Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wygrana Zaglebia, najlepszej druzyny wiosna.Do tego Ilian Micanski jest w rewelacyjnej formie i tak sobie pomyslalem, ze mozna dac mu obywatelstwo i niech strzela dla Polski :D Jest u nas juz 6 lat, swietnie zna jezyk polski, wiec z obywatelstwem nie byloby problemu.Jak juz dawac to komus takiemu.Ilian w formie gorszy od Lewego nie jest, a ze ma nosa do strzelania bramek to pokazywal nie raz.Mial poprostu pecha, ze czesto trafial na Smude, a ten za nim nie przepadal :)

No to jak ma grać w reprezentacji, skoro trenerem jest Smuda, który nie przepada za nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Legi z Lechia naprawde sie ogladalo z przyjemnoscia. Duzo bramek otwarta gra takich spotkan chcialbym ogladac wiecej na naszych boiskach ligowych. Po pierwszych dwuch bramkach Lechi myslalem, ze juz po meczu patrzac na ostatnie wyniki Legi sadzilem, ze sie zalamia a jednak sie mylilem. Lechia przegrala chodz zagrali ciekawa otwarta pilke i w koncu Legia pokazala, ze maja mozliwosci, potencjal a przede wszystkim harakter i determinacje do tego zeby z wyniku 2:0 wyciagnac na 2:3. Dzis Polonia Bytom zagra z Wisla, bardzo ciekawi mnie jak po przegranej w Pucharze Polski zaprezentuje sie Wisla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puscil poprostu "Przyrosia", a nie zadnego "Pawelka","Cabaja" czy "Borubara" :P

 

Znalazlem w sieci cos ciekawego.Okazuje sie, ze sedzia dzisiejszego hitu Lech-Legia ma ogromne szczescie i wzbogacil sie o niezla sumke :lol:

http://w826.wrzuta.pl/audio/9jSdOfLceJV/siejewicz

Wstyd przyznac sie, ze pracuje sie w ogolnie "szanowanym" zawodzie sedziego :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o meczu Lech-Legia ? Jak dla mnie byl to naprawde hit tej kolejki, chodz raczej jednostronny. Wydaje mi sie, ze o tytul powalcza Wisla z Lechem reszta raczej sie nie bedzie liczyc. Lech w tej rundzie pokazuje prawdziwa klase az milo sie oglada ich gre co prawda Wisla prowadzi w tabeli, ale widac ze gra ich meczy zreszta nie tylko ich, ale tez kibicow :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg portalu goool.pl nowym trenerem Legii od przyszlego sezonu bedzie Maciej Skorza :) Jesli to prawda to w koncu w Warszawie bedzie trener, z ktorym mozna cos osiagnac i budowac mocna druzyne.Wszedzie gdzie Skorza pracowal osiagal sukcesy.To bylby najlepszy mozliwy wybor, bo raczej na dobrego trenera z zagranicy ich nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków zostaje przesunięty na niedzielę tj. 18 kwietnia 2010 r.Godzina 17

 

 

Matka Kibica Lecha o narkotykach na stadionie w Poznaniu

 

Zakłada szalik nawet latem, po powrocie z meczu jest dziwnie podekscytowany i rozmawia z kolegami o nowej trawie na stadionie przy Bułgarskiej – oto kibic Lecha – narkoman.

 

Po głośnych publikacjach „Gazety Wyborczej” o tym, że kibice Kolejorza to mafia, która na meczach handluje narkotykami, rozpętała się głośna dyskusja. Dziesiątki tysięcy poznaniaków, którzy chodzili i chodzą na mecze Lecha, a jakoś nigdy nikt im narkotyków nie próbował sprzedać, teraz śmieją się z dziennikarzy GW, ale oto mamy dowód, że „Wyborcza” pisała prawdę. Pani Hania z Łazarza napisała taki oto list do redakcji, który zupełnym przypadkiem trafił do Zenona Zabawnego:

 

„Droga redakcjo!

Bardzo dziękuję za artykuł o narkotykach na stadionie w Poznaniu, bo dopiero on pomógł mi rozwiązać zagadkę, jaką było dziwne zachowanie mojego syna.

