Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to wykrakali kibice wynik ;)

 

Guzik obchodzi mnie polityka władz klubu z Warszawy, jedno co widzę, widziałem we wczorajszym meczu to beznadziejna gra piłkarzy. A jak kopacze ze stolicy grają źle to musi ktoś oberwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie liczy się kasa tylko przede wszystkim poziom sportowy klubu - marzy mi się aby Legia była w Ekstraklasie zawsze głównym kandydatem na mistrza i żeby było ją stać zarówno na awans do LM, jak i wyjście tam z grupy, ew. dalszą grę z powodzeniem w pucharze UEFA. Ale póki co to pozostanie tylko w sferze marzeń, obym sie mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta koljka to 3 konwrowersyjne karne. 2 podyktowane i jeden nie. Gdzie facto ten 3 był a tamte nie.

Ale pomyłki sędziowiskie są skutkiem tego, że najlepsi sędziowie nie mogą sędziowac a sędziują młodzi bez doświadczenia z efektem jaki widać. Włochy przezywają to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są konsekwencje walki z korupcją. To ligi trafiła dużo młodych ale słabych sędziów. To samo jest we Włoszech.

Na pewno trzeba urlopwać Podgórskiego i Mikulskiegi i zwołać po każdej kolejce spotkanie sędziów i wytykac im nłedy z każdej kolejki aby podnosić ich umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz jak sędziowie dostawali się do pierwszej ligi. Byli wybierni przez wita Ż., który decydował o wyborze. On teraz siedzi w areszcie, a tamci graliw pierwszej lidze nie ze względu na umiętniości, a ze wwzględu na układy. Korupcja to nie było tylko kupowanei meczów, ale wiele innych aspektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Żelasko nie siedzi w areszcie po 2 za to odpowiedał kto inny m.i Saks. Akurat więkoszść sedziów aresztowanych prezentowało bardzo dobry poziom. Zastąpili ich młodzi nie doświadczenie sędziowie. Z tym samym borykaja się włosi w tym momencie. Błedy są i będa to sa skutki walki z korupcja i oczyszczania środowiska sędziowskiego.

Trzeba nałożyc nacisk na szkolenie sedziów pod katem iście 1 ligi i co kolejke organizowac spotkanie i wpajać sędzią błędy.

 

 

Problem jest taki trzeba zreformowac struktury związku podzielić go na odpowiednie komórki bo obence struktury wspomagały to. Tak naprawde każdy mógł robić sobie co chciał.

1.Piłka reprezentacyjna

- kadra A

- kadry juniorski

2.Piłka klubowa

- Wydział Dyscyplin

- wydział gier

- 2 liga

3.Sędziowie

-szkolenie sedziów

-zawodowi sedziowie 1 ligowi

-sedziowie 2 ligowi i z niższych lig

4.Futsall

5.Piłka Kobieca

6. Wydział szkolenia

- juniorzy

-seniorzy

- trenerzy

7. Marketing

 

Prezes + 7 wiceprezesów odpowiadających za swoje komórki. Taki powinien być zarząd w PZPN. Każda komórka zajmuje się okreslonymi rzeczami a nie każdy wszystkim jak to teraz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsekwencje walki z korupcją.

A to, co to jest!

Bezczelny Koźmiński

Bilety są własnością PZPN i związek nie musi się tłumaczyć, w jaki sposób je dzieli - wypalił mistrz bezczelnych opinii i rzecznik PZPN w jednej osobie Zbigniew Kozmiński. Są sytuacje, kiedy brak komentarza jest najlepszym komentarzem. Spuśćmy więc kurtynę milczenia.

