Jump to content
Emil.1603

4K UltraBox+ (Technicolor USW4001NCP)

Recommended Posts

12 godzin temu, kingofsouth napisa艂:

To jest tw贸j numer abonenta. Na ka偶dym dekoderze on si臋 pojawia podczas mecz贸w Premier League.

To ma na celu, by艣 nie udost臋pnia艂 transmisji w internecie, bo b臋dzie widoczny tw贸j numer i dostaniesz niez艂膮 kar臋 za takie niedobre zachowanie.

Tyle w skr贸cie.

PS.Przyzwyczaisz si臋 , bo na naszym dekoderze ten numer jest wy艣wietlany w 4K. :lol2:;)

Nr karty a nie abonenta ;-)

Guest kingofsouth

Racja wybacz mi.聽 M贸j b艂膮d. My艣la艂em o numerze karty a napisa艂em numer abonenta. ;)

Witam. Czy jest jaka艣 mo偶liwo艣膰 wej艣cia w menu bez pilota? Wyjecha艂em na 艣wi臋ta i zapomnia艂em wzi膮膰 pilota, a potrzebuj臋 skonfigurowa膰 dekoder.

Guest kingofsouth

Jak masz telewizor Smart TV to mo偶esz pilotem od telewizora sterowa膰 dekoderem.

Tak膮 funkcj臋 maj膮 Samsungi, lub pobra膰 aplikacj臋 na smartfona.

Edited by kingofsouth

No, jak mam pod艂膮czy膰 dekoder do internetu, jak nie mam pilota?

Edited by Barti
Zdanie pytaj膮ce ko艅czymy znakiem zapytania, a nie kropk膮. Poprawiono post.

Je艣li m贸wimy o sieci po kablu to w wi臋kszo艣ci wypadk贸w powinno wystarczy膰 samo pod艂膮czenie kabla.
Gorzej w przypadku WiFi, wtedy to faktycznie mamy istn膮 "kwadratur臋 ko艂a".

Guest kingofsouth
43 minuty temu, Adasss napisa艂:

Je艣li m贸wimy o sieci po kablu to w wi臋kszo艣ci wypadk贸w powinno wystarczy膰 samo pod艂膮czenie kabla.

Dok艂adnie to mia艂em na my艣li. Dekoder nie musi by膰 na Wi-Fi. Wystarczy by by艂 do jednej sieci ze smartfonem pod艂膮czony.

Jaki masz tam telewizor? Bo te偶 si臋 da pilotem od telewizora sterowa膰 dekoderem.

Jestem tu nowy. Je艣li admin zrobi艂em co艣 nie tak z g贸ry przepraszam. Mam pytanie techniczne. Mam TV UHD, mam ten dekoder i od niedawna pod艂膮czy艂em to wszystko konwerterem Unicable. Konwerter firmy GT Sat. GT-dLNB2T. Ma on jedno wyj艣cie zwykle / na Unicable. Kolejne to Unicable. I jedno wej艣cie DVB-T. Wi臋c wszystko dzia艂a, opr贸cz tego wej艣cia DVB-T. Co mam zrobi膰, by ogl膮da膰 kana艂y z anteny naziemnej pod艂膮czonej do tego konwertera? Czy ten dekoder to umo偶liwia? Dodam, 偶e kupi艂em ten konwerter w waszym sklepie. Jest zaprogramowany przez ekip臋 ze sklepu Hollex. Prosz臋 o pomoc, bo nigdzie tego tematu nie mog臋 znale藕膰.

• Sad 1

To tak nie dzia艂a. Dekoder nie pozwala na ogl膮danie kana艂贸w TV naziemnej. Wej艣cie w konwerterze s艂u偶y wy艂膮cznie do zsumowania sygna艂贸w z anteny naziemnej i satelitarnej, aby poprowadzi膰 je jednym przewodem do mieszkania. W mieszkaniu nale偶y je rozdzieli膰, np. na poziomie gniazda RTV i dekoder odbiera kana艂y satelitarne, a sygna艂 z anteny naziemnej nale偶y doprowadzi膰 np. do TV z DVB-T.

4K UltraBox+ pozwala wy艂膮cznie na dost臋p do kana艂贸w z TV satelitarnej (+ us艂ug wideo na 偶膮danie po sieci).

• Thanks 1

Mr.Orbita, dzi臋kuj臋. Podpowiedz prosz臋, z kt贸rego wyj艣cia mam teraz ten sygna艂 rozdzieli膰? W jednym mam multiroom u dzieci.

O ile pami臋tam (najwy偶ej mnie kto艣 poprawi)聽- oboj臋tne, gdzie wygodniej, bo na obydwu wyj艣ciach konwertera zmiksowana jest naziemna. Mo偶e by膰 tak偶e w obydwu punktach na raz, je艣li potrzebujesz dost臋p do DVB-T i masz TV obs艂uguj膮cy naziemn膮 TV cyfrow膮 w obydwu miejscach/punktach ;)聽Na聽takiej zasadzie to dzia艂a, 4K UltraBox+ tematu naziemnej TV cyfrowej nie dotyka.

• Thanks 1

Moje pytanie to czy da si臋 skonfigurowa膰 Ultraboxa 4K pod multiswitcha? Mam multiswitcha Terra, do tego konwerter quattro H V (5p wej艣ciowych), 8 port贸w wyj艣ciowych, 1 satelita, HB. Chcia艂bym pod艂膮czy膰 na 2 wej艣cia Ultraboxa, 2 wyj艣cia z switcha z satelit膮 HB. Jest to w og贸le mo偶liwe? W bia艂ym turbaczu wybiera艂em g艂owic臋 1 - HB, g艂owice 2 - HB i wszystko.

W dniu 鈥24鈥.鈥12鈥.鈥2018 o 06:05, radzion19 napisa艂:

Witam, czy mo偶ecie sprawdzi膰, czy jest na li艣cie Hustler HD, bo u mnie znikn膮艂.

U mnie te偶 znikn膮艂 - kana艂u 202 nie ma i pisze, 偶e "nie znaleziono kana艂u". Pomoc techniczna "nic nie wie" i jedyna odpowied藕, to "zresetowa膰 do ustawie艅 fabrycznych", co mi si臋 nie podoba, bo ustawie艅 w艂asnych mam du偶o, a backupu (oczywi艣cie!) te偶 nie ma jak zrobi膰.

Kto艣 ma jaki艣 pomys艂 jak z tym walczy膰? Bo chyba (na razie) jest na 2 z tym problemem, ale wida膰, 偶e problem nie jest z jak膮艣 konkretn膮 1 tylko sztuk膮 odbiornika, tylko my艣l臋, 偶e z wi臋ksz膮 ilo艣ci膮, ale jako kana艂, kt贸ry codziennie ma艂o kto ogl膮da (no, przynajmniej ja od okazji ;)聽), to prosz臋 uprzejmie o sprawdzeni u innych forumowicz贸w.

Aktualizacji 偶adnej nie widz臋, uruchomienie (z menu, to d艂ugie) odbiornika 4K te偶 nic nie daje.

Guest kingofsouth

U mnie r贸wnie偶 nie ma kana艂u..... Wr贸ci艂em ze 艣wi膮t a tutaj taka niemi艂a niespodzianka. :/

Ja mia艂em wy艂膮czony dekoder,聽 dopiero w艂膮czy艂em po powrocie, wiec resetowanie nic nie da.

Pytanie , czy na innych dekoderach jest ten kana艂 na li艣cie?

Edited by kingofsouth