Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może by ktoś wreszcie zmienił tytuł tematu na adekwatny do treści?

Edycja:bogdan425 - widzę to - temat został użyczony, wszak LM kończy się. Od nowego sezonu będzie temat o LM, lub o pucharach europejskich, jako jeden temat wspólny, a i ten odświeżymy, (mam taką nadzieję) po zakończonej korupcji, by już nie piszczało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chore decyzje o degradacji klubów. Bo tak naprawdę nie dano tym klubom ustosunkować się do materiały dowodowego. Znowu wszytko jest robione na ładne oczy. Zresztą pan minister zabrał się już za kolejny związek tym razem łuczniczy. Bo nie ulega wątpliwości, że Tomczakowi bliżej do Lipca Rusko itd niż do Listkiewicza. Teraz niech tylko są wyda inną decyzje w sprawie to szykuje się kolejne bagno dla PZPN ala Szczakowianka i gigantyczne odszkodowania. Takie poważne decyzje powinny być poparte czymś konkretnym a winni powinni mieć wgląd w materiał dowodowy a tak niestety nie było. Skoro Arka zdegradowana to dlaczego ma grać resztę meczy w OE? Kompromitacja polskiej piłki i nic więcej. Znowu kilka klubów utrzyma się przy zielonym stoliku tak samo jak Lech zdobył mistrza swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że Boniek to miał pomysł który nie został przyjęty o powiększeniu do 18 zespołów. No i konkretnie kto musi się utrzymać przy zielonym stoliku no oczywiście Widzew i Wisła Płock które dostały prezentu w wymiarze walkowerów w meczach zaległych z Łęczną i Arką. Dlaczego inne kluby muszą grać? Kluby degradowane z ligi powinny być na koniec sezonu i nieżalenie od spadkowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ale jazda "ukarali" - jak masz zaległy urlop, to jedź sobie najpierw na wyspy Bahama i jak wrócisz, to zastosujemy karę. Parodia. Wcale to nie jest śmieszne - dalej śmierdzi.

Taka Łęczna kupiła sześćdziesiąt meczy - ktoś tu ma wyobrażenie - dwa bite sezony, handlu wynikami. I mnie i Was oszukiwali i w totalizatorze piłkarskim również. Powiadam dośćććć - wystarczy, ukarani precz z ligi natychmiast. I jeszcze ten "pzpn" - nic nie wiedział :roll::roll::roll: - ale "zabawa". :(:(8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech tylko są wyda inną decyzje w sprawie to szykuje się kolejne bagno dla PZPN ala Szczakowianka i gigantyczne odszkodowania.

Mówisz że Szczakowianka dostała jakieś odszkodowanie od PZPN?? bo szczerze mówiąc to wudaje mi się że nic nie dostała, później PZPN i Szczakowianka się dogadały że Szczak. dostanie licencję na występy w 2 lidze ale nie będzie się już o nic upominała:/ mogę się mylić ale chyba tak to było:/ Tak to jest mało znany klub z małego miasta to można go wywalić za NIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech tylko są wyda inną decyzje w sprawie to szykuje się kolejne bagno dla PZPN ala Szczakowianka i gigantyczne odszkodowania.

Mówisz że Szczakowianka dostała jakieś odszkodowanie od PZPN?? bo szczerze mówiąc to wudaje mi się że nic nie dostała, później PZPN i Szczakowianka się dogadały że Szczak. dostanie licencję na występy w 2 lidze ale nie będzie się już o nic upominała:/ mogę się mylić ale chyba tak to było:/ Tak to jest mało znany klub z małego miasta to można go wywalić za NIC.

Szczakowianka domagała się 2 mln złotych. Ostatecznie doszło do jakiejś ugody pomiędzy PZPN i Szczakowianką i obeszło się bez odszkodowania. Ale gdyby klub był nieustępny to PZPN musiał by wypłacić odszkodowanie. Podoban sytuacja jest z Legia która zrzekła się roszczenia prawa w sądzie a sprawę w cywilnym sądzie ma wygraną jeśli taka by się pojawiła. A wszytko to wiąże z zawieszeniem naszej federacji w UEFAi FIFA . Decyzja na popis i stwarzająca kolejne niebezpieczeństwa a tym bardziej [beep]na bo w trakcie sezonu więc po co te kluby mają teraz grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...