiżdże karnego, którego nie było, a nawet dwa, a innym bramki z metrowego spalonego się dorzuca.

 

Jagiellonia dzisiaj na wygraną nie zasłużyła, czekamy co pokażą pozostali, bo całą trójkę na L czekają niełatwe mecze.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma bo nie wiem czy zauważyłeś ale jeśli sędzia nie jest pewien decyzji to podejmuje zawsze  tą na niekorzyść takich trenerów jak Probierz. Ale gość chyba nigdy tego nie zrozumie, że tymi bzdurami jak przed meczem sobie tylko szkodzi.

 

To co gra Korona to szok ale chyba perspektywa poukładania w klubie na nich podziałała.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...