Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrócił bym uwagę na słowo zapowiedział. Nie powiedział,że zostaną pokazane, a to,że tak planują. Przypomnę,że Polsat planował w tym roku transmisję z ME siatkarzy i siatkarek, nawet ukazała się oficjalna informacja prasowa,że w Polsacie zobaczymy te rozgrywki. Ostatecznie żadne spotkanie z tych dwóch imprez nie zostało pokazane na antenie Polsatu,a mecze reprezentacji Polski można było zobaczyć w kanałach kodowanych. Inna sprawa,że Polsat może blefować tak jak z EURO2008 kiedy to umowa obligowała stację do transmisji wszystkich spotkań w TV Otwartej,a oni cały czas twierdzili,że zakodują to imprezę . Chodziło o to by zwabić nowych klientów TV satelitarnej. Tu może być podobnie. Nie wiem jak wygląda umowa,ale nie wykluczone,że Polsat jest zobligowany do transmisji meczów na otwartej antenie, niewykluczone,że dlatego do DVB-T został wprowadzony kanał sportowy. Jest to posunięcie wciąż dość niejasne,bo kiedy mamy do czynienia raczej z sytuacją i trendem kodowania sportu Polsat wykonuje taki manewr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat dzisiaj mnie po prostu zbił z nóg... No normalnie jak zobaczyłem na mojej liscie kanałów że na Polsacie o 20 leci Kevin sam w domu to mi się płakać zachciało... Do swiąt jeszcze miesiąc a oni już nas tym mordują? Nie mają nic innego puszczać? Ten film już się zrobił na tyle nudny a działania Polsatu na tyle żałosne że w konstytucji powinien widnieć napis "Żaden podmiot medialny nie ma prawa emitować filmu Kevin sam w domu!" :-D Ale nie, na serio, to JEST żałosne... Może jeszcze nam kolędowanie z Polsatem puscić już teraz bo swięta się zbliżają a Polacy nie mają gdzie kolęd słuchać? Polsat powinien się walnąć w łeb i ogarnąć się bo jak tak dalej pójdzie to nie wróżę im pięknej przyszłosci. Powinni brać przykład z TVNu który pomimo rzekomego bankructwa rozwija się jak tylko może, siebie i kanały jak TTV, wydają pieniądze na nowe produkcje na wszystkich swoich bądź pół-swoich kanałach a nie wpychają 24h archiwum. TVN wie co robi a Polsat popadł w jakies straszne nierozgarnięcie pomimo braku problemów finansowych. No ale tak, zapomniałem! Nie wisi Polsat na skraju bankructwa więc po co wydawać kasę? Przecież lepiej póscić tysiąc-pięćset-sto-dziewięćsetną powtórkę... Ale ja jestem głupiutki! :-) W każdym razie Polsat to straszliwe dno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest biznes i z biznesowego puntu widzenia to TVN postępuje dziwnie.

 

A wie ktoś może jaka było różnica w oglądalności GP USA w Polsat Sport News, a jakiś GP na Polsacie ?

Ciekawi mnie czy opłacało by się F1 na Polsat Sport News zamiast jakiś powtórek meczów, a na głównym Polsacie w niedziele oglądnie się raczej wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swiąt jeszcze miesiąc a oni już nas tym mordują? Nie mają nic innego puszczać? Ten film już się zrobił na tyle nudny a działania Polsatu na tyle żałosne że w konstytucji powinien widnieć napis "Żaden podmiot medialny nie ma prawa emitować filmu Kevin sam w domu!" :-D Ale nie, na serio, to JEST żałosne...

 

widzę, że klapki na oczach i eja, w tamtym roku byla ta sama sytuacja to ludzie mało się nie spuscili jakto nie będzie kevina w święta? robili akcje protestancyjne w internecie, reportaże w wiadomościach były, ze ludzie przy wigilii nie będą w stanie siedzieć jak nie będzie kevina, więc włączyli im również w świętta kevina, więc przestań bić piane, a co do robienia interesów to w ogóle się nie udzielaj, bo kto jak kto ale cp zna się na tym doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kevin nie pasuje to nie oglądajcie - film ma nadal znakomitą oglądalność, to jest polsatowski hit. Nie zdziwię się jeśli poleci ponownie w Wigilię.

 

Co do F1 to jeszcze chyba nic nie wiadomo, a wiadomo będzie pewnie za jakiś czas. Ja mam nadzieję, że Polsat przedłuży prawa. Na 99% nie będzie wtedy transmisji w głównym Polsacie, ale może w PSN lub TV4/TV6. Planowany jest też Polsat Sport Weekend, ale to wtedy już opcja z kodowaniem. Nie sądzę jednak, że zakodują całkiem F1, zwłaszcza że oglądalność już nie jest najlepsza. Podobnie z MotoGP - prawie wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi tego sezonu leciały w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kevin nie pasuje to nie oglądajcie - film ma nadal znakomitą oglądalność, to jest polsatowski hit. Nie zdziwię się jeśli poleci ponownie w Wigilię.

 

Co do F1 to jeszcze chyba nic nie wiadomo, a wiadomo będzie pewnie za jakiś czas. Ja mam nadzieję, że Polsat przedłuży prawa. Na 99% nie będzie wtedy transmisji w głównym Polsacie, ale może w PSN lub TV4/TV6. Planowany jest też Polsat Sport Weekend, ale to wtedy już opcja z kodowaniem. Nie sądzę jednak, że zakodują całkiem F1, zwłaszcza że oglądalność już nie jest najlepsza. Podobnie z MotoGP - prawie wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi tego sezonu leciały w PSN.

Dla mnie była by to logiczna decyzja władz Polsatu, kupić pakiet dla TV Kodowanej i tym samym wzmocnić swoją ofertę sportową premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester z Polsatem z Gdyni. Ciekawe dlaczego taka zmiana ?

 

Jak Sylwester w Gdyni i nad morzem, to mogliby postarać się o wykonawców grających szanty - Zajman&Garkumpel, Orkiestra Samanta, Ryczące Dwudziestki, Stary Szmugler i inni. Jak nie dadzą nic z szant nad morzem, to po co dają tam Sylwestra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz Zientarski podziękował za 7 lat z F1 i przeprosił za wpadki i niedociągnięcia, a ktoś dopowiedział że w przyszłości będzie lepiej. Być może, jeśli F! jeszcze się w Polsacie pojawi, to już bez studia lub z innym prowadzącym.

 

@Projekt_ALF raczej F1 będzie w kanałach kodowanych niż w TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej odczytywał bym to jako po prostu brak pewności,że F1 będzie w kanałach grupy Polsat. Więc podziękował za te 7 lat, choć tak naprawdę powinien podziękować za 10,bo F1 była obecna w TV4. Jedno jest pewne. Jest się o co bić w przyszłym sezonie- F1 nieobsadzona, Turnieje Masters1000,Wimbledon,WTA nieobsadzone. Już nie wspominając o innych prawach, które były nieobecne w Polsce jak NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...