Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż nie masz racji. Większa czasza daje bardziej skupioną (węższą) wiązkę, a co za tym idzie, trudniej nią trafić w konwerter.

Jak nie wierzysz to sprawdź http://stud.pam.szczecin.pl/~pastupam/satel/test/bw.html

A w ogóle to polecam tę stronę http://stud.pam.szczecin.pl/~pastupam/satel/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was ten tunerek po zmianie softu na 122 przestał nagrywać większość programów, czy tylko tak jest u mnie? Lista nagrań normalnie zaplanowana, po jakimś czasie sprawdzam, czy to co mnie interesowało się nagrało, wchodzę w moje nagrania, a tam pusto. Sprawdzam zaplanowane i tam wiszą te, które miały się nagrać. Dodatkowo jak zostaną takie zaplanowane, niezrealizowane nagrania to dekoder wyrzuca z funkcji EPG, nie da się sprawdzić ustawienia anteny, ani wyszukiwania kanałów. Fakt, że dzieje się to już długo zaczyna mnie powoli doprowadzać do szału, bo bulę za niego co miesiąc 10 zł, a funkcję PVR od tego czasu to on ma tylko w nazwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy dobry temat ale zaryzykuję;] posiadam dsr 7201/91 i od dzisiaj mam z nim problem. Włączyłem go dzisiaj, dioda cały czas na zielono tylko, że cały czas na panelu wyświetla mi czas a na tv nic. Resetowałem kilka razy i cały czas ta sama sytuacja tylko, że czas zaczyna się od 00:00 i dalej nic. Wie ktoś jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że ostatnio miałem podobne jazdy. Odłączałem przewody antenowe, przywrócenie ustawień fabrycznych i jakoś wstał. Ciekawa sprawa, bo jak przewody antenowe były podłączone, to nie szło nic kompletnie na nim zrobić, menu było niedostępne, a ekran czarny. Jak odłączyłem jeden (nie pamiętam który), to obraz się pojawił, ale nic się nie dało zrobić. Dopiero odłączone oba jakoś odblokowały dostęp do menu. A już myślałem, że trzeba go będzie odprawić :) Ty też próbuj, nie masz nic do stracenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że ostatnio miałem podobne jazdy. Odłączałem przewody antenowe, przywrócenie ustawień fabrycznych i jakoś wstał. Ciekawa sprawa, bo jak przewody antenowe były podłączone, to nie szło nic kompletnie na nim zrobić, menu było niedostępne, a ekran czarny. Jak odłączyłem jeden (nie pamiętam który), to obraz się pojawił, ale nic się nie dało zrobić. Dopiero odłączone oba jakoś odblokowały dostęp do menu. A już myślałem, że trzeba go będzie odprawić :) Ty też próbuj, nie masz nic do stracenia

 

Dzięki za podsunięty pomysł, w sumie to nie wiem czy odłączenie anteny pomogło bo dopiero po włożeniu oryginalnej :wink: karty załapało... Póki co wrócił do życia :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wymiana dekodera możliwa jest w przypadku stwierdzenia usterki sprzętu w autoryzowanym punkcie dystrybucyjnym CYFRY+.

 

W pierwszej kolejności wydawany jest taki sam model sprzętu, wolny od wad. Jeżeli w placówce brak jest dekoderów Philips PVR HD, pracownik ma możliwość wymiany terminalu na Pace PVR HD

 

Lista przedstawicieli zamieszczona jest na stronie CYFRY+, a poszczególne punkty oznaczone są dopiskiem WYMIANA SPRZĘTU:

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/nowi_klienci.html

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

jak punkcie jest tylko pace to daja pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie zle opisales przyczyne ...mi odpisali tak:D

 

 

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie proponuję wymianę dotychczas

dzierżawionego terminalu Philips PVR HD na Pace PVR HD. Warunkiem odbioru

tego dekodera jest potwierdzenie przez przedstawiciela CYFRY+ usterki

urządzenia.

 

Lista punktów dystrybucyjnych CYFRY+ zamieszczona jest na stronie, a

poszczególne punkty oznaczone są dopiskiem WYMIANA SPRZĘTU:

 

wiec jade w weekend z dekoderem;) wiec nie ma mowy na phillipsa wymiana tylko na pace:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...