Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jak patrzę od 3 lat na Legię to chce mi się ( nie powiem co ...) :/

Gdyby nie Roger ( który nie ma z kim grać ) i mający przebłyski formy czasem Giza - Legia i mówie to bez przesady miała by najgorszy kadrowo zespół w Polsce ....

Najlepszy i tak jest ich napastnik , fantastyczny Chinyama ... :lol2:

Piłkarzyk, który na 10 strzałów 1 trafia w światło bramki a partnerów z drużyny to nie widzi , chociaż mieliby przy sobie race ...

 

Jestem pewny , że piłkarzyk ten nie grał by w podstawowym składzie w żadnej z pierwszo-ligowych lig w Europie ( oczywiście mam na myśli tych lepszych od Polskiej, a więc ponad 15 lig )

Jak ma grać tak jak gra - to niech już zostanie w tej Legii :mrgreen: , która nie ma i nie miała zespołu dobrego już od 10 lat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada jednym słowem to co się stało w Sosonowcu. Inaczej nie da sie tego określić, za to co zrobił dziś Giza niech wraca na Kałuży. [beep]ska porażka ale Cracovia i legendarny karny Surmy i bramka Bojarskiego.

Urbana to nie rozumiem zupełnie po jaki gwint wpuszcza jakiegos młokosa na środka pola anie Burego i dlaczego w ostanich minutach gra systemem 4-6-0?

Żenada na Ł3 muszą nastąpić poważne zmiany i niech Szul wraz z Trzeciakiem nie .... swoich kocopołów bo tylko takie epitety nasuwają się po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczyna się jazda z przetargiem, tym razem na głównego sponsora Ekstraklasy

Czy Orange dalej będzie sponsorem Ekstraklasy?

 

2008-03-07 22:44

 

6. marca Ekstraklasa SA, spółka organizująca mecze polskiej I ligi piłki nożnej, zakończyła konkurs na sponsora rozgrywek bez wyłonienia zwycięzcy, przystępując do indywidualnych rozmów z oferentami. Dotychczasowy sponsor tytularny - Orange - jest całą sytuacją mocno zdziwiony.

 

Centertel podał w komunikacie, że indywidualne rozmowy (w tym z Centertelem) zostały w tym czasie przeprowadzone, a z niepotwierdzonych informacji firmy wynikało, że oferta Orange była najwyższą w ogłoszonym konkursie. Centertel zastanawia się nad zasadnością prowadzenia dalszych rozmów z Ekstraklasą na temat sponsorowania polskiej pierwszej ligi w kolejnych sezonach.

 

Sieć Orange nie raz udowodniła, że zależy jej na rozwoju polskiej piłki nożnej, podnoszeniu wartości produktu, jakim jest piłkarska ekstraklasa i zwiększaniu atrakcyjności rozgrywek dla kibiców. Orange rozumie oczekiwania Ekstraklasy, jednak zaangażowanie w sponsorowanie futbolu to decyzja, która nie może być podjęta w oderwaniu od racjonalnego rachunku ekonomicznego, warunków rynkowych oraz realnej wartości świadczeń sponsorskich - napisała firma w komunikacie.

 

Centertel 24. stycznia złożył ofertę w konkursie ze znacząco wyższą wartością kontraktu sponsorskiego w stosunku do obowiązującej umowy, która mówi o kwocie 31,6 mln zł.

 

Taki tryb postępowania przypomina niedawne zamieszanie wokół przetargu na prawa do transmisji telewizyjnych. Orange jest zainteresowana przedłużeniem kontraktu sponsorskiego na kolejne trzy lata, co wynika ze strategii Grupy TP - napisała firma w komuniacie.

 

TP jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, a razem z Canal + złożyła zwycięzką ofertę na zakup praw telewizyjnych do transmitowania rozgrywek Orange Ekstraklasy od czerwca 2008 roku.

 

Centertel podał w komunikacie, że oprócz pieniędzy wynikających z umowy sponsoringowej, zainwestował w dotychczasowe działania związane z ligą ponad 60 mln zł oraz dodatkowe 4 mln na nagrody dla zwycięskich klubów. Do tego firma mówi o wielomilionowym budżet na aktywności okołosponsoringowe, popularyzujące rozgrywki w mediach i pozwalające na nadanie wydarzeniom związanym z Orange Ekstraklasą odpowiedniej rangi i oprawy.

 

By zwiększyć bezpieczeństwo na stadionach i atrakcyjność meczów, Orange prowadzi programy skierowane do kibiców - "Orange Fair Play" i "Gram Fair". Centertel organizuje również szkolenia medialne dla piłkarzy oraz szkolenia z zakresu marketingu dla przedstawicieli klubów Orange Ekstraklasy - napisał Centertel. (WitekT)

 

Chyba Ekstraklasa S.A. lubi jak jest o niej głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłebie S. - Legia W-wa 2:1 i o co tu chodzi?

(...)

