Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę szkoda... no ale jak ma się taki skład :/ zero klasowych piłkarzy (no może poza Fabiańskim i Radoviciem). Edson i Roger beznadziejni Brazylijczycy - tak jak ci z Pogoni. Vuković - drewno nieziemskie, jak widzę tego człowieka jak on gra to myślę sobie ze ja bym lepiej zagrał. O napastnikach to nawet nie piszę, bo mają takie sytuacje a nie moga goli strzelić - myslę że jak (L)egia miała by Rasiaka, to strzelił by on z 30 goli w sezonie z tych akcji co wypracowuje Rado...

 

No niestety przyszło ITi i się chwalili jaka to legia będzie mocna, że zagra w Lidze mistrzów, że będą transfery, że będzie stadion, że będą wspaniałe relacje z kibicami. A mamy co? Zero wyników, zero transferów (transfer Grzelaka to niewypał roku - no ale cóż można się spodziewać po graczu który nigdy technika i umiejetnościami nie grzeszył), stadion się rozsypuje, relacje z kibicami są ZEROWE, i ogóleni jest jedna wielka KUPA. Takie oto te ITI jest... a jak ich kibice krytykują, to gadają głupoty że gdyby nie oni to Legia mogła by zniknąć z piłkarskiej mapy Polski.

OTÓŻ nie panie Walter! Legii nie spuścił ani Gierek, ani Kulesza, ani żaden inny "zbój"... Legia była zawsze, i nic by nie mogła spuscić ja niżej. Nie wy panowie z ITI to przyszedł by ktoś inny. i nie myślcie że kibice będą przed wami na kolana padać, bo tak z[beep]aliście sprawę że normalnie, niedzielni kibice myślą że wy zbawcami jesteście, a jesteście zwykłymi [beep]ymi biznespemani, którzy znają się na piłce jak slepy na strzelaniu wyborowym..... Wprowadźcie jeszcze to swoje logo które zaprojektowaliście dla (L)egii to zobaczycie - sami będziecie na stadionie oglądać jak w kolejnych meczach NASZA Legia doznaje klęski.

 

I pamiętajcie panowie z ITI - LEGIA TO MY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co patrzeć ze liderują, nie tak dawno Łęczna była liderem po połowie sezonu i jakoś za duzo pod koniec sezonu nie ugrała.

 

Tu jest troche inna tez sytuacja bo mają stabile podłoze finansowe, dobrego trenera i mimo bardzo przecietnych piłkarzy udało sie stworzyć zespoł. Wiadomo podczas sukcesów - lansują sie gwiazdy -tak mozna określic np. Matusiaka i Garguła ale powiedzcie mi gdzie oni byli wczesniej, bo mają juz troche lat :D

W sumie zawsze tak jest, przychodzi dobry trener, wszystko poukłada, wtedy jesli druzyna dobrze gra łatwo sie jest wybic takim ofensywnym piłkarzom.

Mozna spojrzec na Wisłe Kasperczaka - Żurawski, Kosowski czy nawet taki Gorawski z Ruchu Chorzów.

 

No ale zobaczymy - piłka w grze i jeszcze wiele meczy...

Po kilku kolejkach będziemy mądrzejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo podczas sukcesów - lansują sie gwiazdy -tak mozna określic np. Matusiaka i Garguła ale powiedzcie mi gdzie oni byli wczesniej, bo mają juz troche lat :D

 

Oto odpowiedz na jeśli chodzi o Matusiaka :lol:

 

1997-2002-ŁKS Łódź

2002-2003 (j)-Szczakowianka Jaworzno

2002-2003 (w)-ŁKS Łódź

2003-2004-Wisła Płock

2004-2007-BOT GKS Bełchatów

2007- US Palermo

 

Ja pamiętam jak grał w Szczakowiance Jaworzno jak grała w I lidze, większość czasu przesiedział na ławie, widać dopiero w Bełchatowie się na nim poznali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, @Bogdan425 jak znam życie to dostaną z piątke od takiej Valencji i w rewanżu szóstki i po sprawie :D

 

Niestety masz racje, reprezentacja jest po częsci uzależniona od poziomu naszych klubów i mozna powiedziec ze też korzysta z dobrej formy piłkarzy ligowych, bo jakby nie patrzec piłkarze zagranicami Polski najczesiej siedzą na ławie.

 

Problemem jest to że notorycznie wysprzedawani są ci piłkarze którzy coś reprezentują w naszej lidze.

 

A co do europejskich pucharów to wydaje mi sie jakby niektórzy tylko nimi sie interesowali... Mnie duzo bardziej interesuje liga a puchary to dla mnie taki dodatek - bonus :D

Podstawą jest dobra gra w lidze - wtedy mozna cos myslec o pucharach, jesli sie ustabilizuje gre na wysokim poziomie.

 

EDIT:

No zaraz sie okaże co zrobi GKS B.

 

EDIT2 :

GKS B. wygrywa 0-1 ale Widzew ma b. duzo sytuacji po których mógł juz wygrywac. ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedz na jeśli chodzi o Matusiaka :lol:

 

1997-2002-ŁKS Łódź

2002-2003 (j)-Szczakowianka Jaworzno

2002-2003 (w)-ŁKS Łódź

2003-2004-Wisła Płock

2004-2007-BOT GKS Bełchatów

2007- US Palermo

 

Ja pamiętam jak grał w Szczakowiance Jaworzno jak grała w I lidze, większość czasu przesiedział na ławie, widać dopiero w Bełchatowie się na nim poznali :lol:

 

Pytanie gdzie oni wczesniej byli to pytanie retoryczne :D

Nie oczekiwałem odpowiedzi.