 

Otóż, mój 17-letni Pawełek jakiś czas temu wybrał się na mecz Lecha w Poznaniu i tak mu się spodobało, że zaczął chodzić na wszystkie mecze. To kompletnie go odmieniło. Nagle mecze stały się dla niego ważniejsze od oglądania ulubionych seriali i filmów w telewizji (opuścił nawet „Władcę pierścieni” na TVN!) – na całe sobotnie wieczory znikał, jadąc na stadion, tłumacząc, że taki mecz to dopiero jest coś.

 

To nie wszystko. Zauważyłam, że po powrocie zachowywał się bardzo dziwnie. Czasem wracał dziwnie pobudzony, podekscytowany, coś sobie podśpiewywał pod nosem, a innym razem bywał całkiem załamany, wkurzony i zirytowany. Już ta huśtawka nastrojów zaczęła budzić mój niepokój. Jakby tego było mało, Pawełek wychodząc z domu, zaczął zakładać na siebie niebiesko-biały szalik i co ciekawe ubierał go nawet, gdy było upalne sierpniowe popołudnie! Teraz już wiem, że to po narkotykach dostaje się takich zimnych dreszczy.

 

Do tego narkotyki spowodowały u niego jakieś homoseksualne skłonności. Kilkakrotnie słyszałam, jak mruczy pod nosem coś w rodzaju „Moja jedyna miłość to kolejorz” – udało mi się ustalić, że pracownik kolei, który uwiódł mojego syna ma naprawdopodobniej na imię Lech. Jako światła obywatelka czytająca „Gazetę Wyborczą” wiem, że homoseksualizm jest zupełnie normalny, ale fakt, że wcześniej interesował się dziewczynami trochę mnie zdziwił.

 

Podejrzenie, że może chodzić o narkotyki, potwierdziło kolejne zdarzenie. Pewnego wieczoru wyszłam do sklepu po masło i zauważyłam grupkę idącej młodzieży. Wszyscy krzyczeli, wymachiwali szalikami i podskakiwali w jakimś narkotycznym zwidzie. Z przerażeniem zauważyłam, że jednym z tych naćpanych młodzieńców jest mój Pawełek!

 

Mimo poważnej rozmowy syn zaprzecza, że chodzi na mecze, bo może tam kupić narkotyki, ale sama go przyłapałam, jak rozmawiał z kolegą przez telefon i w pewnym momencie powiedział „A wiesz, że na mecz z Legią ma być nowa trawa?”

 

Teraz po artykułach „Gazety Wyborczej” mam już pewność. Mam nadzieję, że ujawnione fakty pomogą w likwidacji rozgrywek piłkarskich w Polsce. Przecież nie ma co się oszukiwać – jeśli ktoś lubi oglądać mecze piłkarskie, musi być narkomanem!

 

Pozdrowienia dla redakcji

 

Pani Hania z Łazarza”

 

Mam nadzieję, że wkrótce redaktorzy "Gazety Wyborczej" znajdą kolejne dowody, że my tu w Poznaniu na te mecze chodzimy po narkotyki, a nie sportowe emocje.

 

 

Co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe mecze 24. kolejki:

 

22 kwietnia (czwartek):

(19:00) Piast Gliwice - Polonia Warszawa

 

27 kwietnia (wtorek):

(16:45) Lechia Gdańsk - Polonia Bytom

(18:45) Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

(19:00) Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

 

28 kwietnia (środa):

(18:45) Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

(18:45) Korona Kielce - GKS Bełchatów

 

Nowe terminy 25. kolejki:

 

18 kwietnia (niedziela):

(12:30) Polonia Bytom - Cracovia

(14:45) Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

(14:45) Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

(17:00) Wisła Kraków - Lech Poznań

(17:00) Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów

(19:15) Odra Wodzisław - Polonia Warszawa

 

19 kwietnia (poniedziałek):

(17:45) Arka Gdynia - Korona Kielce

(20:00) Legia Warszawa - Piast Gliwice

 

źródło: 90miniut.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN - nie oglądam, GW - nie czytam i tyle w temacie. To co GW odwala ostatnio to to się nawet do najgorszego brukowca nie nadaje... ITI i GW to jedna rodzina (czyt. PZPN) Choć ten artykuł to tylko żart, to biorąc pod uwagę kompetencje niektórych dziennikarzy z GW, wzięli by to za prawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...