To tylko sport, wszystko moze sie zdarzyć i dlatego piłka jest taka niesamowita :D

co nie zmienia faktu że Legia nic nie gra i cięzko będzie miała wywalczyć 2 miejsce, a Puchary to może wywalczy przez puchar Polski bo inaczej to bez pucharów moze sie obejść, przy obecnej dyspozycji Dyskobolii to jest możliwe.

 

ja jak patrzę od 3 lat na Legię to chce mi się ( nie powiem co ...) :/

Gdyby nie Roger ( który nie ma z kim grać ) i mający przebłyski formy czasem Giza - Legia i mówie to bez przesady miała by najgorszy kadrowo zespół w Polsce ....

Najlepszy i tak jest ich napastnik , fantastyczny Chinyama ... :lol2:

Piłkarzyk, który na 10 strzałów 1 trafia w światło bramki a partnerów z drużyny to nie widzi , chociaż mieliby przy sobie race ...

 

Jestem pewny , że piłkarzyk ten nie grał by w podstawowym składzie w żadnej z pierwszo-ligowych lig w Europie ( oczywiście mam na myśli tych lepszych od Polskiej, a więc ponad 15 lig )

Jak ma grać tak jak gra - to niech już zostanie w tej Legii :mrgreen: , która nie ma i nie miała zespołu dobrego już od 10 lat ...

 

Co chcesz od Chinyamy ? Typowy napastnik. Zresztą nawet przy słabej postawie Legii on i tak powalczy do końca o króla strzelców bo grają "na niego".

Zrównał sie z Brożkiem pod względem zdobytych bramek i pewnie z nim i jeszcze z Sikorą powalczy o króla.

 

Ps. dla mnie OE i jest 1 w Europie :P

 

Pozytyw po tej kolejce i zresztą poprzednią to na pewno gra Ruchu Chorzów.

Gdyby wiec mieli odrobinę więcej szczęścia na jesieni, to w tej chwili mogliby mieć kilka punktów więcej na koncie, co dałoby im ta 5-6 lokate.

Teraz tez nikt nie twierdzi, ze Chorzowianie zostania mistrzami rundy wiosennej, ale chyba na pierwszy rzut oka widac, ze ten zespoł może być groźny dla każdego. Juz sam fakt, ze zaslużenie pokonali Korone, z która niemiłosiernie męczyła sie Wisła, obrazuje potencjał w nich drzemiący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Ciekawostka?"

Niemiecy kibice już mogą się cieszyć. Tamtejsza federacja piłkarska już przeprowadziła losowanie biletów na mecze z udziałem Niemiec w finałach mistrzost Europy. Do rozdysponowania wśród fanów było 14 315 kart wstępu. Tyle pozostało po rozdzieleniu wejściówek wśród działaczy i sponsorów. W sumie Niemcy na mecze pierwszej rundy Euro 2008 otrzymały od UEFA 21 765 biletów. W Polsce, która otrzymała niemal identyczną liczbę wejściówek, dla kibiców przeznaczono ich tylko około 7 000 - słownie - siedem tysięcy. :evil:

"Fakt!"

Chyba czytają nasze Forum :wink: - PZPN dołożył kolejny tysiąc biletów. Listkiewicz nawet stwierdził, że jeśli otrzyma od UEFA dodatkowe wejściówki, o które będzie prosił - parę biletów - to wszystko przeznaczy dla kibiców. Co za wspaniałomyślność :roll:

Z tego powodu rodzina Prezesa pogniewała się na amen. Listkiewicz oświadczył, że zatrzymał sobie dwa bilety.

 

Dziś sobie pograli:

Odra - GKS 1:0

Polonia - Korona 0:2

 

http://www.pilkajestpiekna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wyskok i tyle, to nie miejsce na wielką piłkę. Garguła, Wróbel, Nowak, Jarza czy Strąk ewidentnie kiszą się w Bełchatowie. Cudów nie ma co się spodziewać, tym bardziej, że do zespołu dołączył Drobniewski którego łączyło się z korupcją kiedyś. A losy Lenczyka są chyba policzone i po sezonie raczej odejdzie.

 

A co do biletów. Bogdan ja napisze, że to wasza wina. A dla czego? Większość z was popiera działania tego typu jak ITI na Legii wyganiające kibiców a zapraszające zgraje bizmesmenów, polityków i innych vipów na stadiony. Z kibiców robi się bandytów a stadiony stały się komercją. W Polsce stadion to miejsce na pokazanie się co zabija sport. I taką wizje przedstawia nam PZPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu nawet najwierniejsi kibice myśleli, że to koniec wielkiej piłki. Zapewniam, że to nie prawda. Przeczytajcie artykuł Konrada Mazura

 

 

Nowy prezes zrewolucjonizuje GKS

Wraz z odwołaniem prezesa Ożoga skończyło się 5 minut GKS Bełchatów. Okres sukcesów tego klubu trwał zaledwie rok. Nadziei na to, że szybko się powtórzy - jeśli w ogóle się powtórzy - zbyt wielkiej nie ma - pisze Żelisław Żyżyński redaktor "Dziennika". Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Nowy szef wprowadzi w klubie ład i porządek!

