Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawaliła obrona dwukrotnie pozwalając, żeby Hamalainen wyszedł na czystą pozycję. Po tym meczu absolutny zakaz gry Masłowskiego i tak Legia grała w 10- jego nie było na boisku. Jak zwykle każdy polski gracz przychodzący do Legii musi mieć co najmniej 6 miesięcy na aklimatyzację(tak było z Jodłowcem czy Brzyskim). Miejmy nadzieję, że kontuzja Żyry nie będzie poważna. Duda potwierdził, że to jest mega utalentowany zawodnik, a Berg musi przeprosić się z Sa, bo nie ma alternatywy. Gratulacje dla Lecha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia to potENga

 

Wszyscy w Warszawie uroili sobie, że Legia jest Realem Madryt czy Barceloną. Kołtoń obstawiał pewną wygraną Legii, Mielcarski to samo. Borek, że robi łaskę kibicom Lecha typując remis. Tymczasem ta ich wielce potęga ma 3 pkt przewagi a skoro to taka potęga to czemu nie 20? Wisła przez kilka lat to naprawdę dominowała a Legia? Fart, sędziowie itp. Jestem oburzony ta medialną propaganda wielkości Legii. Jedyny Wojciech Kowalczyk mówi prawdę o Legii.

 

Tutaj do Legii

http://kkslech.com/2015/03/22/na-zywo-l ... z-od-1635/

 

PS. Legia to potENga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia to potENga

 

Wszyscy w Warszawie uroili sobie, że Legia jest Realem Madryt czy Barceloną. Kołtoń obstawiał pewną wygraną Legii, Mielcarski to samo. Borek, że robi łaskę kibicom Lecha typując remis. Tymczasem ta ich wielce potęga ma 3 pkt przewagi a skoro to taka potęga to czemu nie 20? Wisła przez kilka lat to naprawdę dominowała a Legia? Fart, sędziowie itp. Jestem oburzony ta medialną propaganda wielkości Legii. Jedyny Wojciech Kowalczyk mówi prawdę o Legii.

 

Tutaj do Legii

http://kkslech.com/2015/03/22/na-zywo-l ... z-od-1635/

 

PS. Legia to potENga

Mimo, że kibicuję Legii to potrafiłem pogratulować Lechowi zwycięstwa, a przez Ciebie przebija szowinizm. Zresztą we wszystkich postach się ośmieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda potwierdził, że to jest mega utalentowany zawodnik, a Berg musi przeprosić się z Sa, bo nie ma alternatywy. Gratulacje dla Lecha!

Duda może i jest utalentowanym zawodnikiem, ale widać że bez Radovica już sobie tak nie radzi co było widoczne w poprzedniej rundzie.

No i oczywiście to dobry wynik dla atrakcyjności ligi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorża sprawdza się w Lechu. Za to Legia powinna powoli myśleć o zmianie trenera, bo z Bergiem zbyt wiele nie ugra, a zawsze może się jeszcze skompromitować odpadając w półfinale PP, z Podbeskidziem. Najtrafniejszym wyborem byłby wg. mnie - Dariusz Wdowczyk, chociaż Urban ewentualnie może okazać się też dobrym posunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za wszystkie polskie zespoły. Mam nadzieję, że Legia zagra w fazie grupowej LM, a Lech i Lechia w fazie grupowej LE :). Jestem przekonany, że to byłby świetny impuls dla całej ligi..

A dlaczego nie Lech w LM a Legia w LE?

To Lech ogrywa M.City i Juventus a Legia tylko słabiaków. A jak mają zagrać z jakimś średniakiem: Ajax, PSV, Lazio to zawsze baty!

Z takim podejściem polecam Ci stronę

www.93lecha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po tym co ostatnio pokazuje Legia i Lech, to mam wrażenie, że na Ligę Mistrzów poczekamy jeszcze minimum 10 lat. :) Wczoraj wygrał Lech, ale obydwa zespoły zagrały padakę....... ;) Przyjdą eliminacje Ligi Mistrzów, to drużyna z Azerbejdżanu zleje naszego mistrza Polski, tak to widzę na dzień dzisiejszy, niestety. Legia mocno obniżyła loty w porównaniu do jesieni. Lecha trudno chwalić za jeden mecz, który i tak słaba Legia przegrała na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety muszę się zgodzić. Przegrywamy finansowo nie tylko z mocniejszymi ligami z Europy Zachodniej, ale nawet z drugą ligą chińską. Ja jednak jestem optymistą(bo co innego mi zostaje)- Legia pokazała już w tym sezonie, że potrafi grać z bogatszymi, a i Skorża trenując Legię odnosił sukcesy w europejskich pucharach. Oby tylko w Europie nie grały kluby typu, bez urazy dla ich kibiców, Jagiellonia, Górnik Zabrze czy Śląsk. Tu mamy prawie pewny brak sukcesów. Nie widzę innych kandydatów jak Legia, Lech i Lechia- to one mają najsilniejsze kadry i przynajmniej teoretycznie największe szanse w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe słowa Michała Probierza o pracy w Wiśle Kraków:

 

- Przed przyjściem do klubu usłyszałem, że Wisła jest jak luksusowy samolot, w którym wciąż się wymiotuje. Drużyna przechodziła trudny okres, bo po Kaziu Moskalu, który jest raczej spokojny, przyszedł [beep]yk. Dla mnie to było śmieszne, gdy jeden z zawodników mówił, że za dużo wymagam, bo chcę, żeby bronił i atakował - wyjawił szkoleniowiec.

źródło: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... uje/t1yr5g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Wiśle zawodnicy rządzą -zwalniają trenerów, zatrudniają, co widać... Od czasów Petrescu nic się nie zmieniło. Ja czekam na to co osiągnie w Lechu Skorża, bo mam wrażenie - chciałbym się mylić, że tam brakuje graczy, którzy mają wielkie ambicje i potrafią pociągnąć drużynę do sukcesów, a nie tylko brać pensje i się zadowalać drugim - trzecim miejscem w lidze. Do tego w lipcu-sierpniu otrzymywać oklep od amatorów w europejskich pucharach. Przez najbliższe miesiące Lech zostanie zweryfikowany - rewanż z Błękitnymi, końcówka sezonu w Ekstraklasie, potem w lato mecze w Europie. Zobaczymy co osiągnie Skorża i czy będzie postęp w porównaniu do Rumaka.

 

Jutro Wielka Sobota, zapowiadają się cztery ciekawe mecze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo święta. Powiesz że u nich tak samo. No ale wiadomo o co u nas chodzi. My jesteśmy inni, Naród Wybrany, obchodzimy święta bardziej niż ci bezbożnicy z zachodu. Dla nas to jest głębokie przeżycie duchowe itp. Oczywiście ja się tak nie zapatruję, ale takie jest w Polsce ogólne rozumowanie. Jak by były mecze, to by pewnie jacyś oburzeni ludzie na pewno się u nas znaleźli, że grają w świąteczną niedzielę. Więc dla uniknięcie tego organizacje sportowe, instytucje państwowe itp. tak się boją, że wolą już odpuścić to i się nie narażać. Śmigus-dyngus to już drugi, luźniejszy dzień świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by były mecze, to by pewnie jacyś oburzeni ludzie na pewno się u nas znaleźli, że grają w świąteczną niedzielę.

A nie pomyślałeś, że "grajkowie" też chcą z rodzinami po świętować. Słusznie zauważasz, że jak święta, to święta z rodziną to polska tradycja, którą potwierdzają przeprowadzane co roku badania, że w świątecznych obyczajach Polaków od lat nic się nie zmienia. Ale to chyba dobrze, że jest taka wyjątkowa okazja, by zacieśnić rodzinne więzi, budować międzypokoleniowe mosty i tworzyć swoje własne rodzinne tradycje świąteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wszyscy będą mieć taką możliwość aby świętować z rodziną :)

"Jedziemy do Białegostoku po trzy punkty. Ja osobiście przygotowuję się do tego meczu jak do każdego innego. Pogodziłem się z faktem, że święta spędzę poza domem” – stwierdził zawodnik Wisły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałek chyba należy do grona tych trenerów, którzy są świetni, ale w średnich i słabych klubach. Rumak to samo, w Lechu tragedia, a w Zawiszy może być zbawcą. Z Ojrzyńskim by pewnie było to samo.

 

Rumak w Lechu tragedia? Spisywał się solidnie, on ogólnie jest dobrym trenerem. Nigdy nie rozumiem co ma piernik do wiatraka? Przecież w Zawiszy ułożył sobie zespół, który wygrał z Lechem, Ruchem itp. Równie dobrze w innym klubie mógłby to zrobić. Po prostu Trener musi mieć komfort pracy i materiał. W Zawiszy Mariusz od Osucha to dostał. .w Lechu brakowało materiału. Bez porządnego napastnika ciężko coś zrobić. Obrona za Rumaka tez najlepsza nie była, ale pojawili się Douglas, Arajuuri i Skorża ma już łatwiej w pracy. Ale napastnika nadal brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, jak na markę drużyny. Tu się zgadzam, że ci piłkarze, których miał w Lechu są bez jaj, bez charakteru, jak już w innych wątkach pisałem. Jego z kolei charakterek nie pomagał, bo nie dość że drużyna po nim nie płakała, to tez inni ludzie w klubie nie żałowali że odszedł. W Lechu był trenerem 2.5 roku, więc też trudno pisać, że nie miał czasu na ułożenie drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...