Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I po co walisz takie bzdety jak dobrze wiesz co tam się dzieje..u was na kurniku bilety kosztują od 10 do 40 złotych na najlepsze mecze :/

Cenzura flag i ceny biletów jak na ligę w której mamy trzy drużyny w Lidze Mistrzów :?: Brak słów.. :lol2:

Niedługo będziemy zostawiać szaliki z herbem Legii w depozycie bo nie ma na nich trumny...

Better Dead Than Red :evil:

Po tym co widziałem wczoraj nie mam zamiaru pojawić się na Ł3 do meczu z sąsiadką. Tylko wyjazdy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła pokonała Jagielonię 2:1 po bramkach Diaza w 22 i Pawła Brożka w 30 minucie, dla Jagiellonii trafił Jezierski w 82 minucie. Ruch Chorzów sprawił niespodziankę i pokonał Polonię Warszawa 2:0 po bramkach Sobiecha w 38 i Niedzielana w 74 minucie. Kolejny mecz przegrała Odra Wodzisław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wyniki wczorajszych spotkań :

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1)

0:1 - M.Gancarczyk 45'

1:1 - Rogalski (k.) 55'

Korona Kielce - Cracovia Kraków 1:1 (0:1)

0:1 - Matusiak 13'

1:1 - Edi 47'

 

Po długiej przerwie bramkę w Ekstraklasie zdobył Matusiak, a Lechia mimo, że miała kilka doskonałych okazji tylko zremisowała ze Śląskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się kompromituje? Tym, że ma słabego trenera ? Z Zielińskim na pewno nic nie osiągną.

 

A co to Legii. Co Legia ma osiągnąć z tak nieudolnymi działaczami ? Ciekawe rzeczy w wywiadzie mówi Augustyn i jak najbardziej prawdziwie.

Ile dobrych transferów Legia wykonała w ciagu ostatnich 2 sezonów.

Tito, Cumbev, Rocki, Aru, Inaki Descarga, Ostrowski, Komorowski, do tego dodać Ekwueme i Grzelaka. to totalny szrot nie na Legie.

Niby doszedł Iwański ale to nie jest gracz na lidera Legii. Maciek jest dobrym zawodnikiem ale nie mam takich predyspozycji jak miał Bury, nie potrafi być liderem na boisku czy też wygrywać meczy.

Giza to samo co Iwański.

Inaki Astiz, też na pewno transfer na plus.

Nieudolność działaczy i ich bezsensowna polityka transferowa tp jest odpowiedz na twoje stwierdzenie.

 

W Legii jest brak zawodników na odpowiednim poziomie. Nie ma lidera był Vukovic pozbyto się go jak psa, byl Bury który może miał słabszy okres ale warto moim zdaniem było dać mu szanse a nie skazywać na banicje myślę tu o kadencji Urabna bo był to zawodnik o dużych predyspozycjach co pokazał mistrzowski sezon, samą końcówkę w Legii gdzie dostał wkoncu szanse miał dobrą. Podobnie było z Edsonem który mimo, słabej dyspozycji był o niebo lepszy niż Ostrowski.

To samo ROger którego potraktowane równie jak psa ale on odbił sie czkawką i odszedł za grosze bo chytry traci 2 razy, A rok temu z 1,5 mln Euro Legia dostała by spokojnie za niego.

Legia sukcesywnie się osłabia nie robiąc żadnych transferów podnoszących wartość zespołu.

Co lepsze ci nieudolni działacz+ trener mieli na obozach kilku niezłych graczy ale uznali, że byli oni za słabi jak Parker, Adrejev, Osei który jakoś latem wyjechał do Izraela a w Legii Trzeciak gadał jakieś bajki dziwne o problemach z wizami itd. Dopóki w Legii nie zacząć grać prawdziwi gracze Legia będzie przeciętnym klubem i w Europie nic nie powalczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia sukcesywnie się osłabia nie robiąc żadnych transferów podnoszących wartość zespołu.

Dzis kolejnym mogl byc Radovic, na szczescie ktos poszedl po rozum do glowy i go nie puscili.

Co lepsze ci nieudolni działacz+ trener mieli na obozach kilku niezłych graczy ale uznali, że byli oni za słabi jak Parker, Adrejev, Osei który jakoś latem wyjechał do Izraela a w Legii Trzeciak gadał jakieś bajki dziwne o problemach z wizami itd. Dopóki w Legii nie zacząć grać prawdziwi gracze Legia będzie przeciętnym klubem i w Europie nic nie powalczy.

Akurat za to trzeba winic tylko i wylacznie trenerow.To oni przeciez decyduja czy ktos nadaje sie do zespolu czy nie.Na dobrych dobrych pilkarzy za friko trafic ciezko, ale byla szansa zeby tacy trafili do Legii.Ale dzieki naszym "fachowcom" maja szanse zrobic kariere :D Obecnie Parker i Osei sa w Twente a Andreev w Almerii.Kiedys byla szansa pozyskac wowczas 18-letniego Zorana Tosicia, ale dzialaczom szkoda bylo wydac 700 tys. euro, no a przed tym sezonem Man Utd zaplacil za niego 700 tys. euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby wrocil do Legii.Robil niezle transfery mimo niewielkich pieniedzy, ktore sie sprawdzily.Mial male wpadki, ale ich z klubu sie pozbyl.Moim zdaniem jeden z lepszych, jesli nie najlepszy dyrektor sportowy w polskiej lidze.A Pana Trzeciaka za hiszpanski szrot powinno juz dawno w Warszawie nie byc.Mam nadzieje nastapi zmiana na tym stanowisku i jeszcze w tym sezonie bedzie Mistrzostwo Polski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze miec wlasne zdanie :D Jak mam takie, ze Łysy to dobry dyrektor sportowy, a juz napewno lepszy od Mirka.Jesli mnie pamiec nie myli to sprowadzil na Ł3 Fabianskiego i Janczyka, za ktorych ladnych kilka milionow euro wpadlo.Dzieki temu Panu Wisla napewno tez niezle zarobi na Marcelo, Diazie czy Kirmie.Raczej Trzeciak tyloma dobrymi transferami pochwalic sie nie moze :wink:

Wogole funkcja dyrektora sportowego to bezsens to trener powinien decydować jakie nazwiska chce.

Polska to nie Anglia i raczej w najblizszym czasie sie to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super 2 transfery. Tyle to i Trzeciak zrobił Zapominałeś chyba o Chmiescie, Danielu Cruzie, Klacie, Ghanenie, Zjawińskim.

Ja nie wiem jaki sukces w transferach np Janczyka do CSKA gdzie to był interes życia Trzeciaka, że udało mu się wepchnąć wadliwy towar za taka kasę.

Bednarz nic nie zrobił w Legii a także nic w Wiśle. Bo jakoś transfer Marcelo to żadna rewelacja bo nie był to piłkarz anonimowy na brazylijskim rynku, to samo Kirm w Słowenii. Przez okres pracy w Wiśle nie znalazł ani wysokiego napastnika ani bramkarza gdzie od lat Skorża głosi takie zapotrzebowanie.

Z Legii został dosłownie wygoniony z całym szacunek wole już Trzeciaka niż Bednarza który także jest dla mnie słabym dyrektorem sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...