Skocz do zawartości

UFC


to_ti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gala jest od 22 czasu polskiego. Ktoś się pomylił wprowadzając do programu ;)

 

Daniel wygrał swoją walkę przez decyzję, choć została przerwana w trzeciej rundzie. Rywal Polaka zasygnalizował cios w krocze, choć tu można się spierać, czy rzeczywiście go dostał i się poddał. Sędziowie zauważyli, że ten "faul" był niegroźny i Danho raczej nie ma siły dalej walczyć i dlatego nie chce kontynuować pojedynku i zdecydowali na ocenienie go 2:1 po dwóch rundach dla Daniela.

 

Swój pojedynek wygrał też Krzysztof Jotko. Po trzech rundach wypunktował Bradleya Scotta. Sędziowie punktowali 2x29-28 i 30-27. Zarówno jedna runda mogła iść na korzyść Scotta jak i Krzysztof mógł wygrać właśnie wszystkie rundy, czyli decyzja prawidłowa :)

 

Gratulacje. Po raz pierwszy wszyscy nasi zawodnicy wygrali swoje pojedynki na jednej gali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ciekawy i zarazem dziwny pojedynek zaserwowali nam główni bohaterzy gai UFC FN 84. Wiele emocji, bardzo dobra walka, ale na końcu triumfował reprezentant gospodarzy, Michael Bisping. Pokonał on Andersona Silvę jednogłośną decyzją (48-47, 48-47, 48-47). Kontrowersje nie tylko będą po tym pojedynku, bo wygrał gość co zadał więcej ciosów, ale jednak nie uszkodził za bardzo przeciwnika, ale także były w końcówce trzeciej rundy kiedy to Silva kolanem trafił Bispinga i zaczął świętować zwycięstwo, a okazało się, że zrobił to równo z gongiem i sędzia nakazał dalej kontynuować pojedynek! Ciężko opisać co tam się działo. Kto nie widział niech zobacz powtórkę. Warto :)

 

A za tydzień Conor vs. Diaz. Co tam się będzie działo :-8 Szykuje się świetna gala :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te więcej ciosów, to raczej wiatr robiło. Dla mnie walka była takim wynikiem, ale w drugą stronę.

A przeciwnik nic poza [beep]owaniem nie robił.Rozbił zwyciężę w czasie gdy ten pokazywał że stracił ochraniacz.Ogólnie trudno wskazać zwycięzcę jeden pokazywał świetne uniki i obronę drugi mocno rozbity ale wiadomo z jakiego powodu.Gdyby nie dziwne akcje z ochraniaczem wtedy myślę że zwycięstwo Anglika było by bardziej przekonywujące  a jest mocno kontrowersyjne.Też nie mogę się doczekać co Conor pokaże za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się teraz dzieje w UFC to głowa mała :shock: Kolejna świetna gala za nami. Pierwsze walki mogły nieco wynudzić, ale już dwie ostatnie walki wieczoru wynagrodziły wszystko. Miesha Tate poddała Holly Holm w 5 rundzie walki o pas w wadze koguciej. Miesha miała swoje momenty, ale to Holly wydawało się, że dotrwa z wynikiem, a tu niespodzianka, odcinka prądu i kolejna zmiana właścicielki pasa. Walka wieczoru to już jedno wielkie wydarzenie. Konferencje prasowe gromadzące nawet 3mln odsłon, spięcia, obstawa policji, a później walka która przejdzie do historii. Nate Diaz poddający Conora McGregora to jednak coś. Nieprawdopodobne! Conor walczył tak jak chciał, obijał sobie Diaza i nagle włączył mu się tryb Spidera z ostatnich jego walk i przegrał w drugiej rundzie wcześniej kompletnie dominując Diaza. Opuszczone ręce, cios i odskok. Przeczuwałem w drugiej rundzie, że Conor może pójść spać jak Silva w walce z Weidmanem jeśli nie skupi się na walce i niestety miałem rację. Kibicowałem Conorowi, ale dał się zrobić jak dzieciak i słusznie wygrał Nate. Teraz raczej ponownie wróci do swojej naturalnej kategorii. Pasa nie stracił, bo walka nie była mistrzowską.

 

W nocy z pt/sb czasu PL odbyła się też konferencja prasowa gwiazd kolejnych gal UFC i oczywiście była tam też Joanna Jędrzejczyk. Widać było, że nawet wspólnie kręcony TUF nie złagodził jej stosunków z Claudią Gadelhą :D Po konferencji Dana White zdradził, że obie panie pobiły się po zakończeniu kręcenia TUF-a jak zgasły wszystkie kamery. Oj, szykuje się niezła bitka w rewanżu :popcorn:  Oby tylko Asia nie popełniała takich błędów jak McGregor i nie zapominała o walce i nie [beep]owała, bo ostatnio fatalnie to się kończy dla zawodników.

 

Najbliższa gala za 2 tyg. w Australii z walką wieczoru Hunt vs. Mirr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Równo rok po gali w Krakowie mamy 3 Polaków na karcie gali w Zagrzebiu, 2 na karcie głównej w ESC od godz. 20:00. Trzymamy kciuki dziś za Damiana Stasiaka, Marcina Tyburę i Janka Błachowicza. Dla Janka i Damiana mogą to być ostatnie pojedynki w tej organizacji jeśli przegrają, a Marcin dziś debiutuje w UFC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak o 20 a nie 19 wszyscy walczą w karcie głównej?

Karta główna od 20 czasu polskiego. Nie wiem skąd ktoś podaje te daty i godziny na stronie "Sport w polskiej TV". Podawałem tu kiedyś stronę z której może ta osoba skorzystać, ale link został wyrzucony, bo ktoś kto rozpisywał wydarzenia MMA na dane dni miał w podpisie link do strony, gdzie są stare walki.

 

Na gali są także zorganizowane grupy kibiców z Polski :) Bilety na galę taniutkie, a w dodatku niektórzy skorzystali z pustek na hali i dostali od ochrony lepsze miejscówki. Podobnie robiono na gali w KRK i robi się na wielu wydarzeniach, żeby w TV to ładnie wyglądało.

 

//Nie jest źle. Dwa zwycięstwa: Damian + Janek i porażka Maricna, ale ładnie się pokazał szczególnie w 3 rundzie, więc zwolnienia pewnie nie będzie. Janek niestety ma dalej duże problemy z kondycją, ale to już chyba norma niestety. 

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...