Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to dziwne, że piłkarz chce zarobić? Idzie tam gdzie spełnią jego warunki.Lech się na nie zgodził.

To nie [beep]ość nie pozwoliła na transfer do Legii, a głupota byłego dyrektora sportowego M.Trzeciaka.Sprowadził Mikela Arruabarrene i stwierdził, że kolejny napastnik nie jest im potrzebny.Co było dalej to chyba wiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@El Loco Na Brasileirao.blox.pl są o nim informacje prawdziwe, nie to co mówi Kołtoń i spółka. Z tym szrotem przesadziłem, ale jakimś niesamowitym graczem to on nie jest. Grał raczej w Mistrzostwach Stanowych. W lidze zagrał ostatnio cały mecz i jest z tego powodu... bardzo zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El Loco Na Brasileirao.blox.pl są o nim informacje prawdziwe, nie to co mówi Kołtoń i spółka.

Tak to jest jak się słucha "expertów" :/

 

Dziś kontrakt z Legią podpisał kolejny zawodnik.Manu się nazwya i bedzie grał z numerem "9" :D A to oznacza, że z klubem żegna sie B.Grzelak :D Papa Bartuś :mrgreen:

 

Pojawiła się też plotka, że do Legii może przyjść niejaki Marlos, piłkarz Sao Paulo.Nie oglądam za bardzo ligi brazylijskiej, ale opinie o nim są bardzo dobre, wiec to musi być ciekawy zawodnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na pewno jego ilość występów wygląda lepiej niż u Mzengi. :D Trochę w tym sezonie gra. Jak na naszą kopaninę powinieni być niezły. :D A Tak w ogóle to chcą go kupić czy wypożyczyć? No i podobno ostatnio łupnął 2 asyste (niestety w meczu z Gremio...). Nie wiem, bo nie oglądałem - nie było mnie w domu. Do tego byłem zmęćzony, a w kablówce SK nie mogłem znaleźć... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan zwróć uwagę jak zagrała Szwajcaria a jak my. My wyszliśmy z ofensywnym nastawieniem tym samym dając Hiszpanom dużo miejsca na krótką grę a Hiszpanami nie jesteśmy i tak musiało się skończyć. Szwajcarzy byli ustawienie tak taktycznie aby neutralizować grę Hiszpanów, co im niezłe wychodziło i na grę z kontry. Gdyby próbowali grac tak jak my dostali także by kilka goli. A ja się ciesze, że przegraliśmy tak wysoko, bo pokazuje to wszystkim ile musimy pracować przed Euro. I to jest chyba celowe założenie Smudy na ten etap przygotowań, że w każdym meczu próbujemy grac ofensywnie a na pewno wnioski po meczu z Hiszpanią będą o wiele lepsze niż po meczu z San Marino. I na pewno za rok czy tuż przed Euro taktykę będziemy dobierać do rywali.

I w/w mecz pokazuje, czym jest taktyka i realizacja założeń taktycznych w piłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ciekawi zawodnicy. Ale czy się sprawdzą to zobaczymy. Jedno co cieszy, to są zawodnicy z charakterem z cechami przywódczymi, ludzie którzy grali w klubach z dużą presją i radzili sobie tam a do tej pory takich ludzi brakowało w Legii. W poniedziałek pewnie oprócz Antolovica mają być także zaprezentowani Kislak i Tshibamba i to będzie praktycznie koniec transferów. Priorytetem zostanie jeszcze tylko środkowy obrońca który ma być testowany w Grodzisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym transferem ma być młodzieżowy reprezentant Argentyny, piłkarz mistrza tego kraju Alejandro Cabral :) CV jak na polską lige ma imponujące.

Priorytetem zostanie jeszcze tylko środkowy obrońca który ma być testowany w Grodzisku.

Ten testowany obrońca to prawdopodobnie Serge Wawa Sfondo ze szkółki ASEC.Młodzieżowy reprezentant WKS.Wybrali dobry kierunek :) Jeśli gdzieś mają być talenty w zasięgu finansowym Legii to właśnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła wzmacnia się w najlepsze.Właśnie odszedł z niej do PSV Eindhoven najlepszy stoper w lidze - Marcelo.Wcześniej stracili Głowackiego, a w zamian za tych zawodników przyszli Kowalski i jakiś no name Bunoza.Narazie to wygląda tak, że klub popada w przeciętność.Jak zwykle transfery na ostatnią chwilę.A w Legii właściwie kompletowanie zespołu się skończyło.Ostatnim transferem może być Tshibamba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...