Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Player wprowadził do oferty nowe opcje, szczególnie korzystnie wypadają te z HBO (w pakietach również dostęp do START EXTRA):

C+ HBO - 60zł

Max HBO - 80zł

C+ Eleven - 60zł

Max Eleven - 80zł

Te całkiem w porządku promocje jednak mają niestety kruczki. :( Płatność odnawialna kartą, można jednak zrezygnować w dowolnym momencie, jednak ponowna aktywacja wedle regulaminu nie będzie już możliwa. Kanały promocyjne HBO i Eleven będą dostępne w tych opcjach do końca roku, 1 stycznia będą automatycznie wyłączone i zostaje się ze Startem Extra + C+. Promocje wedle regulaminu ważne do 31 lipca.

https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/promocje

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule nie podano żadnych danych. Jedynie subiektywne zadowolenie pomysłodawców .Zwykłe ble, ble, ble. tu rzuca się setkami tysiecy. Dobry kawał. Ta masowość zakupu pewnie spowodowała, że nawet Vivendi nie podało ilości abonentów na koniec 1Q.

A sprzedaż boxów jest jak najbardziej wyznacznikiem zainteresowania.

Byle tekst marketingowy a łykacie jak sprawdzone dane.

To jak z zadowoleniem C+ ws. Kruka.

Tak sie forum podniecało ws. kontynuacji.

Edytowane przez Janina11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o komentowanie słów, które niczym nie podparte.

To jak 20 mln przed tv wczoraj wg Kurskiego. To nikt w Polsce nie pracował.Facet super zadowolony, pytanie tylko c czego

Niewykluczone, że masz rację bo dane Gemiusa faktycznie pokazują duzy ruch na Playerze w 1. połowie roku2018

Podano, ze subskrybcje Playera z C+ (a przecież o te chodzi w Playerze+) będą doliczane do bazy nc+.

Edytowane przez Janina11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na wcześniejsze pytanie :)

 

Playerbox+ podłączony mam do tego modelu TV: Philips OLED 55POS9002. Obraz jest ogólnie okej, lepiej niż przez Playera bez dekodera oraz zdecydowanie lepiej od ipli. Tylko szkoda że oferta kanałów zapewne nie będzie rozwijana.

 

Jutro będę testował z innymi modelami TV :)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może w jaki sposób wymusić na dekoderze Player+ Box użycie rozdzielczości 1080p (lub 720p) w komunikacji z telewizorem?

Obecnie dekoder uparcie włącza rozdzielczość 1080i, co skutkuje dość mocnym skakaniem/drżeniem obrazu przez przeplot. Jako telewizor służy mi monitor iiyama, który "nie lubi" rozdzielczości z przeplotem.

Wskazana w Pomocy możliwość zmiany rozdzielczości przez przytrzymanie przycisku +/opt nie działa (na ekranie pojawia się i znika ekran wyboru jakości obrazu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w obecnej wersji oprogramowania nie ma takiej możliwości aby zmienić tę rozdzielczość, u mnie także klawiszem opt można tylko zmienić jakość materiału pobieranego z sieci ale nie rozdzielczość obrazu wysyłanego poprzez hdmi. Dodatkowo raz na jakiś czas po włączeniu nie wskakuje mi obraz i dźwięk na kanałach z Player+ (DVB-T działa normalnie) chociaż mam połączenie z netem i vod działa i można tamte materiały oglądać, pomaga wyłączenie i włączenie dekoderka.


U mnie dekoder wykrył nową wersję oprogramowania. Na pozór nic się nie zmieniło, być może troszkę szybciej wskakują kanały z netu ale to może tylko mi tak się zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was ze stabilnością oprogramowania? Mój box po ostatniej aktualizacji zaczął się zawieszać - trzeba resetować wtyczką. Szkoda że oprogramowanie boxa nie ma podobnej struktury do tego z aplikacji na androidTV - wydaje mi się że byłoby bardziej przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może problem z Boxem przy korzystaniu z Backward EPG? Wybrałem ostatnio coś z rana z CN HD i mniej więcej po 5 minutach wyłączył się dźwięk. Obraz szedł dalej, ale na cicho. Co ciekawe wyłączenie dźwięku nastąpiło po jakimś czasie, ale licząc od uruchomienia materiału (biorąc pod uwagę przewijanie), a nie w konkretnym miejscu materiału. Oczywiście połączenie sieciowe bez problemowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...