Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znowu dzwoniłem na infolinię co z kanałem 87 na tych dekoderach - kanał  MAX. Na razie nie włączą, ale prace trwają nad oprogramowaniem. Jak się nie podoba - to można oglądać bez sportu na internecie lub wymienić dekoder na 4k DualBox - ten ma nowsze wyposażenie i ma już dawno dodany kanał 87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem załamany tym nowym oprogramowaniem pixel goni pixel ciągłe komunikaty o braku sygnały satelitarnego chociaż moc i siła sygnału ponad 75%. Ratunku jak z tego bagna wyjść (poza oczywiście rezygnacja z usług tej platformy bo nie uśmiecha mi się płacenie kary).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sp4 napisał(a):

Ja jestem załamany tym nowym oprogramowaniem pixel goni pixel ciągłe komunikaty o braku sygnały satelitarnego chociaż moc i siła sygnału ponad 75%. Ratunku jak z tego bagna wyjść (poza oczywiście rezygnacja z usług tej platformy bo nie uśmiecha mi się płacenie kary)

Popraw ustawienia anteny. Aktualizacja zbiegla sie ze zmiana fec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłem decoder do ustawień fabrycznych i nie pomogło. Jak i po co mam zmieniać ustawienia anteny jesli są bdb. W środę jestem umówiony na reset decodera niby jakiś fabryczny przy użyciu kodów liczbowych (wie ktoś coś na ten temat?) albo wymianę na JADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nic nie rozumiem. Zamieniłem decoder na drugi z posiadanych a jest to wifi box i pracował on idealnie co mnie utwierdziło, że ten pierwotny 4K jest felerny. Ale podłączyłem go ponownie, przeszedł całą procedurę instalacji i pracuje idealnie. Cuda cuda a do Bożego Narodzenia daleko. Może mi to ktoś wytłumaczyc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sp4 Ja zwykł mawiać Ferdek Kiepski: "Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie siły". A tak poważnie, nie mam pojęcia skąd u Ciebie taki problem. Sam korzystałem z różnych dekoderów, ale muszę przyznać, że 4K Ultrabox+ (ITCA) produkcji Technicolor to jest najlepszy dekoder od CANAL+ jaki kiedykolwiek miałem. To nawet te ich nowsze 4K Dualboxy+ nie mają startu do wspomnianego wcześniej modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...