Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami i tak bywa. Wszystkie podłączenia kabli antenowych czy HDMI, wykonuje się tylko i wyłącznie po wyłączeniu z prądu telewizora jak i dekodera. Nigdy nie wolno robić tego pod napięciem, gdyż grozi to uszkodzeniem sprzętu (np. głowicy w dekoderze, konwertera satelitarnego), lub np. tak jak w Twoim przypadku problemów z dyskiem twardym.  

Dobrze że tylko wystarczyło wykonać ustawienia fabryczne, w innym przypadku musiałbyś wymienić dysk w punkcie CANAL+. Wszystko zależy jaki prąd dostał przy przepinaniu kabli pod napięciem, raz grozi to drobną awarią i reset wystarczy, a w innym przypadku wymiana sprzętu.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zmiany na plus. Dekoder szybciej się uruchamia z głębokiego uśpienia (znacznie skrócono czas sprawdzania dostępności aktualizacji. Poprawiono opisy w EPG przy korzystaniu  z funkcji Pilot/Info. W końcu się nie zamykają po zmianie pozycji programowej. Gdyby jeszcze powróciła opcja wywoływania listy kanałów klawiszem OK jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lukx95 napisał(a):

@Pawel Klawiszem góra/dół można wywołać listę kanałów.

Pewny jesteś, że tak jest w ITCA ?U mnie klawisz góra/dół wywołuje belkę Info. Dokładnie tą samą funkcję pełni klawisz Pilot/info. Dopiero kolejne naciśnięcie klawiszy góra/dół wywołuje listę ale już z przesuniętym kanałem o jeden do przodu lub tyłu w zależności od naciśnięcia strzałki.  Więc nie jest to trypowe wywołanie listy jak wcześniej klawiszem OK.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał(a):

Pewny jesteś, że tak jest w ITCA ?U mnie klawisz góra/dół wywołuje belkę Info. Dokładnie tą samą funkcję pełni klawisz Pilot/info. Dopiero kolejne naciśnięcie klawiszy góra/dół wywołuje listę ale już z przesuniętym kanałem o jeden do przodu lub tyłu w zależności od naciśnięcia strzałki.  Więc nie jest to trypowe wywołanie listy jak wcześniej klawiszem OK.

@Pawel Obecnie to jedyny sposób w ITCA, JADA i w DualBoxach na wywołanie listy kanałów w takim właśnie widoku jak się pokazuje po naciśnięciu dwa razy klawisza w górę lub w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...