 

źródło: Gazeta Wrocławska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapożyczłem sobie i zacytowałem ten wybrany fragment, bo pasuje tam i tu, jak ulał. Powiadasz - przecież to "zwykłe" bilety. Podobne bilety w PZPN-nie też już były. Sędziowie, obserwatorzy, członek Zarządu też byli. A teraz mamy rzecznnika PZPN. I kto tam jeszcze jest, co przeszkadza OE, w której, co nie ruszą, to wszystko piszczy. Sędziowanie mnie nie denerwuje, bo to z czasem minie - a zarządzanie PZPN-em :?::roll: W końcu, to nasza piłka. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki te dziadki beda w PZPN to bedzie z biletami jak jest teraz :lol2: . Zwykli kibice sa olewani, bo Zwiazek swoim daje . Nawet byli reprezentacji sa olewani. Dobrze ze Niemiecki zwiazek Austriacki im pomaga zdobyc wejsciowki. Nasz dba tylko o siebie, a do sprzedarzy poszlo 30% biletow na kraj . Smiech na sali. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to paranoja ,żeby Ledwoń i Gilewicz dostali bilet od ... austriackiej federacji ,a Wałdoch i Kałużny od niemieckiej :!:

Dlaczego nie zrobili tego nasi rodzimi działacze ? Tylko pewna przyśpiewka mi się na usta nasuwa :

PZPN ,[beep]*ć [beep]*ć PZPN :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapożyczłem sobie i zacytowałem ten wybrany fragment, bo pasuje tam i tu, jak ulał. Powiadasz - przecież to "zwykłe" bilety. Podobne bilety w PZPN-nie też już były. Sędziowie, obserwatorzy, członek Zarządu też byli. A teraz mamy rzecznnika PZPN. I kto tam jeszcze jest, co przeszkadza OE, w której, co nie ruszą, to wszystko piszczy. Sędziowanie mnie nie denerwuje, bo to z czasem minie - a zarządzanie PZPN-em :?::roll: W końcu, to nasza piłka. :idea:

Ale co to ma do tego? To nic innego jak manipulacja wypowiedzi. Ja pisze o sędziach a ty przytaczasz to do biletów.

 

Sprawa biletów będzie zawsze kontrowersyjna bo chetnych jest kilku krotnie więcej. Problem jest taki, że kibice są wyganiani ze stadionów przez bizmesmenów, polityków, dyplomatów co defacto większośc z was popiera. Walka ITI z kibcami mi ma to na celu.. Sport to komercja w tym momencie liczy się kasa. Chelsea czy Tottneham to są najlepsze tego przykłady gdzie kice siedza po pubach a na stadionach pełno przypadkówych ludzi. A na takie imprezy jak munidial czy Euro są do tego idealne aby się pokazać na meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do tego? To nic innego jak manipulacja wypowiedzi. Ja pisze o sędziach a ty przytaczasz to do biletów.

Najwidoczniej się nie rozumiemy-szkoda.

"Ciekawostka?"

Niemiecy kibice już mogą się cieszyć. Tamtejsza federacja piłkarska już przeprowadziła losowanie biletów na mecze z udziałem Niemiec w finałach mistrzost Europy. Do rozdysponowania wśród fanów było 14 315 kart wstępu. Tyle pozostało po rozdzieleniu wejściówek wśród działaczy i sponsorów. W sumie Niemcy na mecze pierwszej rundy Euro 2008 otrzymały od UEFA 21 765 biletów. W Polsce, która otrzymała niemal identyczną liczbę wejściówek, dla kibiców przeznaczono ich tylko około 7 000 - słownie - siedem tysięcy. :evil:

"Fakt!"

PZPN upojony zwycięstwem organizacji piłkarskich mistrzostw Europy - Michel Platini głośno ostrzega "obudźcie się" - oraz ostatnimi sukcesami Reprezentacji Polski, myśli, że przysłonią swoje wybryki i skandale.

PZPN-nie wstydu nie macie!

Popiszczało :wink: - co tam, dziś nasi ulubieńcy znowu grają :lol:

 

http://www.pilkajestpiekna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli średnia goli na mecz w rundzie wiosennej w spotkaniach transmitowanych przez C+ wynosi 1 (słownie: jeden).

To jest właśnie ta OE, której poziom się podnosi z roku na rok i która jest warta 120mln zł na sezon.

 

Zawsze można powiedzieć, że obrońcy są coraz lepsi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...