Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wywalili najładniejszą twarz:) A tak swoją drogą to nadziwić się nie mogę, jakie zdrowie macie,żeby siedzieć po nocuy i oglądać programy interaktywne. Ja wolę się wyspać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to nadziwić się nie mogę, jakie zdrowie macie,żeby siedzieć po nocuy i oglądać programy interaktywne. Ja wolę się wyspać.
Znam wielu fanów nocnych programów Call-TV (np. Zagadkowa noc) i Ezo (np. Tajemnice losu). Przeważnie nagrywają z timerem, a Ci co chcą dostać się do studia, muszą śledzić program, bo innej rady jeszcze nie wymyślono :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tylko czasem oglądam jak nie mam spania. Aż takim maniakiem to ja nie jestem, a żeby nagrywać to już w ogóle. Ale znam takiego co nagrywa i wrzuca na YT w całości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW jest widowiskiem, które na pewno nie jest warte dodatkowych pieniędzy. :) Z resztą to samo z boksem. W ogóle sport poprzez PPV nie jest do przyjęcie w Polsce, ale ludzie naiwni są i płacą za coś za co już raz zapłacili - abonament. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro w Ameryce jest,to dlaczego niby u nas ma nie być. Nikt nikogo nie zmusza do kupna transmisji,chcesz obejrzeć-płacisz. Ja chyba mógłbym wydać pieniądze na transmisje nie wiem finału turnieju wielkoszlemowego z Radwańską.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/je ... io-weekend

propozycje jesienne Polsatu. Mnie oczywiście najbardziej zainteresował nowy program Okiła:D Spada Się Kręci na żywo"(widać program jednak nie odniósł takiego sukcesu) ,choć nowa propozycja nie wiem czym się różni . Ja wolałem starszą wersję "Się kręci". Choć program był krótszy to bardziej treściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jesteśmy w Polsce (nie mówię o emigrantach). ;)

Pewnie, że nikt nie zmusza, ale ludzie biegną jak baranki i wykupują dostęp do PPV przez co inni tracą (gdyby PPV nie cieszyło się dużym powodzeniem to nie byłoby go na rynku), których na to nie stać, a mieli do tej pory dostęp, na przykład do KSW dzięki opłaceniu abonamentu. A teraz prócz abonamentu muszą (jeżeli zależy im na oglądaniu) dopłacić jeszcze za PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, chcesz obejrzeć płacisz, nie płacisz nie oglądasz mimo tego, że płacisz już abonament za platformę. To już istna głupota. Rozumiem, że w otwartym kanale nie puszczą, ale żeby nawet w płatnym kodowanym nie dać? I to jest dobre?

Się kręci na żywo podoba mi się bardziej niż stara wersja. Zobaczymy co przyniesie ta zmiana w Studio Weekend. Ciekawie zapowiada się serial przyjaciółki, który zastąpi nudne Szpilki na Giewoncie. Niemożliwe, a jednak też chętnie obejrzę. Polsat wie jak zachęcić widza, a TVN dno. Zastanawia mnie czemu Polsat może zrobić w roku aż dwie edycje i to dwóch swoich show, a TVN jak robi to jeden na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogeyman nie powiedziałem,że to jest dobre. Po prostu platformy chcą zarobić jeszcze więcej i im nie wystarcza już pieniądze z abonamentu,każdy na każdym kroku patrzy jak wyciągnąć od Ciebie pieniądze. Jednak nie są w stanie zmusić Cię do wydania tych pieniędzy dodatkowych i po okresie umowy nie musisz ją przedłużać. Jeśli abonenci nie będą wykupywać PPV,a jeszcze zaczną odpływać to zaprzestaną praktyk PPV. Ale to zależy od abonentów,bo zawsze się na narzeka na TV,platformy,a nie widzi się swojej winy w tym wszystkim. Jeśli ludzie będą płacić za PPV,to CP czy inni byli by idiotami,żeby tego nie powtarzać,jeśli nie , to nie.. Ale to zależy od widzów-abonentów. Tak samo jak z TVP- narzekają ,że dużo reklam,a z drugiej strony chwalą się tym,że nie płacą abonamentu. Otóż tak duża ilość reklam to wina tych co nie płacą abonamentu,a obwinia się TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z TVP- narzekają ,że dużo reklam,a z drugiej strony chwalą się tym,że nie płacą abonamentu. Otóż tak duża ilość reklam to wina tych co nie płacą abonamentu,a obwinia się TVP.

Co było najpierw? Reklamy czy duży spadek wpływów z abonamentu? Oczywiście to pierwsze. :) Do tego dochodzi fakt, że Telewizja Polska nie zajmuje się misją, a chce konkurować z kanałami komercyjnymi jak na przykład Polsat. :)

 

A co do PPV to w poście powyżej masz całkowitą rację. Polsat cały czas można powiedzieć, że testuje abonentów jak zachowują się w stosunku do PPV - czy kupią wszystko, czy chociaż w minimalnym stopniu są wybredni (chyba są, bo do tej pory nikt nie chwalił się ilością sprzedanych PPV na tzw. Starcie Tytanów, co miało miejsce w przypadku walki Adamka z Kliczko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wasaki78 : Bo takie plany mają/mieli właściciele KSW ? Otwarcie mówił o tym Martin Lewandowski, a ostatnio dołączył do szerszej dyskusji Maciej Kawulski. Ogólnie i tak nie jest na 100% pewne. Ostatnie jako takie info jest z lipca.

 

Proszę zobaczyć wywiad z Maciejem Kawulskim:

Pytanie Od. ok 2:10 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do porannej ramówki powoli wracają stare wypromowane polskie seriale :P Serial pt. ,,Czarodziejki" szybciej zniknie, niż się pojawił, albowiem utrzymał się tylko w ramówce miesiąc. Jego miejsce przejmie ,,Świat według kiepskich", od 09:45-10:44 (po 2 odc.).

Powyższe zmiany nastąpią w piątek, tj 31 08 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Świat według kiepskich", od 09:45-10:44 (po 2 odc.).

Powyższe zmiany nastąpią w piątek, tj 31 08 2012.

Zapomniałeś dodać, że będzie to emisja od pierwszego odcinka, czyli będą już trzecią stacją obok Polsat 2 i ATM Rozrywka vel. Powtórka. 3 dni wcześniej o 10:45 rozpoczną emisję "Dlaczego ja" również od pierwszego odcinka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...