 

Dziś spotkałem się z człowiekiem blisko związanym z klubem i kopalnią, który ma swój głos w sprawach klubowych. Człowiek który popierał Jerzego Ożoga nie uważa jednak, że nowy prezes Andrzej Zalejski będzie gorszym szefem klubu. Ma on mieć bardzo silną pozycję w hierarchii Górniczego Klubu Sportowego

 

"Ważne jest, że nowy prezes dostał całkowicie wolną rękę jeśli chodzi o działanie w klubie. Andrzej Zalejski wprowadzi tutaj porządek, począwszy od spraw organizacyjnych, kończywszy na finansach klubu. Kilka spraw należy doprecyzować, poprawić. To kompetentny człowiek i jestem pewny, że sobie z tym poradzi" - te słowa z pewnością mogą napawać nas optymizmem. "Nie uważam, że prezes Ożóg był złą osobą do prowadzenia tej funkcji. Jednak po pewnym czasie wypalił się psychicznie. Potrzebny był ktoś nowy".

 

Nowy prezes ma także polepszyć stosunki między piłkarzami, unowocześnić system płac, by wszystko działało zgodnie z wyznaczonym wcześniej planem - "Jest pomysł zrewolucjonizowania systemu wynagradzania zawodników. Premie za poszczególne sukcesy pozostaną rzeczą jawną, lecz stałe wynagrodzenie piłkarzy będzie owiane czymś w rodzaju tajemnicy handlowej. Ma to zlikwidować wszelkie niesnaski, które mogłyby wystąpić między zawodnikami GKS"

 

Ciekawą sprawą będzie także stosunek prezesa do kibiców. - "Andrzej Zalejski to mój dobry kolega. Razem jesteśmy członkami tzw. "Zgred Fans. Nowy prezes GKS to zagorzały kibic naszego klubu, który wielokrotnie zaliczał mecze wyjazdowe. Myślę, że kibice "będą mieli dobrze" z Andrzejem Zalejskim"

 

To wszystko kreuje nam powoli postać prezesa Zalejskiego. Choć pana Ożoga brakuje i będzie brakować nadal, to wydaje się, że klub nic nie straci na zamianie tych panów. Miejmy nadzieję, że obietnica, iż pan Zalejski będzie miał 100% suwerenność w podejmowaniu ważkich decyzji klubowych jest prawdziwa. Wtedy to pod rządami jednego człowieka GKS znów stanie na równe nogi!

 

 

Mad pewnei zaraz bedziesz pisał to co jakis czas temu. Powiedz lepiej ile osób chodzi w Warszawie na Legie. Podkreślam. Klub zrobił krok w tyłu bo Ożóg nie był lubiany przez działaczy poza tym był OK. Zalejski jest jeszcze lepszy. Najważniejsze w tym artykule. Dostanie wolna rękę. On zrobi odpowiednie transwery.

Powiedz ile klubow ma prezesa, który należał do ultrasów. :D Już go lubię. :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 oto moje zdanie:

Odnoszę nieodparte wrażenie, że co jak co, ale Legii W-wa najbardziej "ciąży" w grze, nowe (stare) logo na koszulce.

Dla ITI liczy się rozsławianie, tylko ich imienia, poprzez lunch z zaproszonymi gośćmi na stadionie, niż to co gra i ugra Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to logo jest faktycznie beznadziejne. Może 90 lat temu ludziom się to podobało ale teraz to bez obrazy ale chyba nie ma klubu, którego herb byłby gorszy niż ten. Jedyny dobry herb Legii to ten najbardziej rozpoznawalny - zielono biały z czerwonym paskiem i L w kółeczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mają wejśc za przeproszeniem w [beep]e Trzeciakowi i Miklasowi i udawać, że problemu nie ma. To nie kibice a zarząd KP Legia nie chce rozmawiać. A dopuki sytuacja się nie wyjaśni nie ma mowy o poprawie sytuacji ale najwyraźniej zarząd ma to gdzieś bo dla nich liczy się tylko zarobiona kasa.

Wracając do poprzednich postów. To nie chodzi o to czy logo jest ładne, brzdykei czy nowoczesne . Ja mam to gdzieś Legia miała jedno logo, ma i będzie mieć. Sprawa loga była jednym z 1 powarznych zaostrzeń na lini SKLW a KP Legia.

Po zatem jak to pokazał Recznik Praw Obywatelskich regulamin stadionu jest niezgodny z konstytutucją a misterny plan Waltera o zrobieniu kibiców kontrolowanych przez zarząd na pewno się nie uda. WIzja PRL-owksiego ruchu po wodzą towarzysza Wlatera na pewno w Legii się nie wejdzie w powrzednie na Estadio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...