Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widać nie rozumiecie idei paradokumentów - "Ślubna gorączka" czy "Kocham.Enter" to najlepsze przykłady paradokumentów. A to co szumnie jest nazywane paradokumentem jak np. "Czyja wina" powinno być nazywane programem rozrywkowym, a najlepiej pseudorozrywkowym, bo na dość niskim poziomie był ten program.

O klęsce zadecydowała wyłącznie godzina emisji - po raz kolejny mamy dowód, że polscy programming planerzy to :censored: bez wyobraźni.
Dosyć odważne słowa kierujesz pod adresem Niny Terentiew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w listopadzie 2013 roku:

8 milimetrów II / Alpha Dog / Anioły i demony / Apartament dla dwojga / Australia / Ballistic / Belfer / Belfer 2 / Belfer: przegrana nie wchodzi w grę / Belfer: Zwycięzca bierze wszystko / Boa kontra Python / Co facetom w głowie siedzi / Coffin Rock / Cudzoziemiec / Czarna śmierć / D.E.B.S. / Droga do zatracenia / Dzikie żądze 2 / Dzikie żądze: Nieoszlifowane diamenty / Dzwoneczek / Dzwonnik z Notre Dame / Gabriel / Gladiator / Głupia i głupsza / Horton słyszy Ktosia! / Ja, robot / Ja, szpieg / Joe Dirt / Jutro będzie futro / Kevin sam w domu / Kevin sam w Nowym Jorku / Kiedy dzwoni nieznajomy / Kod da Vinci / Kurczak / Mały / Ludzie honoru / Łowcy wampirów: Los Muertos / Maska Zorro / Moje córki / Nagi peryskop / Nick i Nora / Niejaki Joe / Niewidzialny / Niewierna / Nowy / Oblicze strachu / Paróweczki / Pojutrze / Pościg pod ostrzałem / Prześladowca 2 / Radio / Robocop - Mroczna sprawiedliwość / Robocop - Przemiana / Robocop - Wskrzeszenie / Robocop - Wyścig z czasem / Scooby Doo i Duch Czarownicy / Scooby Doo i Legenda Wampira / Scooby-Doo: Wakacje z duchami / Silverado / Spacer w chmurach / Stuart Malutki 3: Trochę natury / Święty szmal / Tom i Jerry: Magiczny pierścień / Toy Story / Toy Story 2 / W cywilu 2 / W dolinie Elah / Wall-E / Władcy wojny / Za wcześnie umierać / Zasady walki II - Zdrada / Zemsta kobiety w średnim wieku.

 

"Keviny" będą emitowane w soboty: 23 listopada, godz. 20:00 - I część (...w domu) i 30 listopada, godz. 20:00 - II część (...w Nowym Jorku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich docudram Okiła, ten serial był bezdyskusyjnie najlepszy. O klęsce zadecydowała wyłącznie godzina emisji - po raz kolejny mamy dowód, że polscy programming planerzy to :censored: bez wyobraźni.

Śmiesz chyba żartować. Najlepszy?? Co w nim w ogóle dobrego było?? Zenada gorsza nawet od pamiętników, o zdradach nawet nie ma co pisać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevina na pewno puszczą na święta. Jednego roku mieli nie puścić to ludzie (nie wiem czy dla żartu, czy na poważnie) pisali do Polsatu by puścili i puścili.
To chyba było w zeszłym roku.
Kevin w listopadzie? Nie pasuje.

W tym roku Kevin był emitowany w Wielkanoc i jakoś pasowało.

Bo była bardzo długa zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevina na pewno puszczą na święta. Jednego roku mieli nie puścić to ludzie (nie wiem czy dla żartu, czy na poważnie) pisali do Polsatu by puścili i puścili.
To chyba było w zeszłym roku.
2 albo i nawet 3 lata temu.
Kevin w listopadzie? Nie pasuje.

W tym roku Kevin był emitowany w Wielkanoc i jakoś pasowało.

Bo była bardzo długa zima.

A co ma piernik do wiatraka? Emisja tego filmu w kwietniu w ogóle nie pasowała, zwłaszcza, że to zdaje się było na Wielkanoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty wierzysz w to co piszesz? Nie bądź takim ignorantem. Ramówki ustala się dużo wcześniej i jak zajrzysz do archiwum, to zobaczysz, że już w lutym była informacja o emisji Kevina na Wielkanoc. Sądzisz, że już 2 miesiące wcześniej było wiadomo, że nadal będzie śnieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...