Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ciekawe czemu nie spróbują Ewy Tułacz, która prowadzi tylko calltv. W wywiadach mówiła, że to Polsat ją wziął do calltv bo była kiedyś w Polsacie w innej sprawie i powiedzieli, że szukają dziewczyny do calltv. I ona prowadziła calltv tylko w Polsacie i TV4 a dla innych stacji nie jak inne prezenterki tych durnych programów więc skoro Polsat tak ją chce to ciekawe tylko dlaczego do tego rpogramu tymbardziej, że podobno 3 lata temu była najpopularniejszą osobą w polskim internecie. Tak wp twierdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowe propozycje na Święta w Polsacie

 

WIGILIA

20:00 EPOKA LODOWCOWA: MAMUCIA GWIAZDKA [2011]

20:30 ŚWIĘTA LAST MINUTE [2004]

22:30 MILION NA GWIAZDKĘ [2007]

00:20 29.ULICA [1991]

 

BOŻE NARODZENIE

08:45 MAGICZNA GWIAZDKA MICKYEGO [2011]

10:30 ŚWIĘTY MIKOŁAJ z 34. ULICY [2004]

12:30 ZAWÓD ŚWIĘTY MIKOŁAJ [2001]

14:30 ŚWIĘTA LAST MINUTE (powtórka)

16:20 MILION NA GWIAZDKĘ (powtórka)

18:20 EPOKA LODOWCOWA: MAMUCIA... (powt)

20:00 KEVIN SAM W DOMU ( totalnie powariowali!!!!!)

22:05 SPIDERMAN [2002]

00:40 UROKI ZYCIA (IRLANDIA,2007)

 

II DZIEŃ ŚWIĄT

08:45 OLIVER I SPÓŁKA [1988]

10:20 ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA [1996]

12:25 ZAGUBIENI W RAJU [1994]

14:35 SPIDERMAN (powt.)

17:15 STUART MALUTKI 2 [2002]

20:00 BURLESKA [jedyna premiera w Polsacie, choć film był już w Polsacie Film i Polsacie Romans 2010]

22:30 ŚWIĘCI Z BOSTONU II - DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH [2009 - też chyba premiera; film bardziej nadaje się na Święto Zmarłych a nie na Boże Narodzenie)

01:05 ŚWIĘTA NA DIVISION STREET [2001]

 

Jednym słowem Polsat Christmas pełne powtórek amerykańskich filmów

 

W grudniu mnóstwo powtórek. Z takich ciekawszych filmów : DZIEWIĄTE WROTA Polańskiego, SIMPSONOWIE: WERSJA KINOWA, DOBRY AGENT a pozatym w kółko te same tytuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻE NARODZENIE

10:30 ŚWIĘTY MIKOŁAJ z 34. ULICY [2004]

 

Chodziło Ci pewnie o wersję z 1994 roku, której powtórki w Święta Bożego Narodzenia każdego roku wprawiają mnie w zdecydowanie większą furię niż to, jak po raz wtóry przypominają przygody małego Kevina McCalistera.

 

Tak samo bardzo mi jest przykro, że chociaż teraz TVP ma prawa do emisji filmów Regency Enterprises (wytwórnia współpracująca z 20th Century Fox), to Polsat dalej emituje niektóre tytuły z ich filmoteki (ostatnio Czarny rycerz z Martinem Lawrence'em) i co więcej, w formacie 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat ''Kevin sam w domu'' nie przeszkadza. Są także inne kraje, które w każde święta pokazują i powtarzają jeden film odnoszący się do podobnej tematyki np. w Niemczech na kanałach ARD (w tym regionalnych) można obejrzeć jak w każde święta film ''Trzy orzeszki dla Kopciuszka'', a w niemal wszystkich Rosyjskich kanałach można obejrzeć w święta film ''Szczęśliwego Nowego Roku'' z Barbarą Brylską w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat na ten film, który dziś będzie o 20:00 "Kevin sam w domu" - ma chyba dozgonne prawa :roll:

Już niedługo z tego powodu odbędą eliminacje do teleturnieju pod tytułem: " Co Kevin powiedział lub co zrobił w kolejnej minucie tego filmu" :>

Finał! Nadchodzące święta Bożonarodzeniowe i koniecznie druga cześć w Sylwestra :P

Ale będzie jazda! :mrgreen: Ale będzie byczo! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty jakie ma Warszawa mają i inne polskie miasta, samorządy są poważnie zadłużone, jednak brak wydatków na sylwester niewiele zmieni,bo ta kwota jest relatywnie niewielka. Dziwi mnie taka decyzja Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ma znaczenia gdzie będzie Sylwester z drugiej strony może i dobrze ,że jest jakaś odmiana

 

Na imprezie sylwestrowej wystąpią - Rodowicz ,Krawczyk ,Maciej Maleńczuk ,Sylwia Grzeszczak ,Enej ,Lemon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w grafice Wydarzeń zauważyłem błąd, bo zamiast Beckhamowie, było napisane Bekhamowie.

Często widzę literówki w grafice Polsatu.

Co do sylwestra to jasne,że to nie ma znaczenia, w większości co roku są te same gwiazdy. Jedyna odmiana to chyba zamiast pani Prezydent będzie Pan Prezydent. Po prostu ciekaw jestem skąd stacje z innych krajów będą pokazywać jak witano Nowy Rok w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...