Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Według portalu media2. ,,Telewizja Polsat rozpoczęła emisję nowego sezonu kultowego serialu "Świat według Kiepskich". Podczas jego emisji stacja notuje średnią oglądalność na poziomie 3 mln widzów". Oglądałem premierę i jestem mile zaskoczony jak kolejne odcinki będą się rozkręcały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze,nie oglądałem nigdy "Szpilek" i teraz tym bardziej nie będę tego czynił. Schejbal grała bardzo fajnie,a te nowe nawet nic ,a nic nie zaciągaja po góralsku. Zresztą jedną Schejbal zastępują 4 kobiety,to o czymś świadczy. No i jeszcze ta Czartoryska,widać rozstanie z Adamczykiem służy jej zawodowo bo jest rozchwytywana.

TimesSquare nie każdy interesuje się sportem,choć osoby,które tu piszą,że oglądały "Szpilki" takowe deklarują. Inna sprawa,że każdy robi ze swoim czasem co chce i nie musi oglądać LM czy LE. Ja też ostatnio nie oglądałem LM bo wybrałem mecz Isi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie jak facet moze w dzien Ligi Mistrzów albo Ligi Europy oglądać coś innego niż mecze ... Jeszcze bym zrozumiał jakiś świetny film, ale polski słaby serial? Litości. :roll:

Piłkę nożną oglądam cały weekend i to w lepszym wydaniu.Puchar pocieszenia mnie za bardzo nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Zawiodłem się na Polsacie. Ta sama czołówka studia F1 co rok temu, jedynie dodali kilka wstawek z "wracaj szybko do zdrowia Robert". Lipa trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mis gogo sam nie wiesz czy wróci.. W tym sezonie na pewno nie.. Tak naprawdę nic nie wiemy,co wg mnie nie jest dobrą wieścią,jakby było ok,to by o tym trąbili. F1 cieszy się dużo mniejszym zainteresowaniem od czasu kiedy Kubica się nie ściga. Wcale mnie nie zdziwi jakby przenieśli w przyszłości relacje do ogólnodostępnego PSN. O ile zdecydują się na pokazywanie formuły1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam nadzieję, że Formuła pozostanie w Polsacie na dłużej. Mi się bardzo podobają te transmisje. Oglądam od połowy 2004 jeszcze jak było w TV4, ale dobrze, że jest w Polsacie i do tego w HD. Szkoda, że nie ma Kubicy, ale ja jakoś i tak ani trochę nie przestałem oglądać wyścigów. I od jakiegoś czasu nagrywam wszystkie Grand Prix. Mam swojego ulubieńca Vettela jak i cały zespół Red Bull, który jednak w tym sezonie już nie będzie chyba tak dominował. Nie ma co F1 to jest mój ulubiony sport. Mogę odpuścić jakieś skoki, mecze, ale wyścigów nigdy. I nawet jak GP Australii było kiedyś o 4 nad ranem to ja zawsze oglądałem, nie ma lipy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie F1 nie jest wcale widowisko,jadą w kółko i nic się nie zmienia generalnie. Właściwie już po kwalifikacjach w 90% można przewidzieć wyniki zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorek21 mam dla ciebie smutną prawdę że Kubica wróci.

 

Chciałbym i kibicuje mu niech wraca i spełnia swoje marzenia ale chyba nie wróci.Gdyby był zwykłym śmiertelnikiem dziś nie miałby ręki bo by mu amputowali a tymczasem zastanawiamy się czy znów będzie jeździł.Ale żeby wrócić na taki poziom bardzo długa droga i wiele przeszkód przed nim.

F1 jest mi obojętna ale jak każdy Polak życzę Kubicy jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Dla mnie F1 nie jest wcale widowisko,jadą w kółko i nic się nie zmienia generalnie. Właściwie już po kwalifikacjach w 90% można przewidzieć wyniki zawodów.

A co fascynującego jest w sporcie, w którym 22 gości biega za kawałkiem skóry i kopią się po kostkach?

 

A wracając do Formuły 1, Kubica jest na dobrej drodze żeby wrócić. Poza tym nie jest jeden jedyny, bo do F1 przymierzany jest Kuba Giermaziak, który już teraz mógłby jeździć w jednym z zespołów, ale na razie woli jeszcze szlifować umiejętności w niższych seriach. Stoi za nim Orlen, który ma wystarczająco dużo kasy, by "popchnąć" go do F1 (vide Verva Racing Team).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie, jeśli oglądalność będzie słaba to Polsat przy kolizji transmisji F1 z innymi ważnymi wydarzeniami, puści F1 w Polsat Sport News. Po 1 to jedyny kanał, który im nie koliduje za mocno z licencją na nadawanie. F1 ma lecieć na darmowym , niekodowanym kanale i zasięgu ogólnokrajowym. Teraz ten sam status ma PSNews, bo niekodowany, zasięg jest, licencja krajowa, a to że w DVB-T, to nie argument bo większość największych krajów już tak nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica już może prowadzić samochody (ostatnio testował we Włoszech swoją Skodę Fabię RC), więc na pewno do ścigania wróci, jak nie do F1, to do rajdów. Ja jednak większe nadzieje wiązałbym ze wspomnianym już Giermaziakiem - jest młody, przed nim jeszcze dużo, mam nadzieje, że zrobi karierę i za kilka lat trafi do F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dla mnie F1 nie jest wcale widowisko,jadą w kółko i nic się nie zmienia generalnie. Właściwie już po kwalifikacjach w 90% można przewidzieć wyniki zawodów.

Akurat w tym sezonie będzie się działo. Zmieniono przepisy i samochody nie są już takie przyczepne. Dzisiejszy wyścig był bardzo ciekawy, szczególnie pod koniec. A kolejność wyścigu była zupełnie inna niż ta w kwalifikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...