Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie, może ogólna wizja Mioduskiego jest zbieżna z tym co robi prezes ale to on rządzi na co dzień. Mioduski nie angażował nigdy się w klub, tylko w ECA i Akademię.  Zresztą pisałem wyżej o robieniu Ajaxu i gdyby to on rządził to w klubie nie byłoby Czerczesowa, Magiery, Vadisa czy powrotu Radovica itd wszystko rozbija się o szczegóły.  Największą zaletą Leśnodorskiego jest to, że on podejmuje czasem decyzje na granicy absurdu czy ogromnego ryzyka biorąc na siebie ogromną odpowiedzialność za wszystko, klub to nie korpo i taki styl zarządzania nigdy się nie sprawdza a taka przebija się wizja Mioduskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Pogoń - Jagiellonia może potoczyć się różnie. Drużyna z Białegostoku w tym roku dwa wyjazdy, oba wyraźnie przegrane (0:3 z Lechią i 1:3 z Wisłą w Krakowie - gol honorowy w końcówce). Chociaż jesienią na wyjazdach potrafili grać.

Lech nie powinien mieć problemów z Łęczną. 

Nie zapominajcie, że w dole tabeli też liczy się każdy mecz, nawet drużyny, które nie mają szans wskoczyć do ósemki, muszą walczyć o jak najlepszą pozycję wyjściową przed rundą finałową. Zostało 5 kolejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Pogoń jest ewidentnie pod formą w odróżnieniu od Jagi. Ja chciałbym przełamania drużyny ze Szczecina, bo sentyment pozostał(kiedyś to były mecze przyjaźni z Legią), ale patrząc na ich aktualną formę marne szanse. Patrząc z punktu widzenia Legii i Jagi, potknięcie Lecha byłoby miłym prezentem, a Łęczna ostatnio nie gra źle, choć przyznaję, że nawet remis w Poznaniu będzie sensacją. Jeśli Legia zagra konsekwentnie z tyłu i w pomocy, to tacy artyści jak Odidja czy Rado spokojnie coś wymyślą i nawet Kuciak nie pomoże. Nie zapominajmy też, że do zdrowia wraca "fatalny" Kucharczyk. To może być tajna broń w Gdańsku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czerwona kartka mocno naciągana, spokojnie wystarczyłaby żółta. Ciekawe jest to, że Pogoń lepiej grała jak przeciwników było 11. Inna sprawa, że tak przeze mnie chwalony ostatnio Sheridan zmarnował fantastyczną okazję.

Dziś hit Lechia- Legia i szykuje się niesamowita frekwencja, podobnie jak w Poznaniu. Oby te mecze nie zawiodły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mega sensacja, bezbramkowy remis Lecha z ostatnim Górnikiem Łęczna.  Korona rozprawiła się 3:0 ze znajdującą się już na miejscu spadkowym Cracovią.  Czekamy na wieczorny hit kolejki. Jestem za remisem drużyn na L.

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...