Wiem gdzie grał a raczej nic nie grał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał grał. To nie było tak, że nikt mu szansy nie dawał. Matusiak to na pewno wicemistrz Europy U16 w kadrze Globisza. I nie był on anonimowa postacią. I tak naprawdę dopiero w 2 lidze w Bełchatowie dopiero odblokował się. Wcześniej trochę sie pogubił, przemyślał pewne sprawy i zaczął wkońcu grac na miarę swoich oczekiwać. W Bełchatowie Matusiak nikt nie odkrył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacki obrońca Wisły Płock Peter Lerant od początku rundy wiosennej gra na środku obrony i już trzecia bramka padła po jego błędzie. Po tym, jak w sobotę Korona Kielce wygrała w Płocku 0:1, koledzy z zespołu i trener mieli do niego ogromne pretensje.

- K..., zabijemy go! - krzyczeli schodząc do szatni wściekli piłkarze z Mazowsza. Uratował go drugi trener zespołu Bogdan Pisz, który zapowiedział, że w takim przypadku w najbliższym meczu na środku obrony będzie grał właśnie on.

- Jestem rozczarowany postawą tego chłopaka - krótko skomentował czeski trener Wisły Josef Csaplar. W 13. minucie spotkania Lerant nie upilnował Marcina Robaka, a napastnik Korony zdobył gola dającego trzy punkty kielczanom.

 

taka kasa i ostatnie miejsce niestety tu wychodzi polityka klubu jak sie sciga słabych obcokrajowców to pozniej wszyscy chcą ich bić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej kolejki ligowej nie było od... jedenastu lat. W maju 1996r. w 28 kolejce sezonu 95/96 gospodarzom nie udało się wygrać żadnego meczu. Teraz wyczyn ten został skopiowany

hehehe, wynik chyba na Europę :) .... wszystko przez Wisłę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada Nadzorcza spółki MKS Pogoń Szczecin SSA wyraziła we wtorek zgodę akcjonariuszom spółki na sprzedaż wszystkich akcji na rzecz wybranego inwestora zagranicznego.

 

Formalnie daje to prawo spółce Elmet należącej do Antoniego Ptaka oraz jego małżonce Agnieszce Ptak posiadającej mniejszościowy pakiet akcji - na sprzedaż Pogoni. Czy jest jakiś inwestor zainteresowany nabyciem akcji szczecińskiego klubu i czy w ogóle są prowadzone negocjacje w tej sprawie? Na te pytania nikt w klubie nie potrafi jednoznacznie powiedzieć.

 

Drugą decyzją, jaką podjęto na posiedzeniu Rady Nadzorczej, było zawieszenie dwóch wiceprezesów zarządu klubu: Marka Pawlaka i Krzysztofa Waszaka. Decyzja ta jest konsekwencją podpisania przez obu oświadczenia, które ogłosiły przed tygodniem stowarzyszenia kibicowskie: MKS Pogoń i Pogoń Nowa. Oświadczenie krytykuje politykę Antoniego Ptaka, która według sygnatariuszy prowadzi do upadku klubu. Pawlak i Waszak utrzymują, że do zarządu spółki MKS Pogoń SSA zostali wydelegowani jako przedstawiciele tych stowarzyszeń. Mimo decyzji o zawieszeniu ich w prawach wiceprezesów zarządu obaj nadal będą pracowali w klubie.

 

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek sześć klubów zamieszanych w aferę korupcyjną ustosunkuje się do zarzutów postawionych przez Wydział Dyscypliny PZPN - oświadczył Michał Tomczak.

Czy, niektóre kluby zgodzą się dobrowolnie poddać karze.

 

Losowanie grup eliminacyjnych piłkarskich mistrzostw świata - 2010 odbędzie się 23 listopada 2007 roku w południowo-afrykańskim Durbanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kasa i ostatnie miejsce niestety tu wychodzi polityka klubu jak sie sciga słabych obcokrajowców to później wszyscy chcą ich bić :)

Problem jest owiele inny. Ci zawodnicy nie koniecznie muszą być słabi. Nowy kraj adaptacja w nim dla zawodników w szczególności z dalekich krajów może być długa i ciężka. i w szczególności mam na myśli Brazylijczyków czy Afrykańczyków. Kto by po Choto się spodziewał za czasów jego gry w Górniku czy Pogoni będzie podporą Legii idącej po mistrza. Dla 99% osób to był złom. Zresztą przychodząc do Legii nikt nie dawał mu szans na grę w 1 składzie. A jednak okazał się bardzo dobrym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arka Gdynia2 - 0Pogon Szczecin

Cracovia Krakow2 - 4Zaglebie Lubin

Dyskobolia G.W.1 - 1Odra Wodzislaw

Gornik Zabrze2 - 3Gornik Leczna

Wisla Plock0 - 0Wisła Kraków

Lech Poznan3 - 0Korona Kielce

 

O mistrz powalczy chyba Zagłębie z BOT.A ten mecz Cracovia-Zagłębie fenomenalne widowisko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...