Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Niemeczech nie ma dopingu??? Z Anglią to się zgodzę, bo tam moze jest grupa ktora cos tam stara sie spiewac, ale to jest ułamek procenta i ich na stadionie nie słychać. Są zagłuszani przez piszczące pikniki. Bardzo ciekawą notkę przeczytalem na blogu Rafała Steca.

http://rafalstec.blox.pl/2007/11/Dumne- ... tywne.html

 

A wracając do tematu, to proponuje załozyc nowy temat i przeniesc tam ostatnie posty dotyczące spraw kibicowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja i tak jak zawsze mam nadzieję... Może w tym roku Wisla zawita do LM :jupi: Ale szansa jest baardzo mała :( Odchodzą przecież Zieńczuk i Baszczyński. Trzeba na ich miejsce kogoś sprowadzić. A co powiedzielibyście na coemback Żurawskiego? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brożek pewnie tez odejdzie jeśli chce coś osiągnąć na zachodzie, Boguski ma sporo ofert. A mówiąc szczerze to jedynie dwóch napastników z ligi jest w stanie zastąpić Brożka Lewandowski i Chinyama ale żaden z nich nie trafi pod wawel. Garguła zanim dojdzie do pełni dyspozycji minie pół roku.

Rywala po drodze na pewno są w zasięgu ale czy tak się stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żurawski raczej nie wróci do Polski, jest w słabej formie, podobno trener Franciszek Smuda ma wyjechać do Japonii i trenować jeden z tamtejszych zespołów.

Wczoraj w Cafe Futbol Smuda powiedzial, ze z ta Japonia to nieprawda. Ale za to potwierdzil zainteresowanie jego osoba Energie Cottbus i Red Bull Salzburg.

 

A co do transferow Wisly to jestem pewnien, ze Cupial w tym roku tez nie da nawet zlotowki na transfery. Znowu beda sprowadzac dziesiatki zawodnikow na testy z III ligi brazylijskiej, ktorych i tak odesla po 2 dniach do domow.

W zimie mieli okazje sprowadzic Felixa Dja Ettien'a, zawodnika, ktory rozegral 300 meczow w Primera Division i reprezentowal swoj kraj, ale szkoda im bylo wydac 300 tys euro na kontrakt dla niego.To i tak mniej niz dla drewnianego Lobodzinskiego.

Bez wzmocnien na Lige Mistrzow szanse sa niewielkie, jednak mimo tego ze jestem kibicem Legii to zycze Wisle awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Loco Da Ettien to był po prostu szrot taki sam jak Descarga. I nie zagrał 300 meczy w Primera Division a 300 meczy meczy łącznie w Primera i Secudna Division. Z reszta obaj grali w jednym klubie. To nie byłoby wzmocnienie dla Wisły bo pozycja defensywnego pomocnika jest dość dobrze obsadzone po zatem płacenie komuś ogromnej kasy nie mając co do niego pewności mija się z celem. Z Felixem byłoby tak samo jak z kapitanem tego Levante w którym grał a chyba widziałeś co w meczu Wisła - Legia robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁKS nie dostanie licencji, decyzja komisji licencyjnej jest nieodwołalna i nie podlega apelacji tak przynajmniej wynika z przepisów PZPN, ale ja będzie to zobaczymy.

Licencje już praktycznie ŁKS dostał po lobbingu jednego z Łódzkich działacza związkowych. Tylko w Polsce nawet decyzje ostateczne można zmienić ale cóż ... Cyrk dalej jak był tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁKS nie dostanie licencji, decyzja komisji licencyjnej jest nieodwołalna i nie podlega apelacji tak przynajmniej wynika z przepisów PZPN, ale ja będzie to zobaczymy.

 

Przypomnijcie sobie początek i koniec tej niedawnej afery :lol2:

:arrow:http://www.sport.pl/pilka/1,82314,5261718,Decyzje_PZPN__Polonia_Bytom_bez_licencji__Piast_Gliwice.html :roll:

Z przepisów PZPN nigdy nic nie wynika :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka Tv pokaże baraże o utrzymanie? z tego co wiem canal + zakonczył definitywnie przekaz i pozegnał się z kibicami do nastepnego roku czyżby TVP Sport?

Baraże pokaże oczywiście Canal Sport HD- terminy wyznaczone 13.06 i 17.06., jeżeli nie będą mieszać za bardzo z ŁKS-em ( a na pewno będą ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...